Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת קיה פורטה מטרייד מוביל.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עקב כניסה בקרוב לקבע ותחילת לימודי תואר ראשון הייתי חייב לרכוש רכב. לפני שהתגייסתי הייתה בבעלותי פורטה 2010 עם ה4 הילוכים שמאוד אהבתי אותה והדבר היחיד שהיה חסר לי בה הוא הילוך נוסף!

בהתחלה כיוונתי לכיוון הוואגיות, ואז בקרב חברי התחילו בעיות שונות- חבר עם לאון FR בת שנתיים שמתחילה לרעוד בהילוכים נמוכים וזורקת התראות על תקלות במחשב הרכב, פולו של בת זוגתו של חבר שהלך לה מוח הגיר בפולו 2013 ועוד סיפורים כאלה ואחרים בפורום שדי מהר הורידו אותי מהעניין.

לאחר מכן אמרתי טוב, אני לקוריאניות לא חוזר כי זה משעמם,יש כבר יונדאי בבית והוואגיות מתקלקלות,

אז בוא ננסה את הצרפתיות! ננעלתי חזק מאוד על 208. אפילו הלכתי לרכוש אחת חדשה אבל בגלל מגבלות כלכליות לא יכולתי להרשות לעצמי את דגם ה1.2 טורבו שכל כך רציתי. התחלתי לחפש 1.6 במצב טוב אבל גם זה מהר מאוד הסתיים כיוון שהשילוב 1600 וAL4 הוא פשוט שילוב עייף ומיושן ונזכרתי בC4 שנהגתי בה ואמרתי שהרכב פשוט עגלה. גם תגובות שליליות מצד חברים וחברי הפורום (שמחוץ לפורום) לא תרמו לעניין.

אחרי שלילת הוואגיות והצרפתיות קפצה לה הזדמנות כלכלית לרכוש פיקנטו חדשה אבל גם זה לא קרה עקב ביצוע חושבים עם עצמי וקבלת החלטה שבחור בגובהה 1.87 על 120 קילו לא ייסע בפיקנטו.

אז חזרתי שוב אל הפורטה שאני כל כך אוהב, בלי סיבה מיוחדת,היא לא באמת מצטיינת במשהו אבל התחברתי לרכב הזה,לצורה שלו,לזרזיות היחסית לסגמנט,למרווח ובעיקר לאמינות.

התחלתי לחרוש את הלוחות כשהתנאי היחיד הוא יד 1 פרטית ולהפתעתי לא היו כאלה כמעט, ואלה שהיו עברו יותר קילומטראז' ממה שרציתי. המחירים בלוחות נעים בין 42-50 לפורטה 2011-12 יד 2,ליסינג במקור עם 100 אלף קילומטר בממוצע.

לא מצאתי שום דבר מיוחד והתחלתי לפזול לכיוון מיצובישי ספורטבק אבל גם ממנה ירדתי די מהר עקב תגובות לא טובות,בעיקר ברשת וזה הספיק לי לשלול אותה.

ואז גיליתי על חברת טרייד מוביל, מודה שלא יודע איפה חייתי אבל לא שמתי לב לחברה הזאת מעולם, הכרתי את רוב חברות צי הרכב הגדולות אבל אותה לא. דוד שלי קנה ממנה סובארו XV יד 1 פרטית במצב מצויין, חבר קנה I10 יד 1 פרטי גם כן מצויינת ואמרתי לעצמי ששם אני אמצא לי את הפורטה שאני מחפש.

בהתחלה הזדמן לי לקפוץ לסניף גלילות, התרשמתי מאוד מכך שכל הרכבים פתוחים ואפשר לטייל בחופשיות ולבדוק כל רכב אבל מאוד התבאסתי ממצב הרכבים. רובם לפני השבחה, עומדים בדיוק איך שהם נמסרו לטרייד אין ביומם האחרון. חלק עדיין עם בוסטרים של ילדים,חלק עם כוסות קפה,חלק עם ריפודים שהותקנו בזול וכו'.

מהרגע הראשון שהתיישבתי עם הסוכן הוא לא היה מוכן לתת לי להוציא מילה! אני רק מתחיל לומר פורט.. והוא ישר סותם לי את הפה ומציע לי 208. והמגרש מפוצץ בעשרות של 208. אחרי שנתתי לו להבין שאני מחפש פורטה בלבד ואני בכלל לא מהאיזור הוא הפסיק להתייחס אליי ברצינות. זה כבר גרם לי לקחת את הרגליים ולנסוע משם.

