Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאביה vs קורסה vs איביזה 2011-2013

PsyEythan
שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בגילי המופלג, 25 - החלטתי לרכוש רכב והתקציב הוא עד 30K כשאני לוקח בחשבון שאם מישהו דורש מעל יש מקום להוריד אותו ולהתמקח זה חלק מהחיים.

אני סטודנט(עובד במשרה מלאה, לא תפרן) והצרכים שלי בהתאם, בעיקר נסיעות בינעירוניות כי אני גר בחור וצריך לסוע לחורים אחרים מדי פעם.

אני מחפש רק ידניות, אוטומט זה פשוט לא כיף והסיכויים שאעמוד בפקקים הם ממש קלושים.

בכל מקרה אחרי חיפושים נרחבים וקריאה פה בפורום הבנתי שאלו האופציות היחידות שלי.

מבחינת מחיר אני נוטה הכי הרבה לקורסה, אני יכול להשיג אפילו 2014 במחיר טוב אם אעזר בקצת סבלנות. האיביזה היא חלום ילדות וגם הפאביה מדורגת לא רע, ממש אהבתי לנהוג על אוקטביות - אז אשמח לשמוע דעתכם בנושא.

השאלה העיקרית שלי תהיה, יכול להיות שאני לא שפוי? הרי הסיבה שהבחירה נוקזה לשלושת אלה היא כי גם חיפשתי חיבור לרכב ולמראה, אני אחד שמשקיע בדברים והמראה הנשי של מכוניות המיני די מוריד לי.

הרי תפרן או לא, כסף זה לא משהו שגדל על העצים - במיוחד אם עלויות הביטוח והטיפולים יהיו משמעותיות(כפי שאמרו לי שיקרה עם האיביזה).

במחיר הזה, אם אני אומר שלא אכפת לי איך הדבר נראה, אני יכול להתחיל את החיפוש משנת 2014 ולהסתכל אך ורק על רכבים עם בעלים יחיד ופחות מ50K קילומטרים.

זו פעם ראשונה שיהיה לי רכב בבעלותי אז אני לא יודע כל כך מה מצפה לי, אולי עדיף להביא רכב 2014-2015 ולשדרג עוד שנתיים לרכב עם תקציב יותר רציני(שעלויות מופחתות בטיפולים וכו' יעזור להשיג)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת לבית משוגעים כדי לשאול אם אתה שפוי ?

תוסיף חמישייה +- ותוכל לרכוש קליאו 0.9 טורבו (כולן ידניות) ויש לא מעט שמורות עם קילומטראג' נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...