Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סט צמיגים חדשים לBrz

שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סורי אבל באיחור קטן, כמה דברים להגיב.

כל רכב מתאים לו צמיג אחר, הכוונה שרכב הנעה אחורים יקבל משמעות שונה כשרכב הנעה

כפולה יקבל, על אותם סט צמיגים וכנל הנעה קדמית.

כרגע אני נועל PS4 על רכב 4X4. הצמיג הרבה יותר דביק מכל אלה שציינתם, אבל לא קצת

יותר, אלה הרבה יותר.

דביק, זאת אומרת שהאחיזה נהייתה יותר גבוהה והרכב יותר אוחז,יותר מקדימה ויש קצת יותר

תת היגוי והרכב תחת האצה רוצה לברוח החוצה ולא נכנס לסיבוב בעדינות כמו מקודם, לי הרכב

מרגיש פחות ישיר, פחות מדויק והרבה יותר איטי ממקודם בכבישם טכניים והרבה סיבובים.

זאת אומרת שלגימיקאנות ,לא הייתי מרכיב אותם. אצלך, זהו רכב הנעה אחורית אז קשה לומר

אבל שכח מהקלות של זנב בורח . ההיגוי נעשה יותר כבד, הרבה יותר כבד וחסר פידבק וחדות

כמו הניטו אינבו שהיו הרבה פחות אוחזים, אך הרבה יותר מהנים והרכב היה יותר נטראלי, "ושמח".

לרכב 4X4 הניטו אינבו מתאימים בול. יש כאלה שירימו גבה ויגידו, חרא צמיג ועוד כמה קללות.

אבל לרכב 4X4 הוא סיפק, ים של כיף בנהיגה, חדות לא נורמאלית בהיגוי והגה הרבה הרבה

יותר מתקשר ומשדר פידבק.

הPSS3 וה2, גם היו על רכב 4X4 S3 האודי. צמיג שלא אוחז ברמות כמו הPS4, אבל רמת

הדיוק והחדות והפידבק בהיגוי, היתה גבוהה יותר, הצמיג היה אוחז מספיק לרכב שלי ודי איפשר

לחלקו האחורי להחליק כשרוצים... די אחיד באחיזתו גם כשקר גם כשחם ולא מפתיע כלל ועושה תעלולים.

צמיג "בוגר ואחראי", אני קורא לו וברכב 4X4 אני ממליץ, וגם ברכב הנעה אחורית כמו שלך.

חייב אתה לשמר את תכונות הBRZ ולדעתי עם הPS4, זה לא יקרה.

לרכבים הנעה קדמית, כן הייתי ממליץ על הPS4, האחיזה ומהירויות הפניה תהיה לא פחות ממעולה!!!

שם, מחפשים דבק על, בקדמית.

לך, הייתי ממליץ על צמיג טוב מאוד, אך לא מצטיין, והPSS2 או 3 יעשו עבודה מצויינת ויישמרו על

החלקות מבוקרות, אחידות, ודי דביקות אך לא מאוד מאוד דביקות. אל תתפתה להרכיב צמיג דביק

במיוחד.

אלה ה2 שקלים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מחברים שניסו, ה-PS4 פחות טוב מה-PSS.

ממש לא נכון, בתור אחד שנסע עם רבעייה של PSS וכעת עם רביעיה של PS4 לא רואה הבדלים מהותיים בין הצמיגים (כן וזה גם כולל פיתולים וכל מה שגורם לפאן)

PS4 מעולה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום עשיתי טיול ראשון עם הסט החדש, מזמין כל מי שמתלבט לקרוא את הביקורת שכתבתי בשרשור המתגלגל וללכת להזמין לעצמו גם ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...