Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

grit guard של chemical guys והתאמה לדלי.

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

רכשתי 2 grim guards של chemical guys.

רציתי לקנות גם את הדליים שלהם אבל אז ראיתי שכל דלי עולה 70₪! ואם אני רוצה מכסה אז זה עוד 60₪! 140₪ לשני דליים או 260₪ עם מכסים וזה נראה לי מוגזם לחלוטין בשביל דלי צבע עם ציור של הלוגו של cg.

אחרי חיפוש ארוך בהרבה חנויות וטמבוריות נתקלתי כל הזמן בדליים שלא מספיק רחבים כדי שהמגן יכנס או דליים שרחבים מידי. לבסוף רכשתי 2 דליים עם מכסים ב50₪ שהמגינים יושבים סבבה על התחתית שלהם עם איזה 2-3 מילימטר רווח בינם לדפנות הדלי.

הלכתי לשטוף את רכבי מילתי את הדליים במים הם ישבו סבבה בתחתית. התחלתי לשטוף וגיליתי שאם אני מסובב את הכפפה בדלי המגן פשוט צף למעלה מה שהורס את כל הקונצפט שלו.

אני כבר מתחיל לקבל כאב ראש מכל הסיפור הזה. האם אני באמת צריך להשקיע עוד 140₪(!) על שני דליים של cg כדי שכל הקונצפט יעבוד כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי רבות כמוך, לבסוף נכנעתי קניתי 2 דליים מכסה אחד ( בדר"כ בהאחסנה שם דלי בתוך דלי)

ואת הגריד גארד קניתי מאליאקספרס ב 7 דולר ליחידה.

יש קופון באוטוסטור ובזמנו הדלי עלה זול יותר.

קופון 6% אם אני לא טועה AS856526.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור לגריד גארד ב 7 דולר?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את זה לפני כחודש+-.

https://www.aliexpress.com/item/Grit-Guard-for-Car-Wash-scratches-preventing-car-wash-suggested-to-use-with-snow-foam-gun/32819188719.html

טרם יצא לי לנסות גם בגלל בעיות דלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לקנות גריט גארד. שטפתי חצי שנה עם גריט גארד בשני הדליים ולא כל הלכלוך נשאר בתחתית.. נכון שזה ממזער את כמות הלכלוך אבל יש פתרון למי שרוצה דלי מים נקי לגמרי.

תקנו מספר רב של מגבות מיקרופייבר, תקחו דלי אחד ופשוט על כל פאנל תשתמשו במגבת אחרת, אחרי שהמגבת מלוכלכת אל תחזירו לדלי ופשוט תשאירו בצד. (השיטה הזאת לקוחה מ rinsless wash שאני משתמש בה)

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי,

אני חושבת להזמין 2 Grit Guard מאמזון (יוצא יותר משתלם מהארץ כולל המשלוח) ואני תוהה אם זה בכלל נחוץ או שיש חלופות זולות יותר.

כמו כן האם חייבים לקנות את הדלי של CG או שיש דלים שיכולים להתאים?

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...