Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 107 / סיטרואן C1 / טויוטה אייגו

Yuval Sabag
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי 107 רובוטית 2011

השבוע החלפתי קלאטצ' לאחר שהרכב נסע 67,000, זאת פעם ראשונה שהוחלף קלאטצ' ברכב, דרך אגב העלות היתה כ-2500 שקל אצל אורן בחולון (אם אני לא טועה גם Benor החליף אצלו)

בנוגע למזגן גם אצלי יש ירידה בתפוקה בעמידה, לא משהו שבגללו יהיה לך חם שוב אבל זה מורגש.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כולל מעמ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר ששלימתי על הקלאטש שהוחלף בקורולה 2008 שהיתה לי, אחרי כמעט 110K ק"מ.

הנסיעות שלי כוללות 80% בינעירוני, אך לא גם חסרים להם פקקים, וזה כמעט בכל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אוקיי אני קניתי לבסוף פיג׳ו 107, שנת 2013 מהשכרה עם 76,000 ק''מ ועברה החלפת קלאץ׳ במורשה.

למרות שהיא לאחר טיפול 75, עדיין אני רוצה לבצע יישור קו קל שיכלול שמן, פילטר שמן ופילטר אוויר.

לגבי השמן - הבנתי שהכי טוב 5w30 בתקן ACEA C2 הבנתי נכון?

במידה וכן, איך השמנים של MUTOL ו-EUROL? ראיתי גם של צ׳מפיון וOWS.. אשמח לחוות דעת.

לגבי פילטר שמן - האם חליפי של MANN יעשה את אותה העבודה?

תודה על העזרה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...