Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן פיקאסו או פורד S-max

אילון
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אני מחפש רכב שיהיה מרווח ל 2 בוסטרים וכסא תינוק מאחור, איזה מבין שניהם כדאי לקנות: צריכת דלק, אחזקה, אמינות... או אולי פירמה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

האם צריך רכב שיהיו בו 7 מקומות? מה כמות הנסיעות השנתית?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 50-60 אלף שקלים תוכלו למצוא רנו סניק ( 5 מקומות ) או גרנד סניק בנזין, מנוע 2000 סמ"ק מודל 2011-2013. בעניין האמינות יש פחות חששות לבעיות מנוע ( לעומת סיטרואן בעיקר) וגיר.

פורד רכב יותר מהנה לנהיגה, אבל לא חף מעלויות התחזוקה יקרות.

רנו בנזין בנזין 2 ליטר בשנים האלה מגיע עם מנוע וגיר זהים לניסאן קשקאי.

האמת, גם טויוטה ורסו ( כמו שלי ) בגבול התקציב העליון שלך ממודל 2013 מתאימה למשימה, ובנוסף לתדמית האמינות הגבוהה, יותר שומרת על המחיר וקצת יותר חסכונית.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומדובר בבוסטרים גדולים במיוחד, בגודל של כיסא תינוק מלא (לא בוסטרים הגבהה ללא משענת גב ), עדיין צריך לוודא שהכל נכנס ונחגר כראוי. לא צפויה להיות בעיה בטויוטה ורסו, כי הרכב מגיע עם שלושה מושבים נפרדים בשורה השניה, אלא אם הבוסטרים בגודל חריג.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור בפורום הטכני על SMAX שכנראה,המנוע שלה שבק חיים מוקדם מהצפוי ולקח עמו את הטורבו לעולם הבא- הייתי ממליץ לוותר על התענוג.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה אין הפרט מעיד על הכלל.

התקלה הידועה במנועים קרתה במנועים שבמודלים הראשונים עקב כשל באחת הבוכנות, וגם שם באחוזים מאוד קטנים.

לא מדובר בתקלה בסדר גודל של הגירים הרובוטיים של הפוקוס או הdsg.

על כל נהג ממורמר יש עוד עשרות שנהנים מכל רגע על הכביש, בטח יותר מאשר אלה עם סניק או ורסו..

במקרה אני חבר בקבוצת ווטסאפ שמונה כ20 בעלי smax ומונדאו (גודשות, הכוללות מכלולים זהים) המרוצים עד הגג בלשון המעטה...

לא אומר שהוא צריך לרוץ ולקנות smax, אבל אם כן ירצה, לא צריך להיות לו חשש מיוחד. רק לחפש אחת שטופלה כהלכה ובאדיקות (כמו בכל רכב).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן הרכב בשרשור הטכני הלך מנוע כנראה בגלל חוסר מקצועיות של מוסך .

קריאת כל השרשור ההוא,הותירה בי ספק לגבי המסקנה הנחרצת שלך.

לא אלאה,כי מי שרוצה יקרא שם את הכל אבל,בשורה התחתונה,לא בטוח כלל,שלא היתה תקלה גם בכניסה הראשונית למוסך וגם אם היתה התיחסות רצינית לתלונות הלקוח כבר שם,אף אחד לא מבטיח,שהדיאגנוזה היתה שונה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ולכן הוספתי כנראה למשפט שלי. לא נדע עד שמומחה פורד יעשה שם תחקיר. יש לי הרגשה שאם היו תופסים את זה מוקדם הנזק היה קטן יותר אבל אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בשביל שני בוסטרים וכיסא תינוק לא צריך לקנות מיקרוואן.

אני אישית הסתדרתי יופי עם קאמרי שלקחה בקלות שני מושבי בטיחות וסל-קל וכרגע שני בוסטרים גב (של גרקו) ומושב בטיחות.

לגבי פיקאסו או smax אני הייתי בוחר באף אחד מהם.

לפורד, בנוסף לבעיות במנוע (ששמעתי עליהן כאן לראשונה) יש גם פוטנציאל לבעיות גיר.

מסתבר שהגיר הרובוטי של ה-smax כמו גם המונדאו לא חף מתקלות, ואולי הן לא נפוצות כמו בגיר היבש של הפוקוס/פיאסטה, אך גם הן קיימות וכאשר הן קורות התיקון יקר, מאוד יקר (סדר גודל של 20,000₪ על פי המכונאי במוסך מורשה פורד בו אני מטפל).

לגבי הפיקאסו, לא חושב שיש תקלות נפוצות מהותיות (מודל 2015 אמור להיות עם המנוע החדש אם אני לא טועה), אך כמו כל סיטרואן היא מתרסקת במחירון ויהיה לך לא קל למכור אותה בעתיד.

לכן בהחלט הייתי הולך על הורסו אם אתה ממש מרגיש שאתה צריך מיקרוואן.

יש גם קיה קארנס (מאוד לא נפוץ) ואפילו הייתי שוקל את הגרנד סניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...