Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו רפאים. או, הסיפור הכי מוזר שהיה בקארספורום מאז המיקרוגל של האתיופים

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים. לפני שאספר את המקרה אני חייב לציין, זאת לא בדיחה. מי שרוצה לנסות מוזמן להגיע אלינו לחברה ולהיווכח.

רנו קליאו, שנת יצור 2017. מותקן אימובולייזר פנימי של החברה ומערכת מולטימדיה אנדרואויד שמסופקת יחד עם הרכב.

התרחיש:

* אנשים שהיו בחו"ל בין יוני השנה ועד היום מנסים להניע את הרכב, הרכב מניע לשניה וכבה.

* אנשים שלא יצאו מהארץ, מניעים ונוסעים ללא שום בעיה.

כיווני חקירה שבוצו עד עתה:

* ניסינו להסיר את כל הדאשבורד עם קרטונים כי חשבנו שמוסתרת מצלמה כלשהי שמזהה את הנהג. לא הצליח.

* ניסינו להניח עם פרק האצבע במקום עם האצבע כי אולי מותקן חיישן ביומטרי במתג ההתנעה, לא הצליח.

* ניסינו לתת לעובד שהיה בחו"ל להניע עם אימבולייזר של עובד אחר שלא טס, לא הצליח.

* ניסינו שהנוסע ילחץ על מתג ההתנעה בזמן שה"עובד" הבעייתי על ההגה, לא עבד.

* ניתקנו את מערכת האיבולוייזר, עדיין. אנשים ששהו בחו"ל לאחרונה לא מצליחים להניע את הרכב.

* דיברנו עם מחלקת ההנדסה של קרסו, בהתחלה חשבנו שצוחקים עליהם עד ששלחו עובד שראה את התופעה בפועל.

למישהו יש רעיון יצירתי מה קורה עם הרכבים היום?

יכול להיות שמושתלת מערכת כלשהי ברכב שמסונכרת און ליין מול משרד הפנים? נשמע הזוי אני יודע. אבל מה עוד יכול להיות?

בדקנו עם מספר לא מבוטל של אנשים והתופעה תמיד חוזרת על עצמה.

מדאיג ומעניין בו זמנית.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יום אחד התקבלה בחברת ג’נרל מוטורס תלונה משונה ביותר. לקוח אמריקאי התלונן על רכב הפונטיאק החדש שקנה.

"בכל ערב אחרי הארוחה המשפחתית, אני נוסע עם הפונטיאק לחנות הגלידות שבקצה השכונה, וקונה גלידה לקינוח הארוחה. בכל יום אני קונה גלידה אחרת. כאשר אני קונה גלידת שוקולד, או גלידת אגוזים, תות שדה או קרמל או כל סוג אחר של גלידה, האוטו מניע ואין לי בעיה. אולם, כאשר אני קונה גלידת וניל- ברגע שאני חוזר לרכב האוטו לא מניע. האם יכול להיות שהפונטיאק שלי שונאת גלידת וניל?"

מנהל פונטיאק חשב שהתלונה מוזרה ולכן לא התייחס לפנייה. אולם, לאחר שהלקוח הטריד את החברה שוב ושוב ואמר להם: "אינני יודע למה, אבל הפוטניאק שלי שונאת גלידת וניל" - החליט מנכ"ל החברה לשלוח מהנדס אל ביתו של המתלונן.

בכל ערב לאחר ארוחת הערב, יצאו שניהם בנסיעה לקנות גלידה.

ביום הראשון קנו גלידת אגוזים. וכשחזרו לרכב הוא הניע ללא בעיה. ביום השני קנו גלידת ערמונים, והרכב הניע גם כן. ביום השלישי קנו גלידת וניל. וראה זה פלא, הרכב סירב להניע.

המהנדס סירב כמובן להאמין שהפונטיאק אלרגית לגלידת וניל, והחליט להמשיך בבדיקתו.

הוא המשיך לנסוע באותה שעה יום יום , לאותה חנות, ורשם את זמן היציאה מהבית, זמן הנסיעה, הזמן שלקח לקנות את הגלידה וכו’. תוך זמן קצר הוא מצא את הפתרון.

גלידת הוניל, בשל היותה הגלידה הכי פופולרית- הייתה ממוקמת בכניסה לחנות, במיכל נפרד וזמן קנייתה היה קצר ביותר. נכנסת, לקחת, שילמת, יצאת. שאר הגלידות היו ממוקמות בצד האחורי של החנות, ובדרך כלל השתרך לידן תור קטן, כך שזמן הקניה היה ארוך יותר.

