Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בסופרב 1.8 2012 לאחר החלפת ציריה

Udih41
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סקודה סופרב 2012 1.8 בנזין. הגיר שלי 6 הילוכים. לפי הבנתי זה לא הגיר הבעייתי.

לפני כחודש התחילו רעידות בתוך האוטו-לא בהגה- במאמץ של הרכב מ80 קמש בעיקר בגרירת נגרר סגור.

במוסך הראו לי חופש בצירייה ימין והחליפו למשופצת אבל השינוי היחיד זה שהרעידות עברו להגה ומופיעות גם ללא גרירת נגרר ממהירות 110-120 קמש.

פניתי לפנצרייה ובצעתי איזון ל4 גלגלים שלא עזר בכלום.,

כשחזרתי למוסך העלו את הרכב על הליפט והראו לי שיש מעט חופש בחיבור הצירייה לגיר בקרדן בשתי הציריות באופן זהה, והמוסכניק הפנה אותי למכון גירים כי לטענתו זו בעייה בגיר כי הצרייה כבר הוחלפה ולטענתו החופש הוא מתוך הגיר...

אציין שהרכב נוסע מצויין ללא בעיות או החלקות בגיר. למנוע 140 אלף קמ

אשמח לעזרה אם למישהו יש נסיון עם הבעייה שפרטתי.

עריכה אחרונה על ידי Udih41
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהמרכז,מומלץ לפנות חבר הפורום מוסך רון לקבלת חוות דעת נוספת.

בDSG6 אם הבנתי נכון שזה הגיר שלך,הבעיה העיקרית היתה דווקא תקלה של דפיקות /מכות בין ההילוכים שהצריכה שיפוץ בלוק שסתומים (מח גיר) ועד כה,לא קראתי על בעיה כזו בגיר הזה.

אני לא מכיר את הרכב ונחכה למסטר מרק 10,המומחה של הרכבים הללו אבל,יש לי הרגשה,שהמוסך (מורשה /מומחה לרכב ?) הרכיב ציריה לא מתאימה /לא תקינה וכנראה,שהחלפת ציריה אחת או שתי הציריות יפתרו את הבעיה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה

אני גר במרכז. מוסך רון זה בתל אביב?

גם לי לא מרגיש כאילו יש בעיה בגיר במיוחד אחרי שהחלפת הצירייה הביאה את הרעידה להגה והחופש הבאמת מינורי מופיע בצורה זהה בשתי הציריות בחיבור לגיר.

נחכה לתגובה ממרק10 או אם יש למישהו עוד הצעות או נסיון עם התקלה, זה מאוד יעזור

שאלה נוספת בעניין גרירת נגרר. האם אמורה להיות בעיה עם גרירת גרור סגור במשקל 650 ק"ג?

יש למישהו נסיון עם הענין הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוסך רון,המתמחה בכל רכבי קבוצת VAG נמצא בת"א. פרטים מלאים כאן:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D/7/%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%A8%D7%95%D7%9F

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים קדימה דיי חדשים כחצי שנה

מאחורה ישנים יותר וצמיג אחד די "אכול".

אבל בקרתי בפנצריה ולטענתו זה לא הגורם לרעידות בהגה...ידוע שצמיג אכול יכול לגרום לרעידות מעל 120 קמ"ש אך לא בהגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון!!! הבעייה נפתרה בזכות ביקור במוסך רון בתל אביב.

לאחר בדיקת הרכב על הליפט ונסיעת מבחן קצרה, רון אבחן את הבעייה כבעיית גלגלים (צמיגים או ג'נטים) והפנה אותי לצמיגאי בסמוך למוסך שלו.

כיוון שהצמיגים הקדמיים דיי חדשים וידעתי שהאחוריים שהיו פעם קדמיים שחוקים מעט מבעיית פרונט שהיתה בעבר, בקשתי להחליף זו אחורי לחדשים ולשים אותם קדימה ועל הדרך לבדוק ג'נטים ואיזונים לכל הארבעה.

בבדיקה גילינו ג'נט קדמי ימין ואחורי ימין מעט פגומים (כנראה מכניסה לבור או משהו בסגנון), העברנו את שניהם לאחורה ושמנו את 2 החדשים עם הג'נטים התקינים קדימה.

הבעייה נפתרה ואין רעידות :-) גם לא ב130...

את הג'נטים האחוריים אני מתכוון לישר בכל מקרה...יש המלצות היכן כדאי במרכז?

בהזדמנות זו, תודה רבה!!! לרון המקצוען!!! ולכם חברי הפורום שהמלצתם ועזרתם. שנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שהם לא מתקנים במקום אלא שולחים למקום אחר והוא לא היה נחרץ לגבי הצורך ביישור כי זה לא מכה בג'אינט שרואים בעין אלא נידנוד קל שנראה רק על מכשיר האיזון. ואכן בהתקנת הד'אנטים הפגומים מאחור אין רעידות כלל ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...