Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נפטרים מה global shipping program של איביי ושולחים דרך חברת שילוח נורמלית?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמכיר את איביי יודע כמה שהצורת שילוח הזאת זוועתית, יקרה ואנטי שירותית.

המוצר מגיע לארץ, אתה יכול לתקשר איתם רק במייל, מחייבים אותך לשלם סכומים מוזרים על import ואז מוסיפים לך כל מיני תוספות בארץ שאף אחד לא באמת יודע לעקוב ולהסביר אם זה מוצדק או לא.

בקיצור, אני מעדיף dhl\ups\fedex

יש דרך לקבל את המוצר דרכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה ששם זה בטח יעלה הרבה יותר.

ה global shipping program זה זוועה. אתה לא יכול להשיג אותם, הם עונים רק במייל, בזמן הפנוי שלהם

ואפילו חשבונית על המעמ ששילמתי לא קבלתי עד היום

אסור להזמין דרך זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אני נמנע מהם!

אולי יש מקרים שיעלה יותר - אני בספק.

יש מקרים בהם מוצר שבכלל איננו חייב במסים מחוייב ב ebay global shipping לפי מסים לא מובנים.

המשלוח שתבחר הוא המשלוח שאתה רוצה. הרבה פעמים מוכרים כן שולחים לארץ, אבל רק במשלוח PREMIUM יקר. במקרה כזה, משלוח לשיפיטו (לעיתים קרובות המשלוח בתוך ארה"ב הוא חינם וגם אם לא, לרוב הוא זול) + עמלת שיפיטו + משלוח לארץ (אני תמיד שולח airmail economy שב-99% מהפעמים זה usps) יוצא זול משמעותית.

בדוק ותווכח בעצמך. לחלופין, תן מוצר שחפצת בו ב ebay global ונבדוק יחד.

*כמובן, צריך לזכור שבשימוש בשיפיטו, הכאב ראש עליך, אם חייב במכס/מסים, אם סוללת ליתיום יון אסורה בהטסה, אם אובד בדרך וכו'.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אני נמנע מהם!

אולי יש מקרים שיעלה יותר - אני בספק.

יש מקרים בהם מוצר שבכלל איננו חייב במסים מחוייב ב ebay global shipping לפי מסים לא מובנים.

המשלוח שתבחר הוא המשלוח שאתה רוצה. הרבה פעמים מוכרים כן שולחים לארץ, אבל רק במשלוח PREMIUM יקר. במקרה כזה, משלוח לשיפיטו (לעיתים קרובות המשלוח בתוך ארה"ב הוא חינם וגם אם לא, לרוב הוא זול) + עמלת שיפיטו + משלוח לארץ (אני תמיד שולח airmail economy שב-99% מהפעמים זה usps) יוצא זול משמעותית.

בדוק ותווכח בעצמך. לחלופין, תן מוצר שחפצת בו ב ebay global ונבדוק יחד.

*כמובן, צריך לזכור שבשימוש בשיפיטו, הכאב ראש עליך, אם חייב במכס/מסים, אם סוללת ליתיום יון אסורה בהטסה, אם אובד בדרך וכו'.

מה שונים הכאבי ראש בין שיפיטו לבין הזמנה שאני עושה באליאקספרס דרך dhl?

בשני המקרים בסוף זה מגיע לדואר ומבקשים ממך מעמ,מכס, משרד התחבורה (קבלתי גלגל לעגלת משא שלי חחחח)

מי מצהיר על שווי הטובין בשיפיטו? המוכר או אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממלא את הצהרת המכס.

כאב הראש לא שונה, באמאזון גלובל הוא נחסך בודאות - באיביי גלובל הוא לכאורה נחסך.

בשיפיטו ודומיו אתה גם יכול להמנע מחברות השילוח ועמלות השקר שלהן.

ב USHOPS אתה יכול לבחור משלוח ימי שיכול להיות זול משמעותית למוצר גדול / כבד.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
ודומיו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממלא את הצהרת המכס.

כאב הראש לא שונה, באמאזון גלובל הוא נחסך בודאות - באיביי גלובל הוא לכאורה נחסך.

בשיפיטו ודומיו אתה גם יכול להמנע מחברות השילוח ועמלות השקר שלהן.

ב USHOPS אתה יכול לבחור משלוח ימי שיכול להיות זול משמעותית למוצר גדול / כבד.

סתם שאלה, איזה עמלות שקר יש לפדקס, dhl וכו׳?

הזמנתי דברים בשווי אלפי דולרים דרכם והכל היה טוב

איביי עובדים עם חברה שלפחות השירות לקוחות שלה בארץ הוא פח זבל, הם מתנערים מהכל, כל דבר הם מפנים אותך לאיביי, אין להם תשובות לכלום, והכי גרוע הם זמינים רק במייל.

איך זה עובד בסופו של יום, אני ממלא באיביי כתובת ששיפיטו נותנים לי, הוא שולח לשם ואז מה? מתי אני ממלא הצהרה?

הם לא מפחדים מישראלים שיעשו קומבינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה עובד בסופו של יום, אני ממלא באיביי כתובת ששיפיטו נותנים לי, הוא שולח לשם ואז מה? מתי אני ממלא הצהרה?

הם לא מפחדים מישראלים שיעשו קומבינות?