כעת נשאר לפתור רק את השאלה : למה כשזמן הקניה היה קצר הרכב לא הניע?

חיש קל עלה המהנדס על הפתרון. הבעיה הייתה בסתימת אדים. כאשר לקח יותר זמן לקנות גלידה, המנוע היה מספיק להתקרר, וסתימת האדים הייתה נפתחת. כאשר הלקוח קנה גלידת וניל, בגלל הזמן הקצר לחזרה לרכב, המנוע לא הספיק להתקרר, סתימת האדים לא הספיקה להשתחרר, והרכב לא הניע.

בעקבות בדיקתו שונתה מערכת הדלק ברכבי פונטיאק. והרכב הפסיק להיות אלרגי לגלידת וניל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתם להניע בקומת חניון עמוקה, עם מינימום הפרעות אלקטרומגנטיות מסביב? (ועדיף שהבודקים יעשו זאת בלי טלפונים סלולריים על גופם).

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. אין בדיוק גישה לחניון כזה. מה גם שמעדיפים לא להוציא את הרכב מהמתחם עד שימצאו מה עובר עליו.

מתוך סקרנות -מה הרעיון? שהאדם שחזר מחו"ל טעון במטען אלקטרו-מגנטי? להזכיר שהרכב מניע אם מישהו אחר יושב במושב הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי הבנתי, אבל בוא ננסה לחדד:

רכב ספציפי - מניע בלי שום בעיה, אלא אם מי שיושב במושב הנהג הוא:???

- חזר מחו"ל בX ימים האחרונים?

האם יש אדם ספיציפי? האם יש ציבור ספציפי עם מחנה משותף? כשאתה אומר שהוא לא מניע - מה התופעות? שומעים משאבת דלק? שומעים סטרטר? צלם את הקודם באם קיים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הטסים לחו"ל עשו קונקשן ארוך באמסטרדם ושכחו ללחוץ על דוושת הבלם?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי הבנתי, אבל בוא ננסה לחדד:

רכב ספציפי - מניע בלי שום בעיה, אלא אם מי שיושב במושב הנהג הוא:???

- חזר מחו"ל בX ימים האחרונים?

האם יש אדם ספיציפי? האם יש ציבור ספציפי עם מחנה משותף? כשאתה אומר שהוא לא מניע - מה התופעות? שומעים משאבת דלק? שומעים סטרטר? צלם את הקודם באם קיים.

אנסה להיות יותר ממוקד. רכב ספציפי, כל נהג ששהה בחו"ל לאחרונה ומנסה להניע אותו - הרכב מניע לשניה וכבה.

אותו הרכב שמניע לשניה וכבה, עובד כרגיל כאשר הנהג הוא כזה שלא היה בחו"ל לאחרונה.

העניין נוסה עם מספר לא מבוטל של אנשים והמשואה פשוטה:

נהג + חו"ל = לא מניע.

נהג + לא יצא לחו"ל= רכב מתנהג כרגיל.

הזוי ככל שישמע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור או שעצרו בצ'רנוביל וחזרו עם מנה מכובדת של קרינה שנספגה בגופם

בכל אופן שקראסו ישברו את הראש ויביאו רכב חדש,לדעתי אפשר להגיש תלונה בבית דין אם אחרי X זמן לא נמצא פיתרון הולם ולא סופק אמצעי תנועה חלופי.

פות"ש אני מוכן להתנדב לניסוי(חול לפני חודשיים נתפס?) XD

אגב הייתי בחו"ל עם המפתחות של הלאון והמאזדה שלי והן מניעות כרגיל

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם מנסים להניע אתם עושים את זה עם המכשיר הסלולרי עליכם/בסביבה?

אין לי מושג אם יש קשר, אבל הדבר היחיד שעולה לי לראש שמושפע מנסיעה לחול הוא המכשיר הסלולרי שנודד לרשת אחרת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם מנסים להניע אתם עושים את זה עם המכשיר הסלולרי עליכם/בסביבה?

אין לי מושג אם יש קשר, אבל הדבר היחיד שעולה לי לראש שמושפע מנסיעה לחול הוא המכשיר הסלולרי שנודד לרשת אחרת.

אין מצב. יש כאלו שחזרו לפני לא מעט שבועות ובכל מקרה הטלפונים מתפקדים רגיל יום יום. גם להם אגב, הרכב לא מניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...