Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה עם 3 ילדים - i-30, סיד או פורטה מליסינג (לובינסקי)

קרנף 1
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

אנחנו מחפשים רכב בטיחותי, אמין, לא יקר מדי, וכזה שנוכל לאכלוס בו מאחור 2 כיסאות בטיחות ובוסטר גב.

קיבלנו מלובינסקי מספר הצעות:

1. i-30 סטיישן, שנת 2014, 118,000 ק"מ, יד 1 (ליסינג), 50,500 ש"ח.

2. קיה פורטה, 2014, 102,000 ק"מ, יד 1 (ליסינג), 56,000 ש"ח.

3. קיה סיד, 2014, 122,000 ק"מ, יד 1 (ליסינג), 50,000 ש"ח.

כדי לגוון קצת הלכנו גם לטריידמוביל לשמוע מה יש להם להציע. הם נתנו הצעות על רכבים מאותם דגמים, אבל שנתון 2011, 140,000-150,000 ק"מ, יד 2-3 פרטיות. כ-40,000 ק"מ.

1. כדאי לזרום עם ההצעות של טריידמוביל או שהק"מ/ השנתון / מספר הידיים מצדיקים לשלם 10,000 ש"ח יותר אצל לובינסקי?

2. אם הכיוון הוא לובינסקי - אחת ההצעות שלהם נחשבת ככדאית?

3. יש למישהו ניסיון טוב / רע עם לובינסקי / טריידמוביל? (אם בסניף י-ם- מה טוב)

4. לא הצלחתי למצוא ציוני בטיחות ותוצאות מבחני ריסוק לדגמים שציינתי. אשמח להפניה.

5. אם מישהו כאן מתנייד עם 2 כסאות + בוסטר גב באחד הדגמים שציינתי אשמח לשמוע... (או בכלל המלצות לבחינת דגמים אחרים).

תודה רבה ושנה טובה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו המחירים של לובינסקי מאד זולים לרכב בן 3,בנוסף יש להם שם טוב בטרייד אין.

טרייד מוביל ימכרו לך 2011 אבל מהדור הקודם, לא שווה לדעתי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סיד מבחן ריסוק -https://www.euroncap.com/en/results/kia/cee'd/10933

יונדאי I30 מבחן ריסוק -https://www.euroncap.com/en/results/hyundai/i30/10929

יונדאי I35 מבחן ריסוק אמריקאי -http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/hyundai/elantra-4-door-sedan/2014

קיה פורטה מבחן ריסוק אמריקאי -http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/kia/forte-4-door-sedan/2014

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו המחירים של לובינסקי מאד זולים לרכב בן 3,בנוסף יש להם שם טוב בטרייד אין.

טרייד מוביל ימכרו לך 2011 אבל מהדור הקודם, לא שווה לדעתי.

אין לי שום דבר נגד לובינסקי אבל,בטח שהמחיר זול-מציעים לך רכבים עם ממוצע של 30,000-25,000 ק"מ לשנה ומעלה, זה מטורף.

אישית,לא הייתי רוכש רכב בן 3 עם כזה ק"מ ואולי זה רק אני.

לא חסר חברות ליסינג וגם במחיר של עוד 10,000 הייתי מחפש באלבר או מחכה שיכנס משהו נורמלי בהרץ,שעבר מקסימום 70-80,000 ק"מ שגם זה יחסית לא מעט אבל ניחא.

חוץ מזה,בטרייד אין,פותח הנושא כנראה יקבל 0 עגול על הרכב שלו /יבקשו ממנו להוסיף כסף ואז יוצא שאתה קונה רכב בן 3 עם ק"מ גבוה במחירון.

משתלם ? אני לפחות חושב שממש לא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הרכב עצמו, הייתי הולך על ה I30 או על הסיד, פשוט כי סטיישן/האצ'בק נוח יותר כשיש ציוד, ועם ילדים יש ציוד.

מבחינת הרכבים הספציפים שהוציעו לך בלובינסקי, המחיר טוב ,אבל לדעתי קילומטרז גבוה מדי.

זה סביב ה 35K קילומטר לשנה, תוסיף לזה תחזוקת ליסינג, לא תנאי פתיחה טובים.

הייתי מוסיף עוד כמה אלפים ומחפש סיד סטיישן עם 60-70 אלף קילומטר, אולי מהשכרה.

בעיניי לפחות מי שמשכיר רכב שומר עליו טוב יותר מאשר נהג ליסינג ממוצע.

מרפרוף קליל אני רואה שיש כאלו באוטוסנטר, לי אין ניסיון איתם, כך שלא ממליץ ולא שולל.

לגבי 2 כסאות + בוסטר גב, נראה לי שיהיה לך צפוף מאוד בשלושתם, אלא אם מדובר בדגמים צרים במיוחד.

אני בקיה סיד עם 2 בוסטרים עם גב + כסא, החגירה של הילדים דורשת יד גמישה, מאוד.

מציע שתבדוק בעצמך בדגמים שציינת.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי באתר המפרט אילו סוגי מושבי בטיחות ובאילו וריאציות ניתן להתקין ברכבים שונים:

http://www.thecarcrashdetective.com/3-across-car-seat-guide-html/

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של קיה סיד מונית דיזל סטיישן , אני יכול להעיד כי מדובר ברכב בעל אמינות מופלאה (400000 ק"מ בשש שנים כמעט בלי תקלות) מרווח ובעל תא מטען שימושי . הבעייה הגדולה ברכב - מתלים קשים מאוד בצורה ממש לא הגיונית , כאילו מדובר במכונית ספורט קיצונית. הרכב תוכנן לכבישים של אירופה וממש לא מתאים לשבילי העיזים שיש לנו בארץ.לא לקנות בלי שתעשו נסיעת מבחן - רצוי ברחוב עירוני מלא מהמורות ובורות כמו רחוב העלייה בת"א , קינג ג'ורג' או אחד העם. אני לא אקנה יותר סיד אך ורק בגלל העניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם בסיד כך הדבר, אבל אני יודע בוודאות שבמרצדס שמים (או שמו) בדגמי המונית בולמי זעזועים נוקשים יותר אך heavy duty.

הם פחות נוחים אך אוכלים המון קילומטרים. וכמובן שיש אפשרות להחליפם בבולמים שבאים בדגמים הרגילים.

הייתכן שדגמי הבנזין נוחים יותר?

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

הרבה נק' למחשבה.

לבינתיים, תו"כ ההתלבטות, ביקשתי שישלחו לי בדיקה שנערכה לרכב (אם יש) ושלחו את המצ"ב.

אני מניח שכיוון שעברו 7 חודשים בכל מקרה אשלח את הרכב לבדיקה נוספת, אבל מה הבדיקה הנוכחית יכולה להעיד על הרכב? האם בכל בדיקה לא עושים בדיקה למערכות הממוחשבות (כמו שכתוב בכותרת)?

תודה!

בדיקה איי30.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבדיקות ממוחשבות - הבדיקה הזאת אומרת שללובינסקי יש דיל מצויין עם המכון בדיקה הזה, חוץ מזה היא לא אומרת כלום.

בכל מקרה אתה צריך לקחת לבדיקה משלך.

לא מבין למה לקנות רכב ליסינג שעשה כ"כ הרבה קילומטרז - תחפש I30 דור קודם ישנה יותר מיד פרטית, תקבל רכב שמור יותר ועם פחות סיכוי לבעיות מאשר רכב ליסינג עם 120 אלף קילומטר ב3 שנים(קילומטרז גבוהה מאוד! יותר מפי 2 מהממוצע השנתי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...