למרות האכזבה הגדולה מהיחס והשירות הייתי חייב לתת להם צ'אנס,הפעם קרוב לבית. בסניף עפולה.

הגעתי לסניף ואמא שלי רוסיה כבדה כזאת, אשת עסקים שמחזיקה עסק תיירות משגשג כבר 27 שנה מתיישבת והדבר הראשון שהיא מוציאה מהפה - "יש לנו כסף באנו לקנות אוטו" :lol:. הסוכן כמובן נדלק, אמרתי פורטה,שלף לי 2 פורטה עם נתונים מצויינים במחירים טובים. האחת LX והשנייה EX. התקשרתי למוסך שלי בטבריה שהוא יבואן קיה לבדוק את הרכבים, לצערי הEX עברה תאונה והוחלף לה בולם קדמי,משולש וכל העסק שמסביב וזה מתכון לבעיות ששום כיוון פרונט לא יפתור בחיים.

הLX,בובה, מטופלת,ללא אירועים חריגים, טופלה בקיה יפו מהיום שהיא נקנתה שם. הגברת שהרכב היה בבעלותה מסרה את הרכב לטרייד אין טויוטה ומשם הרכב התגלגל לטרייד מוביל.

שיריינתי את הרכב שנמצא בסניף בני ברק,ביקשתי שיביאו אותו אחרי שבוע ביום חמישי וכך היה. הגעתי ב2 בצהריים לסניף, לקחתי את הרכב לבדיקה זריזה בקומפיוטסט שהוציאה אותו מצויין.

אחרי שהצבתי בפני הסוכן רשימת ריג'אקטים שאני מעוניין שיסדרו לי הוא הגיב בצורה שונה ממה שאני מכיר, בכל חברה אחרת פשוט מסדרים וזהו. אבל הם התעקשו במקום לסדר , להוריד על כל ריג'אקט במחיר.

בסופו של דבר עיקרי הבעיות היו תא מטען עם מעיכה קלה,צמיגים אחורים שחוקים,אין אנטנה,מתג חלון נהג שבור.

את תא המטען כבר הספקתי לתקן,אנטנה הסוכן פשוט לקח מI30 שעמדה במגרש והמתג היום בצהריים אספתי "פסנתר" חדש מקיה שטרייד מוביל הזמינו לי.

בסופו של יום 48,000 ש''ח , הרכב יד 1 פרטית עם 65,000 קילומטר. מטופל ושמור כמו שרציתי.

מאוד מרוצה מהרכישה וגם מהחוויה שעברתי בחיפוש אחר הרכב,למדתי די הרבה.

7d6bdb2a-cea5-4d18-8348-9f0d1e301228.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! בהחלט רכב אמין שעושה את העבודה ויותר מכך. מזגן מקפיא, יחידת הנעה טובה מאוד (6 הילוכים), ואחזקה זולה יחסית.

לפני שנה רכשתי שתיים מבציר 2012 לקרובי משפחה עם נתונים מדהימים.. עד היום מברכים אותי על הקניה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

הניסיון שלי עם טריידמוביל אחר קצת.

לא רכשתי מהם רכב.

אבל שחיפשתי רכב - הבנתי שהם מציעים רכבים במחירים יקרים.

אם תנסה לתת להם רכב הם ישחטו אותך. למעשה ההצעה הכי גרועה התקבלה מהם.

עד כאן הכל בסדר.

הבעיה שלי איתם היא אחרת.

שמתי עין על רכב באתר שלהם.

התקשרתי - המוקד אמר לי שהרכב ב"הכנה" ולהגיע לסניף. לא רצו לנקוב מחיר. אבל אמרו לי שהם מכירים את מצב השוק ולא יבקשו מחירון.

הגעתי לסניף ליד הבית. המוכר בדק את הרכב. התלהב מהנתונים ונתן לי מחיר. אכן. לא מחירון. משהו כמו 15% מעל המחירון.

אמרתי לו שילך לחפש (בשפה יפה) - והמחיר צנח.

עד כאן - חצי בסדר.

מה שממש עיצבן אותי זה שרציתי לראות את הרכב.

הוא אמר לי לתת מקדמה ולשריין אותו ואז יביאו אותו.

