Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה, 15,000 ק"מ עם מזדה 2 2017

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי צריכת הדלק, אני לא חושב שהיא מאכזבת ביחס לקטגוריה, אולי להיפך.

גם הסופר מיני עם מנועי הטורבו והגירים המתוחכמים לא מצליחות להתעלות מעל לממוצע של כ-15 ק"מ לליטר, אז בעיני 13 ק"מ לליטר מרכב עם מנוע בנזין גדול יחסית זאת צריכה מעולה.

אני חושב שהאיביזה ואחריה סיטרואן C3 התחילו מגמה של הורדת מחירים מתחת לקו 100K בקטגורית הסופר מיני ואני רוצה לקוות שהמתחרות יתחילו ללכת בכיוון הזה. מאזדה 2 תמכור הרבה יותר אם המחיר הרשמי של הדיינמיק יהיה 95K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת הדלק, אני לא חושב שהיא מאכזבת ביחס לקטגוריה, אולי להיפך.

גם הסופר מיני עם מנועי הטורבו והגירים המתוחכמים לא מצליחות להתעלות מעל לממוצע של כ-15 ק"מ לליטר, אז בעיני 13 ק"מ לליטר מרכב עם מנוע בנזין גדול יחסית זאת צריכה מעולה.

אני חושב שהאיביזה ואחריה סיטרואן C3 התחילו מגמה של הורדת מחירים מתחת לקו 100K בקטגורית הסופר מיני ואני רוצה לקוות שהמתחרות יתחילו ללכת בכיוון הזה. מאזדה 2 תמכור הרבה יותר אם המחיר הרשמי של הדיינמיק יהיה 95K.

- לגבי המכירות, אני מסכים לגמרי, המחיר של המזדה הוא החסרון הכי גדול שלה.

- לגבי הצריכה, אני משווה לראפיד שלי, שהייתה משיגה צריכה זהה עם תוכנה ו1.4 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, אם כבר סופרמיני אוטומטית אז המאזדה היא בהחלט אחת הטובות ביותר לטעמי.

אגב למרות שאני לא זוכר כבר איזה עור יש ב2, בקורולה והאימפרזה החדשות יש עור ממש קשיח (הייתי מעיז ואומר שמגיע מאותו ספק חלפים ) ולא הכי נעים לאחיזה , זה דווקא נראה לי יחזיק לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר עם אותה מזדה ובהחלט מקדימה היא מרשימה מאוד אבל מאחורה, פשוט כלום.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, אם כבר סופרמיני אוטומטית אז המאזדה היא בהחלט אחת הטובות ביותר לטעמי.

אגב למרות שאני לא זוכר כבר איזה עור יש ב2, בקורולה והאימפרזה החדשות יש עור ממש קשיח (הייתי מעיז ואומר שמגיע מאותו ספק חלפים ) ולא הכי נעים לאחיזה , זה דווקא נראה לי יחזיק לנצח.

דווקא מרגיש לי שהוא מתבלה יחסית מהר, כבר עברו שבעה חודשים והשכבה בחלקו העליון של ההגה הפכה דקה יותר (לדעתי)

יש לי חבר עם אותה מזדה שהזמין משענת יד בגרושים שמתאימה בול, ואמר שהיא בדיוק כמו המקורית רק עולה במאות אעחוזים פחות, תדבר איתי ננסה לארגן לך לינק.

נשלחה הודעה, תודה!

אגב סקירת ווידאו תעניין מישהו? או שזה מיותר ויש מספיק ברשת?

עריכה אחרונה על ידי matanff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על זה שבחברות הליסינג יש סעיף שנראה ״אגרת רישוי״,

סקירה מעניינת וכתובה היטב, כל הכבוד.

נ.ב האוטו שוקל 1166 ק״ג ועם 111 סוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על זה שבחברות הליסינג יש סעיף שנראה ״אגרת רישוי״,

סקירה מעניינת וכתובה היטב, כל הכבוד.

נ.ב האוטו שוקל 1166 ק״ג ועם 111 סוסים.

שלומי אין משהו חד משמעי, באתר של מזדה מדובר על 1116 (נראה לי כתבת 6 במקום 1, לא משנה..) ומדובר על משקל עצמי מירבי

באתר של מזדה אוסטרליה מדובר על כ1040 ק"ג ובאתר של מזדה UK מדובר על 1045 ק"ג, אז עשיתי ממוצע סוג של, אבל בכל זאת אני מעריך שהרכב שוקל פחות מ1.1 טון ופחות מהתחרות.

