Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

POLO GTI

Mayan123
שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הרכב בכללי כרכב ראשון? אני מתכוון לדגם הזה: 1.4 (180 כ"ס), מישהו יכול לספר עליו?

קראתי על בעיית השמן אך האם זה בכול השנתונים?

אשמח לשמוע חוות דעת, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע וגיר מאוד בעייתיים.

גם אקזמפלר ״שמור״ לכאורה יכול ביום אחד וללא שום תרעה להחזיר את הבלוק מנוע והקלאצ׳ים לבורא.

(Dsg7+1.4 twincharge=big no no)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Corsa opc

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

פיג'ו 208GTI, אופל קורסה OPC - שתיהן אמינות יותר וחזקות ועם יתרון מרכזי על הפולו, גיר ידני.

בדקתי גם אותן איך הן לא מצאו חן בעיניי, האם יש רכב אחר אמין ובעל יכולות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב ראשון לא הייתי ממליץ על רכב ספורטיבי שעלול להיות מסוכן לנהג חסר ניסיון.

יש הרבה רכבים שנראים ונוסעים טוב שיספקו לך הנאה גם עם מנוע של 100 כ"ס - +.

סיאט ליאון או איביזה 1200.

קיה פרו סיד.

מגאן קופה 1.2.

אופל אסטרה gtc.

יונדאי ולוסטאר (אישית, הייתי נמנע. אבל היא מאוד אמינה).

כולן מעניינות וזריזות, במיוחד עם גיר ידני (לא קיים בקיה ובאופל).

הייתי מתמקד בליאון 1200 מודל 2014.

קח בחשבון עלויות ביטוח אסטרונומיות אם אתה נהג חדש.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב ראשון לא הייתי ממליץ על רכב ספורטיבי שעלול להיות מסוכן לנהג חסר ניסיון.

יש הרבה רכבים שנראים ונוסעים טוב שיספקו לך הנאה גם עם מנוע של 100 כ"ס - +.

סיאט ליאון או איביזה 1200.

קיה פרו סיד.

מגאן קופה 1.2.

אופל אסטרה gtc.

יונדאי ולוסטאר (אישית, הייתי נמנע. אבל היא מאוד אמינה).

כולן מעניינות וזריזות, במיוחד עם גיר ידני (לא קיים בקיה ובאופל).

הייתי מתמקד בליאון 1200 מודל 2014.

קח בחשבון עלויות ביטוח אסטרונומיות אם אתה נהג חדש.

אתה צודק שכרכב ראשון זה עלול להיות מסוכן אך זה מה שהוחלט אחרי חושבים רבים (נכון שזה יכול להיות לא חכם..)

אני מחפש רכב בסגנון הpolo gti, קטן יחסית עם מנוע מהנה+, הנסיעות זה בעיקר כבישים בין עירוניים ארוכים בכלל כמעט שלא בעיר (אם זה משנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שהוצעו לך לא רעים בכלל ויתאימו לנסיעה בכביש בין עירוני.

את המקבילות לפולו GTI פסלת כי הן לא לטעמך, את התחליפים שכנראה בשביל הצורך שלך יתאימו פסלת - במילה אחרת אתה מחפש אישרור לזה שפולו GTI זה ה-רכב הנכון לך, אבל כנראה שזה לא המצב - אתה מסתכל על התמונה בצורה קצת עיווירת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שהוצעו לך לא רעים בכלל ויתאימו לנסיעה בכביש בין עירוני.

את המקבילות לפולו GTI פסלת כי הן לא לטעמך, את התחליפים שכנראה בשביל הצורך שלך יתאימו פסלת - במילה אחרת אתה מחפש אישרור לזה שפולו GTI זה ה-רכב הנכון לך, אבל כנראה שזה לא המצב - אתה מסתכל על התמונה בצורה קצת עיווירת.

אוקיי אני פשוט לא ממש מכיר איזה עוד רכבים בסגנון זה יש, כשהתחלתי להתעניין אז קודם כול ראיתי את הפולו GTI אז יחסית ננעלתי עליה אבל עכשיו אני מבין שזה לא כדאי.

הסתכלתי קצת וראיתי את שני הרכבים האלה במוו סדרה 1, אודיי A3, מה איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נהג חדש? נהג צעיר? בדקת כמה יעלה לך לבטח במוו סדרה 1 או אאודי A3 ככזה? אתה מבין שמדובר בסכומים שמתחילים בקלות ב10-12 אלף שקל בשנה? אם בכלל יסכימו, בנוסף - עלות האחזקה של הרכבים האלה בגלל הלוגו גבוהה הרבה פעמים משמעותית מהמקבילות הפשוטות שלהן וב80 אלף אתה כנראה תצליח לקנות אחת יחסית ישנה יותר מאשר רכב שהוא בלי לוגו מרגש מקדימה.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נהג חדש? נהג צעיר? בדקת כמה יעלה לך לבטח במוו סדרה 1 או אאודי A3 ככזה? אתה מבין שמדובר בסכומים שמתחילים בקלות ב10-12 אלף שקל בשנה? אם בכלל יסכימו, בנוסף - עלות האחזקה של הרכבים האלה בגלל הלוגו גבוהה הרבה פעמים משמעותית מהמקבילות הפשוטות שלהן וב80 אלף אתה כנראה תצליח לקנות אחת יחסית ישנה יותר מאשר רכב שהוא בלי לוגו מרגש מקדימה.

כן אני מודע למחירי הביטוח המטורפים וגם לעלויות האחזקה.

ומה הן המקבילות הפשוטות שלהן שיתנו מענה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לך למעלה כמה וכמה הצעות.

נסעת בכלל על אחת מהן? או שאתה רק הולך על המראה?

בסופו של יום אתה זה שמחליט מה לקנות, אבל כשפתאום תצטרך להחליף גיר לפולו שלך אל תגיד שלא ידעת.

הרנו קופה שהוצעה זה אחלה רכב ועם הרבה יותר נוכחות מהפולו.

אתה נהיג צעיר ולבטח כל מה שתעשה זה לתת גז בכבישים פתוחים, לא נראה לי שאתה הולך להתגרזן בנס הרים. אז גם ה115 כ"ס של הרנו יביאו אותך למהירות של שלילת רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...