Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטר טיפולים של מכוניות שונות

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי ספק שזה קיים ברשת, ואולי אפילו כאן בפורום באיזה מקום, אבל אני לא מוצע, בטח מחפש לא נכון...

כרגע אני צריך את זה של הברלינגו החדשה (2012) ושל C4 עד 2009, אבל בעיקרון אין מוצאים?

תודה

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח מייל ל [email protected] בצין מספר רישוי של האוטו (חובה) ולבקש מפרט טיפולים, הם שולחים קובץ PDF עם המפרט.

מה שיש ברשת לא תמיד נכון מכיוון שבארץ כל המכוניות של פיז'ו/סיטרואן אחרי 2011 מטופלות לפי תוכנית טיפולים לתנאי שימוש קשים עם מרווחי טיפול מקוצרים (ז"א קיצור מרווחי טיפול מכל 30 אלף ק"מ לכל 20 או מ 20 ל 15 לדוגמא).

לרכב מודל 2009 כנראה תקבל מפרט טיפולים לפי תנאים רגילים כי הם לא החלו את זה רטרואקטיבית לדגמים ישנים. עדיין מומלץ לעבור לתוכנית לתנאים קשים.

אני שם פה את המפרט שקיבלתי עבור ברלינגו 2016 רק להמחשה, הוא לא זהה ב 100% למודל 2012.

Berlingo 2016 servising.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום כל שגרת טיפולים שמוציאים זה לפי תנאים קשים.

זה מקבלים לפי מספר שלדה/מספר רישוי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...