Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מדובר בצמיג יבש?

BoozeFlow
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה צמיג שנסעו עליו 9 חודשים, או תאריך הייצור שלו מלפני 9 חודשים, ורק עכשיו קיבלת את הרכב?

הצמיג לא זקוק להחלפה, ואם נסעו עליו 9 חודשים ו15-20 אלף קילומטרים + חניה בשמש, מצב היובש הגיוני, במיוחד אם מדובר בצמיג קידמי.

אם עכשיו קיבלת את הרכב, הצמיג נראה קצת יבש בשביל תחילת דרכו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך יצור 9 חודשים, קיבלתי אותו לפני 8 חודשים והקילמטרג׳ מעל 20.

אני רק יציין שלפני 5 חודשים זומנתי להחליף את כל 4 הצמיגים בגלל סיבה לא ידועה, בגלל זה התאריך יצור קרוב לתאריך קבלת רכב.

לרגע דאגתי שהצמיג פגום, תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי BoozeFlow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדרים לי המספרים שכתבת ( 5 חודשים, 8 חודשים ). כמה זמן הצמיגים שבתמונה על הרכב וכמה עברו? האם צילמת צמיג קדמי?

מה דגם הצמיג שיש לך עכשיו? האם רכשת את הרכב מליסינג 0 קילומטרים/ 0 קילומטרים יד 2 מסוכנות ( הרכב עמד במגרש אחסנה ולא נמכר מעל שנה)?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יעשה סדר,

קיבלתי רכב חדש מהסוכנות לפני 8 חודשים.

לפני 5 חודשים הוחלפו כל 4 הצמיגים בחדשים.

גיל הצמיג לפי התאריך שעליו הוא 9 חודשים.

הצמיג בתמונה זה צמיג קידמי של ברידג׳סטון.

שורה תחתונה הצמיגים בני 9 חודשים ונהגתי עליהם סך הכל 5 חודשים.

זה לא הצמיגים שבאו עם הרכב במקור.

אני יצלם תמונה יותר טובה ויעלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה יובש קריטי, סדקים או התקלפויות. סה"כ מצבם סביר לגמרי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...