Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

c4 סולר רובוטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים יש לי c4 2013 סולר עם 110 כוח סוס הרכב עם 80 אלף ק"מ אני תעניין לשיים תוכנת ניהול מנוע

האם זה יתן תרומה משמעותית ברכב?

מה לגבי הבלאי האם גיר רובוטי זה כמו בגיר ידני והרכב יקבל את ההספק באהבה :twisted:

לגבי המנוע והטורבו האם זה משפיע ברכב סולר על בלאי בצורה משמעותית?

בעבר שיפרתי כמה ברכבי טורבו בנזין אבל לא היה לי שימוש של המון ק"מ כמו ברכב הזה בגלל זה השאלה

תודה לעוזרים

חג שמח ושנה טובה לכול חברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות שיפורים שונות מציעות משהו כמו תוספת של 30 כ"ס ו-6 קג"מ ע"י שינוי תוכנה בלבד.

כמו כל רכיב מכני, אם תגביר עליו את העומס,תוגבר השחיקה. בכמה? כנראה שלא יותר מדי אם תמשיך לטפל ברכב כראוי ובהתאם. ולגבי הגיר, מומלץ לבדוק אם אין מגבלת מומנט כלשהי שנחצית עם שימוש בתוכנה משודרגת. ובכל מקרה מומלץ לא לבצע "פתיחות" לעיתים תכופות מהילוך ראשון. יתכן וחברות מסויימות או אינדיבידואלים שמציעים גם בניית תוכנה קאסטום, ידעו להציע גם שדרוג לתוכנה של הגיר.

לא משהו שלא יכולת למצוא לבד באמצעות חיפוש למשל, בפורום או בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חג שמח אחרי חיפושים רבים עדיין לא מצאתי מישהו שמתעסק עם תוכנה לרכב הזה עדיין מחפש

לגבי הגיר גם לא נמצאה תשובה חד משמעית לגבי תוספת מומנט ולא ידוע לי על תוכנה של גיר רובוטי בעל מצמד אחד

רשום באינטרנט רק על משהו בשם לימוד גיר שלא נראה לי כול כך קשור לנושא השיפור,

כול מידע בנושא או קישור למישהו מקצועי מהארץ שמתעסק עם רכב כזה יתקבל בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב זה ניתן לקבל תוספת של כ-30 כ"ס וכ-8 קג"מ רק מתוכנת ניהול מנוע.

https://www.racechip.eu/shop/citroen/c4-ii-from-2009/1-6-hdi-110-1560ccm-111hp-82kw-270nm.html

השאלה הפתוחה היא לגבי הגיר האוטומטי: האם הוא מסוגל לעמוד ללא בעיות בתוספת של כ-30% של העומס?

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה ידוע לך או למישהו אחר שעשה תוכנה ברכב סולר לגבי צריכת הדלק האם בנסיעה רגילה ללא לחיצות מיותרת האם יש שינוי לרעה אחרי תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בג'טה 1.6 דיזל יש תוכנה ובנסיעה רגועה הצריכת דלק לא פחות ממעולה ולא פחות טובה מהמצב שלפני התוכנה, ולגבי התוספת כוח... מורגש מאוד

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...