Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סט צמיגים חדשים לBrz

שימו לב! השרשור הזה בן 2385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי כמעט חצי שנה עם צמיגי הפרימסי 3 המזעזעים שהברז מגיעה איתם החלטתי להתקדם הלאה, הם עדיין לא נגמרו אבל אם אחכה שצמיגי האקו האלה יגמרו יהיו לי עוד חודשים רבים של איבוד אחיזה בקו ישר תחת בלימה, לא תודה.

עשיתי מחקר די ארוך, התלבטתי בין הad08r למישלנים, וכרגע החלטתי סופית ללכת על הMichelin pilot sport 4 או על ה Pilot super sport.

המידה שלי היא 215/45R17 מקדימה ומאחורה.

ההשוואה ביניהם קשה מאוד בגלל שהם כביכול מקטגוריות שונות, אז לא בוחנים אותם אחד מול השני אבל הבנתי שבשורה התחתונה מלבד זה שהPs4 החדיש יותר אוחז מעט פחות ונשחק מעט יותר בהשוואה לאחיו הוותיק הם די זהים.

הדרישות שלי מהצמיג הם שיהיה ספורטיבי, אוחז מתקשר וכשיאבד את האחיזה שזה יקרה בהדרגתיות ולא במכה ובהפתעה. חשובה לי מאוד השחיקה, שלא יגמר תוך 10 אלפים קילומטר. מבחינת המאפיינים היומיומיים, כל עוד זה לא סמי סליק שרועש כמו משאית ומעביר כל גרגיר חצץ ישירות לעמוד השדרה זה פחות מפריע לי.

אשמח לחוות דעת ממי שהיו בבעלותו אחד משני הצמיגים האלה או את שניהם, מה כדאי? איזה מהם עדיף לצרכים שלי?

ד"א, אם היה את הps4s כנראה הייתי הולך עליו אבל הבנתי שהוא מיוצר רק ל19'+ ושאין תכנון כרגע לייצר אותו גם במידות רגילות וקטנות יותר,יש למישהו מידע על זה?

תודה רבה וחג שמח :)

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע שחלק גדול מהפאן של הרכב זה האחיזה הלא מאד גבוהה שלו? AD08R יהפוך אותו לדביק מדי לדעתי.

אם אתה מעוניין לשמר את השובבות של הישבן הייתי חושב על משהו בסגנון אסימטריק 3 של גודייר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה PSS צמיג מעולה אבל יכל להיות שהאחיזה שלו תהיה טיפה יותר מידי למה שאתה צריך...

אכן ה PS4S לא קיים מתחת ל 19.

בגלל שחשוב לך טוסיק שובב אני הייתי הולך על ה PS4, צמיג פשוט מעולה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PSS אחלה צמיג. היה לי כזה מקורי על הבימר. אבל לא הייתי ממליץ עליו אבל כי יחס עלות תועלת שלו לא בשמיים, כשאתה מחפש גם לאבד אחיזה מדי פעם. אתה יכול לעשות מה שאני עשיתי - אסימטריק 3. מספיק אוחז בשביל נס הרים וכו' (עדויות מהבוקר), וגם משחרר אחיזה כשרוצים. סוג של איזון. לגבי שחיקה מן הסתם שאתה תשחק מהר אם תשחרר זנב מדי פעם (ובשביל זה הרכב הזה נבנה, כך שחבל לא לנצל את זה). הצמיג גם זול כך שזה יאזן לך גם מהבחינה הכלכלית. לדעתי מבחינת שילוש של אחיזה - איבוד אחיזה להחלקה - מחיר הוא פגז. הPSS אוחז מדי לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים!

עמיאל באשר לשים צמיגים שונים על הסרנים,אני לא מעוניין וגם בלי קשר החלטתי לא ללכת על היוקהומה, הוא אוחז מדי, נשחק מהר וכל החסרונות הרגילים של צמיג ספורט (מרעיש, לא נוח וכו').

סטס וג'ק (?)

אני באמת לא רוצה צמיג אוחז מדי, מאוד אוהב את המשחקיות ואת איבודי האחיזה גם תוך כדי נהיגה ספורטיבית ולא רק בדריפטים, מצד שני מפחד שבגלל שהps4 הוא לא צמיג ספורטיבי ביעוד שלו כמו הסופר ספורט, רמת האחיזה תהיה נמוכה מדי, דומה למה שיש לי היום עם הפרימסי שגם הוא נחשב צמיג טורינג וגם שלא אקבל את מירב החדות בניהוג ובהיגוי ואת התקשורת כמו שאוכל לקבל בסופר ספורט...

