Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוטור טרנד WORLD GREATEST DRAG RACE

guy.a
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכל שנה מוטור טרנד בוחר את הרכב הכי כייפי לנהיגה ומסכם את הארוע בהאצה ל 400 מטר,השנה בנוסף לפרארי.מקלארן,פורשה ושות. צורפה גם מכונית משפחתית 4 דלתות ,שעשתה לכולן בית ספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה אדוק של הערוץ ובמיוחד של התחרות השנתית הזאת אבל קשה לי להבין איך הם עושים את ההשוואה, בשנים הקודמות היה גם חלק משמעותי של נהיגה בכבישים הרריים שהשפיע על הבחירה והיום זה היה רק ההקפה של המסלול. בטח שבהקפה של מסלול הרכבים היקרים יקבלו ניקוד גבוה יותר, אם היה מדובר בבסט דרייבר קאר אמיתי ולא בבסט פרפורמנס לדעתי המיאטה הייתה ממוקמת במקום טוב הרבה יותר.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הם נסעו גם בכביש ציבורי, אבל הם קטלו את המיאטה בשל זוויות גלגול גבוהות, וחלק אחורי "רך" מה שהפתיע אותי זה פורשה 718 וקמרו עם כפול כ"ס הסיגו את אותו זמן בהאצה ל100

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הם לא מביאים רכבים בדראג, שברור שהם יפסידו כמו המיאטה, הגולף GTI או הפיאסטה ST שהיו שנים קודמות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא בהמה אמריקאית ןנורא קשה להוריד את כל הקג"מים לכביש במטרים הראשונים. אם היו עושים גם האצה מגלגול המצב היה אחרת

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזוויות של הצילום אי אפשר להתרכז ולראות את כולם לוחצים כמו שצריך כל הזמן התמונה מתחלפת , לדעתי זה מכור שהטסלה תיקח למה ב5:40 הפרארי והפורשה באו לעקוף והאטו במכה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שזה מכור (וזה לא נראה לי), אתה חושב שלא היו מסננים את ההאטה המכוונת של המכוניות שהם מקפחים?

לדעתי זו פשוט סיום ההאצה כי הגיעו לסוף המסלול המיועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות היא לרבע מייל ולא עד קצה המסלול.

נראה לי שהעריכה היא לצרכים דרמטיים ולאו דוקא כרונולוגית לצרכים מדעיים. ולכן מעט מטעה.

בכל מקרה אני שוב חוזר על הטענה שלי: אם מישהו מחליט להטות מירוץ כזה אז המינימום שהייתי מצפה ממנו זה שאת הקטע בו הרכבים המקופחים מפסיקים להאיץ ישאיר על רצפת חדר העריכה.

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...