בדיוק. כשהחבילה מגיעה לשיפיטו אתה מקבל אימייל. ממלא הצהרת מכס, בוחר דרך משלוח, משלם על המשלוח + 2 דולר עמלה, וזהו.

לא אכפת להם משום קומבינות - זה בינך למכס ישראל. ומכיוון שיש ברבה מוכרים שיכתבו בהצהרה מה שמבקש הקונה, אין הרבה הבדל.

אני בכל אופן ממלא רק אמת בהצהרות המכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. כשהחבילה מגיעה לשיפיטו אתה מקבל אימייל. ממלא הצהרת מכס, בוחר דרך משלוח, משלם על המשלוח + 2 דולר עמלה, וזהו.

לא אכפת להם משום קומבינות - זה בינך למכס ישראל. ומכיוון שיש ברבה מוכרים שיכתבו בהצהרה מה שמבקש הקונה, אין הרבה הבדל.

אני בכל אופן ממלא רק אמת בהצהרות המכס.

אוקי בינתיים נשמע טוב. למען האמת יותר יקר מאיביי ב 6$ אבל לא אכפת לי, פדקס יותר אמינים ויותר נוחים מהחברת שילוח של איביי,

בכל מקרה המשלוח הכי איטי שהציעו לי הוא 6 ימי עסקים לעולם 3 שבועות באיביי

יש דרך למצוא משלוח אחר?

אגב איך אני מקבל את הכתובת למשלוח?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופדקס גם עולה (הרבה) יותר. הGSP מופעל ע"י BORDERFREE ה"מפורסמת" מהמבצע של טרגאט.

השרות של SHIPITO נהיה גרוע עד לא קיים, כשיש בעיה אין למי לפנות.

על המשלוח החסכוני אין ביטוח (ואם תבטח אולי תקבל החזר תוך ~חצי שנה) או מספר מעקב.

את רוב המוצרים אפשר להזמין מארצות אחרות, המשלוחים מארה"ב יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה עד כה נסיון טוב מאוד עם השירות של שיפיטו. הזמנתי מעל 50 חבילות דרכם. המקרים הבודדים שנדרשתי לשירות:

הם בטעות החליפו בין שתי חבילות ושלחו לי חבילה של אחר ו(כך חשבתי) לאחר חבילה שלי. הם מייד זיכו אותי בשווי החבילה + המשלוח (סיבה להצהיר אמת) ולא ביקשו ממני להחזיר את המוצר היקר שקיבלתי (אשתי התחדשה בפריטים מויקטוריה סקרט...).

במקרה שני מוכר כתב כתובת חלקית בכתב יד לא ברור ולמרות שנמסר למחסן של שיפיטו לקח כשבועיים עד שאותרה החבילה.

וזהו. מעבר לזה, שירות כמו שעון שוויצרי.

Sent from my XT1068 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה עד כה נסיון טוב מאוד עם השירות של שיפיטו. הזמנתי מעל 50 חבילות דרכם. המקרים הבודדים שנדרשתי לשירות:

הם בטעות החליפו בין שתי חבילות ושלחו לי חבילה של אחר ו(כך חשבתי) לאחר חבילה שלי. הם מייד זיכו אותי בשווי החבילה + המשלוח (סיבה להצהיר אמת) ולא ביקשו ממני להחזיר את המוצר היקר שקיבלתי (אשתי התחדשה בפריטים מויקטוריה סקרט...).

במקרה שני מוכר כתב כתובת חלקית בכתב יד לא ברור ולמרות שנמסר למחסן של שיפיטו לקח כשבועיים עד שאותרה החבילה.

וזהו. מעבר לזה, שירות כמו שעון שוויצרי.

Sent from my XT1068 using Tapatalk

כשבדקתי במחשבון שלהם כמה יעלה לי המשלוח הציגו שם כתובת שנמצאת בקליפורניה

אבל כשנרשמתי לאתר הודיעו לי שהכתובת שלי היא בנבדה.

איך אני יכול לקבל כתובת של קליפורניה?

יש אפשרות לשלם להם דרך פייפאל כדי לבטח הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי מקבל כתובת בקליפורניה, כתובת בנוואדה ואחת באוסטריה. מנוי בתשלום PREMIUM מקבל גם כתובת באורגון. אני מעולם לא השתמשתי בשום כתובת מלבד נוואדה.

אפשר לשלם בפייפאל וכך שילמתי מאז ומתמיד. ואגב, מעולם לא שלחתי מסמכים שהם מבקשים ברישום. לא הגביל אותי בשום צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי מקבל כתובת בקליפורניה, כתובת בנוואדה ואחת באוסטריה. מנוי בתשלום PREMIUM מקבל גם כתובת באורגון. אני מעולם לא השתמשתי בשום כתובת מלבד נוואדה.

אפשר לשלם בפייפאל וכך שילמתי מאז ומתמיד. ואגב, מעולם לא שלחתי מסמכים שהם מבקשים ברישום. לא הגביל אותי בשום צורה.

אתה יכול להסביר לי איך אני מוצא את הכתובת בקליפורניה?

אני משתמש בנבדה כי אין לי ברירה, לא כי אני חושב שזה טוב.

אני ממלא בשם הנמען את השם המלא שלי,

והכתובת שסיפקו לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...