אמרתי לו שאני לא מוכן לתת מקדמה על רכב שלא ראיתי ושאני אסע לכל סניף בארץ לראות אותו ואני מעדיף לראות אותו לפני "ההשבחה" שלהם ואני בכלל מעדיף לוותר עליה (היא כוללת ברוב המקרים - מריחת שמן קנולה על כל פלסטיק ברכב. צביעת הפגושים בגוון שונה משאר הרכב וחיבורים עם ברגים קודחים והחלפת הצמיגים לצמיג הכי סיני שיש).

הוא אמר לי - שאי אפשר ללכת לראות רכבים במרכז "הכנה".

והכי עיצבן אותי - הוא אמר לי המקדמה לא ניתנת להחזרה - כלומר - אם הרכב מגיע והוא לא מוצא חן בעיני - הלך הכסף.

אם הרכב נכנס לבדיקה ומוצאים תקלה חמורה במנוע או תאונת שלדה - המקדמה תוחזר - אם מכל סיבה אחרת אני לא רוצה את הרכב - הלכה המקדמה.

עכשיו - זה הוגן שהוא אמר לי את זה. זה לא הוגן שאני צריך לשלם 1,000 ש"ח (שירדו ל-500) בשביל הזכות לראות רכב.

אז הלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi

אני באמת שהייתי מעדיף לוותר על ההשבחה שלהם. אני פשוט קניתי רכב שכבר עמד למכירה בבני ברק אז לא הייתה ברירה. התיזו איזה חומר שגרם לפלסטיקה המבריקה באיזור המערכת שמע ובורר ההילוכים להפוך למט ועוד איזה חומר שגרם לגומי בשטיחים להיות דביק. לקח לי זמן ומאמץ לשקם את זה.

ולגבי המקדמה אני כן שילמתי אבל לא לפני שבדקתי את ההיסטוריה של הרכב דרך המוסך שלי. בכל מקרה נאמר לי שמחזירים אותה במקרה ו.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אולי גם אצלי לבסוף המחליפה תהיה קורולה בקורולה (אבל פלנטרית).

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

אני משוכנע במאת האחוזים שהרכב הזה נמצא בידיים טובות וכמה שהוא נראה מעולה,

הוא יראה עוד יותר טוב ממש בקרוב ויטופל לא פחות טוב.

בהצלחה, מחכה לעדכונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שאתם אומרים על ההשבחה.

אני רכשתי מאוטודיל והרכב הגיע פיקס. ביום שהוצאתי אותו חשבו שהוא חדש.

פות"ש - מזל טוב על רכישה וסע בדרכים טובות.

אבל דבר אחד לא הבנתי, איזה שנה הרכב?

כי פתחת בזה שהיה לך 2010 וביד 2 חיפשת 2011/12 ואני לא מבין את ההגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי- אין ספק ותודה רבה [emoji16].

שחר הרכב מרץ 2011 מהראשונים של הפורטה עם 6 הילוכים. הקודמת הייתה 2010. חוץ מהגיר ומהמראות זה אותו רכב בדיוק.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותסע בדרכים ישרות ורכות.

מחמאות על העסקה לא תקבל ממני.

אני עם נקמיצ'י. השבחה בשקל + מחירים גבוהים יחסית (קניתי מהם פונטו ספייס מתישהו לפני 5-7 שנים).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, תתחדש ומזל טוב!

כל הקטע עם טרייד מובייל זה שנוח לחפש שם רכבים שמורים מלכתחילה ולא "מושבחים". באים למגרש, לא מדברים עם אף אחד. פוקרפייס. מסתובבים, נכנסים לרכבים, יושבים, נוגעים. יש משהו מעניין - מצלמים, רושמים, ממשיכים למגרש הבא. אם מצאתם רכב שמור - לא משנה מי מוכר אותו, טרייד מובייל או מישהו אחר. אני קניתי רכב במצב חדש מסניף גלילות לפני שבוע בדיוק באופן הזה. במחיר אטרקטיבי. לגבי זה שהם לא מסדרים כלום ורק מקזזים במחיר - לי זה נשמע עדיף, ככה יש לכם בקרה על טיב העבודה ובחירת החלקים. למרות שמצבר כן החליפו לי. בקיצור, צריך לדעת איך להתנהל מולם ואז אפשר להגיע ליופי של עסקה.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, יש נוחות ממנה אבל היא לא מתרסקת. אני זכרתי מזאת שהייתה לי (2010) שהיא הייתה מתרסקת אבל הופתעתי כשנהגתי בנוכחית. אולי היו לי בולמים עייפים בקודמת (השכרה). סופגת שיבושים קלים אבל בינוניים ומעלה היא מעבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...