מישהו יכול לעזור עם זה?

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם AD08 ועם PSS על המיאטה.

ה-PSS יותר אול-ראונדר שיודע לעשות הכל טוב. מכיוון שאתה מגיע מהפרימסי זה יהיה שיפור מדהים.

ה-AD08R צמיג יפיפה (אין הרבה צמיגים שאפשר להגיד את זה עליהם), אחוז מעולה כשחם, לא אוחז בכלל כשקר (ואני מתכוון בכלל! אם אתה נוסע בטמפרטורות שקרובות לאפס זה כמו לנהוג על חמאה).

היופי ב-AD08 זה שיש לו דואליות, לא אוחז כשקר (הצמיג עצמו) כך שיש לך איזה 10 דקות נסיעה מנהלתית להנות מקצת זריקות במהירות נמוכה, אבל כשהוא מתחמם הוא אוחז בטירוף ואם היית אחרי סאשן קצר של דריפטים והצמיגים האחוריים חמים בהרבה מהקדמיים צפה לתת-היגוי.

אם אתה עושה ג'ימקאנות, AD08R לא טוב, גם שתסיים לאפ הצמיג לא יהיה מספיק חם. בימי מסלול אחרי שתי הקפות הוא חם ואפשר לקחת אותו לקצה.

עוד שני חסרונות של ה-AD08R הוא נוחות (יש לו דופן קשה שמעולה למסלול, פחות לנוחות יומיומית) ורעש.

ה-PSS נותן כמעט הכל באותה מידה בלי הרבה פשרות של יום יום (רעש ונוחות סבירים ביותר לקטגוריה).

לסיכום:

אם אתה מבלה הרבה על מסלול AD08R, לכל השאר PSS.

עובדת בונוס:

שניהם מעולים לזריקות זנב שכן הם לא צווחים בזמן הדריפט.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך לימי מסלול בכלל, מטייל הרבה בנס והסביבה... מהחוות דעת שקיבלתי ממך אני יורד סופית מהיוקהומה, לא מחפש מלא אחיזה ובטח לא את המחיר שצריך לשלם בשבילה, אני סופית רוצה את המישלין, והאמת שקורצים לי הps4 בגלל שהם יותר חדישים, תרכובת חדשה ואמורים לתת נתונים עדיפים על הpss מלבד זה שהם קצת פחות ספורטיביים. כל עוד לא יגיב מישהו שהיה לו את שניהם על אותו רכב, ביקשתי הצעת מחיר לשני הצמיגים, המחיר אמור להיות זהה וכנראה אחליט סופית כמה ימים לפני ההרכבה.

תודה רבה למי שהגיב והשקיע מזמנו!

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדילמה דומה כאשר האסימטריק 2 יסיימו את הקדנציה שלהם על הרכב

האם לבחור במישלין או להמשיך עם הדגם החדש של הf1.

אני מרוצה למדי מהדגם הקודם. הוא שילב בין הדרישות שלך. בין אחיזה טובה ושקטה שניתן לשבור אותה כשרוצים לבין שחיקה הגיונית. זו הייתה הבחירה הנכונה עבורי בתקציב הנדרש.

אני סבור ששני הבחירות יהיו טובות ולא יאכזבו. נראה שבמקרה שלך המחיר הוא זה שיכריע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להציע לך לרכוש את רביעיית ה PS4 שלי במידה 215/45/17 כיוון שאני רוצה לחזור ל 235/45 גם כן PS4.

המחיר? של 1200 ש"ח לכל הסט (נרכשו ב 3,000 שקלים לכל הסט).

הצמיגים עשו 10K ק"מ בסה"כ, שמורים - תכף מבצע רוטציה ראשונה.

במידה ותרצה, את ההחלפה נוכל לבצע בטיפטופ צמיגים ברמלה כאשר ארכיב את הצמיגים החדשים שם במידה ותרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לפניי, מניסיוני לגבי אסימטריק2 - נותנים אחיזה כשאתה רוצה, מאבדים אחיזה כשרוצים משחקי זנב. האסי3 צריך להיות טוב יותר בכל היבט.

לגבי הPS4, על פי דיווחים ומבחנים הוא לא נופל מהPSS, כך ש"ליפול" איתו אתה לא תיפול. כנראה זה הצמיג הבא שלי (אם אצליח להשיג במידה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...