לגבי הכ"ס, הנתון נלקח מרישיון הרכב

Capture.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה המפורטת.

מזדה 2 רכב מעולה, אמין ומרשים מבחינת התוספות. מכתחילה הוא מתומחר במחיר גבוה ומעט הזוי.

אני מתלבט בין מזדה לבין הונדה ג'אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה המפורטת.

מזדה 2 רכב מעולה, אמין ומרשים מבחינת התוספות. מכתחילה הוא מתומחר במחיר גבוה ומעט הזוי.

אני מתלבט בין מזדה לבין הונדה ג'אז.

ביצעתי נסיעת מבחן בהונדה ג'אז ממש באותו יום בו ביצעתי במזדה (אי שם ב2016), ההונדה הרגישה קצת יותר ספרטנית מבחינת החומרים, המנוע שלה היה איטי בצורה מוגזמת ( לקחתי אותה מהסוכנות בחיפה ועלינו למעלה, חוסר הסחיבה הורגש מאוד! אפילו נסעתי בסיויק מיד אחרי וגם היא לא הצטיינה בעליות.) מדובר על הספק של 102 כ"ס שהרגישו פחות מה83 שהיו בג'אז שלי בעבר.

מבחינת אבזור אהבתי שלהונדה יש עמעום אורות גבוהים אוטומתי כאשר יש תנועה ממול, מערכת זיהוי התמרורים מיותרת לחלוטין, מסך המולטימדיה לוקה בחסר ומרגיש כמו התקנה מקומית, לטובה יש לציין צריכת דלק עדיפה על המזדה (בגלל מנוע בעל נפח והספק קטן יותר בעיקר) ומרחב פנים עצום בגודלו (נדמה לי שמהגדולים בקטגוריה, גם בנפח תא המטען), אוסיף ואציין שהייתה לי הונדה ג'אז 2008 דור ראשון והרכב הציג אמינות מופתית לאורך 70 אלף ק"מ וצריכת דלק משולבת של כ-ליטר לכל 15 ק"מ (מנוע 1.3 IDSI עם גיר רציף)

ההונדה תיהיה עדיפה למשפחה קטנה, המזדה מנצחת בשאר הפרמטרים לטעמי, כשמדובר ברכב שמסיע עד 2 אנשים ברוב הזמן.

לגבי המחיר- הג'אז האוטומתית מתחילה מ103,900, ככה שמבחינת מחיר היא זהה לדגם הביניים של המזדה, הדגם הבכיר של הג'אז עולה 120 אלף, זה ידידי, מעט הזוי לטעמי.

באחת התמונה הרכב חונה במיקום המיועד לפדופילי הגליל, משהו חדש? :-D:-D

נהנתי לקרוא את הסקירה, היה מעניין באמת.

בכיף, שמח לשמוע :)

פדופילי הגליל (או בשמו האמיתי "פרופילי הגליל") הוא מפעל צמוד למקום העבודה הקודם שלי :roll:

עריכה אחרונה על ידי matanff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות את המאזדה 2 ונתקלתי בשרשור הזה, אז קודם כל תודה, מתן!

אחד הפרמטרים שהכי חשובים לי (הרכב הוא לאמא שלי) הוא הבטיחות - האם למאזדה 2 בגרסת דינמיק יש התראה על אי שמירת מרחק מקדימה (ציינת לגבי סטייה מנתיב אבל לא על אי שמירת מרחק). במידה וכן, האם המערכת עדיפה על מובילאיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מערכת אי שמירת מרחק במזדה 2. יש מערכת SCBS שבולמת עצמאית בין 4 ל-30 קמ"ש כשמזוהה התנגשות אפשרית.

[ATTACH=CONFIG]494610[/ATTACH]

המערכת עבדה פעם אחת במהלך החצי שנה ובמקרה הספציפי היא הייתה מאוד "פרנואידית" - ז"א, לא היה צורך לבלום באמת.

אבל אין התראה אם מתקרבים יותר מדי לרכב, היתרון לעומת מוביל איי הוא שאין מוביל איי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי נסיעת מבחן בהונדה ג'אז ...... מסך המולטימדיה לוקה בחסר ומרגיש כמו התקנה מקומית

להוציא את דגם האלגנס שמתומחר באופן הזוי לחלוטין, הג'אז אכן מגיעה עם מסך בהתקנה מקומית.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...