Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2008 לא מניע

rshloosh
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה טובה!

בערב החג (רביעי) נסענו עם הפוקוס 2008 שלי למסיבת ראש השנה מתל אביב לכפר סבא.

אתמול בבוקר עלינו לרכב כדי לנסוע לבריכה והרכב לא מניע.

המצבר חדש ונראה שישנה תקלה בקודן.

הזמנתי שרות דרכים ששם לב שכאשר אני לוחץ על המפסק בראש ידית ההילוכים האוטומטית יש ביפ של האזעקה. אותו רגע הוא אמר: יש קצר ברכב אתה צריך להזמין גרר.

כאשר מכניסים את המפתח לסוויטש מזינים את הקוד ומנסים להניע לא קורה כלום כל האורות בלוח המכוונים דולקים והלד הדום של האזעקה מהבהב.

בראשון יגיע גרר. חשבתי שאולי יש צורה להניע את הרכת שאוכל להציל את החג... אז אם למישהוא יש רעיון

אשמח לשמוע.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מאמצעי המיגון ברכב: קודן,אזעקה,משבת מנוע הוא הגורם לתקלה.

לי בכל אופן נראה מוזר,ששירות הדרכים לא הצליח להתגבר על התקלה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי הוא היה אחרי ניתוח וזוית העבודה הכאיבה לו, כי הוא הציק לנתק את הקודנית תמורת 200 שח אף על פי שאני מבוטח הסכמתי הוא החל אבל לאחר שראה שידית ההילוכים גורמת לצפצוף האזעקה הוא אמר שזה קצר ולא יעזור הקודן. מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מאמצעי המיגון ברכב: קודן,אזעקה,משבת מנוע הוא הגורם לתקלה.

לי בכל אופן נראה מוזר,ששירות הדרכים לא הצליח להתגבר על התקלה.

הזמנתי את שירות הדרכים שוב.

הבחור שהגיע אמר שיש לי אזעקה עם משדר או כספת. (אחרי שעשה הכל ופרק חצי רכב)

כרגע אני ממתין לגרר ואקח את האוטו למוסך שלי בתל אביב.

יש למישהוא המלצה נוספת על בעל מקצוע? יתכן ולרכב כזה יש כספת? פוקוס 2008

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת מה התקינו ברכב הזה אבל זה נראה לי קצת מיותר- גם האזעקה,שכבר אאל"ט אסור להתקין יותר ועוד יותר מכך הכספת.

קודן פשוט ברכב ששווה באיזור ה 30,000 מספיק לחלוטין.

אם ניתקו את מוח האזעקה אפשר לנסות להניע- כנראה הבעיה שם והרכב אולי בכל זאת יניע ללא מוסך.

ד"א,אם יש לך מפתח וגישה למוח האזעקה הניתוק הוא פעולה פשוטה-מסובבים מפתח שפשוט מנתק את המוח ובא לציון גואל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת מה התקינו ברכב הזה אבל זה נראה לי קצת מיותר- גם האזעקה,שכבר אאל"ט אסור להתקין יותר ועוד יותר מכך הכספת.

קודן פשוט ברכב ששווה באיזור ה 30,000 מספיק לחלוטין.

אם ניתקו את מוח האזעקה אפשר לנסות להניע- כנראה הבעיה שם והרכב אולי בכל זאת יניע ללא מוסך.

ד"א,אם יש לך מפתח וגישה למוח האזעקה הניתוק הוא פעולה פשוטה-מסובבים מפתח שפשוט מנתק את המוח ובא לציון גואל.

תודה רבה!

חזרתי ממוסך קלעי שתיקן את זה. הוא ניטרלי את נקודות על ידי חיתוך 2 כבלים וזהו....

שלחתי 400₪ - החשמלאי שאל אותי מי פירק לך חצי רכב?

התקשרתי לשירות הדרך וביקשתי הסברים הבטיחו שמנהל יחזור אלי תוך 24 שעות.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...