Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קדג'אר או פג'ו 3008 (דיזל 160-170k)

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתונים לצורך השואה בין שני הרכבים:

רנו קדג'אר L1.5 טורבו דיזל בנפח מנוע 1,461 סמ"ק.

הספק מירבי: 110 כ"ס / 4,000 סל"ד,

מומנט: 25.5 קג"מ / 1,750 סל"ד.

פיג'ו 3008 1.6T טורבו דיזל בנפח מנוע 1,560 סמ"ק.

הספק מירבי: 120 כ"ס / 3,500 סל"ד,

מומנט: 30.6 קג"מ / 1,750 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתחי האויר מאחורה ב 3008 יש גם חסרון - הם בולטים יותר מידי, ומפריעים לרגליים של אדם בוגר ( בגובה ממוצע+ ). לא יודע למה תכננו אותם ככה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם אפשר להזמין את הקשקאי 1.6DCI המתוח ברמת אבזור 'טקנה'.

משווה את האבזור (כולל אבזור הבטיחות) של ה-3008 פרימיום ומוסיף תאורת LED מלאה וריפודי עור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם אפשר להזמין את הקשקאי 1.6DCI המתוח ברמת אבזור 'טקנה'.

משווה את האבזור (כולל אבזור הבטיחות) של ה-3008 פרימיום ומוסיף תאורת LED מלאה וריפודי עור.

הקשקאי הייתה אופציה אבל ירדה בגלל הגיר הרציף הבעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי רק לי זה חשוב, אבל גם לקשקאי אין פתחי מיזוג מאחורה. ואם ישאל מישהו למה אני נתפס כל כך לענין הזה, אז זה כנראה מרוב תסכול על כך שנאלצתי לוותר על 308 סטיישן, אוטו מקסים לטעמי ולקחת שוב אוקטביה, רק בשל הסיבה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצמת המזגן משתנה בין רכבים שונים. יש רכבים שבלי המזגן המפוצל לאחור בלתי נסבל לנסוע במושב האחורי. יש רכבים שהמזגן הקדמי מקרר את כל חלל הרכב בצורה מעולה.

אצלי בטויוטה ורסו ( אין מזגן אחורי ) חם למי שיושב מקדימה ( השמש מהשמשה הקדמית והפלסטיקה של הדשברד פולטת חום ), כאשר ליושבים מאחורה נעים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הסיבה - אולי מבנה לוח השעונים. כיסוי לוח שעונים ( שטיחון ) שיפר את המצב פלאים ( אני יודע שלא מומלץ לשים שטיחון ).

בכל מקרה, לא הייתי סומך או פוסל רכב רק על קיום או היעדרות פתחי מיזוג ליושבים מאחורה, בלי נסיעת מבחן ( רצוי בחום הקיצי).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשקאי הייתה אופציה אבל ירדה בגלל הגיר הרציף הבעייתי.

האמת שגם אני מתחיל לחשוב על קשקאי דיזל אם היו מביאים את גירסת הטקנה.

מה בעייתי בתיבת ההילוכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ה-3008, טוב ככל שיהיה, פסול כרכב משפחתי לבעלי ילדים קטנים, שכבר לא יושבים בבוסטר (8-11 בערך). סף החלונות מאחור פשוט גבוה מידי והילדים לא יכולים להסתכל החוצה.

מספיק לשבת באולם התצוגה בפיקאסו ואח"כ לעבור ל-3008 בשביל להבין את ההבדל בין רכב שתוכנן כמוביל משפחתי לרכב שהעדפות עיצוביות היו בראש הרשימה.

אין לי מושג מה המצב בקדג'אר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים קטנים זה overrated... ;)

מי ישמע, איזה מסכנים לשבת במושב האחורי של 3008 חדשה, ממש מסכנים.

לעומתם אני התפנקתי לי בתא הנוסעים המשובח של פיאט 127 וסובארו DL.

אומנם לא היה מזגן אבל היה אחלה מאוורר על הדשבורד.. (אגב פתחי מיזוג מאחור)

לגבי הגיר הבעייתי של הניסאן קשקארי שמישהו זרק כאן, יש איזה מידע/תקלה שאני לא מודע להם?

או שזה סתם הטרוניות הרגילות על גיר רציף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כאן כמה מקרים של תקלות גיר רציף בניסאן ( נדמה לי, ג'וק ) שהפכו את הגיר ללא אמין בפורום. אני מכיר את הגיר הזה מרנו גרנד סניק בנזין 2011 ( מנוע וגיר זהים לקשקאי בנזין של אותו השנתון ), שנמכרה עם למעלה מ 100 אלף קילומטרים ללא תקלות ( בכלל, לא רק הגיר ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...