Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזוודה אבדה - מה עושים עכשיו?

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול חזרתי לארץ ממקסיקו, עקב אובר-בוקינג שהיה - לא עליתי על הטיסה שהייתי אמור לעלות עליה מהקונקשן בציריך לתל אביב, אלא הועלתי על טיסה שיצאה בוקר למחרת.

ביקשתי בנמל התעופה בציריך לקחת את המזוודה, אבל שהגעתי לחדר מזוודות נאמר לי שהם לא מוציאים אותה ושולחים אותה ישר לארץ בטיסה שאני אמור לקחת.

שהגעתי לנתב"ג, המזוודה לא הגיעה - ניגשתי ללאופר (החברה שנותנת שירותי קרקע לסוויס) והם כרגע טענו לפי הכרטיס מטען שהיה לי שהמזוודה לא הגיעה לארץ כלל והיא נמצאת עדין בחו"ל.

כרגע, יום אחרי הנחיתה שלי עדין לא ידוע איפה המזוודה ולי יש תחושה שהיא נמצאת בציריך.

כמעט כל הבגדים שלי נמצאים שם ועוד כמה קניות שעשיתי במקסיקו.

מה עושים במקרה כזה? יש לציין שכבר קיבלתי מסוויס 400 יורו פיצוי, אבל זה בגלל האובר-בוקינג ולא קשור למזוודה.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשוב ביותר הוא לשמור את הקבלה (המדבקה הקטנה שהוצמדה לכרטיס העליה למטוס או לדרכון) - זה שטר המטען ומספר המעקב של המזוודה.

כמוכן לשמור את העתק הקבלה שהיית אמור לקבל כאשר דיווחת על החסר בנתב"ג.

סביר מאד שבמהלך סוף השבוע המזוודה תגיע וייצרו אתך קשר, אבל אם לא - התקשר לנציגות הישראלית של סויס, הם יפתרו את הבעיה או ינחו אותך למי לפנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מעניין.

בשדה תעופה במקסיקו היה לי 26 קילו במזוודה, שזה אומר חריגה של 3 קילו, למזלי אחד מהחבר'ה שהכרתי בטיול היה לו 19 קילו, אז שמנו את שני המזוודות ביחד וביקשנו שיעשו קיזוז, כיוון שאפשר ששני מזוודות לא יעברו את ה-46 קילו ביחד - בתנאי שאחת לא עוברת את ה-32 קילו.

מסתבר שגם לו איבדו את המזוודה, ועכשיו הוא התקשר אליי וסיפר לי ששלחו לו בטעות את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מעניין והזוי:

התקשרו אליי מלאופר, טענו שמצאו לי את המזוודה ושלחו לי אותה.

ולמרבה ההפתעה, שלחו אליי עכשיו את אותה מזוודה של הבחור שעשינו את ה"קיזוז" משקל בשדה.

למזלי היה לשנינו את הטלפון אחד של השני, אז הוא סיפר לי קודם ששלחו לו את שלי.

מסתבר שהנציג המקסיקני של סוויס בשדה תעופה של קנקון, שם את המדבקת מטען שלי על המזוודה שלו וההיפך ובגלל שאני הייתי באובר-בוקינג ובאנו מטיסות שונות מציריך עקב כך - אז לא זיהינו את המזוודות שלנו בנתב"ג.

אז יום ראשון נעשה שיחת ועידה ללאופר כדי להסדיר את עניין המזוודות סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא הזוי. שילחתם את המזוודות יחד אבל התפצלתם בין טיסות, ובסופו של דבר המזוודות הגיעו ליעדן. עכשיו נותר רק להפגיש ביניכם על מנת לבצע חילופי שבויים. סה"כ המערכת עבדה נכון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזוודה היא של הוריי היקרים, הם מדי פעם משאילים אותם לקרובי משפחה שטסים, ככה שאין תגית.

אמא שלי קשרה למזוודה מטפחת צבעונית שעוזרת לנו לזהות את המזוודה בכל מקום - ואכן אותו בחור שהמזוודה הגיעה אליי ציין שהגיעה אליו "מזוודה שחורה עם מטפחת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא חכם. אישית אני מצמיד לכל מזוודה 2 תגי זיהוי - אחד לכל ידית (קדמית ועליונה) ובד"כ משליך עוד פתק גם לאחד התאים עם הרוכסן, בצד הפנימי או החיצוני של המזוודה.

גם אם המזוודה שייכת להוריך הרי ש:

א. אתה יכול להצמיד לה תג שלך.

ב. גם אם יהיה מוצמד תג של הוריך הרי שהמוצא הישר ייצור קשר עמם וכך יגיע אליך.

תגי זיהוי נרכשים מעלי\איביי בחפיסות של 5 או 10 תמורת כמה פרוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל דאגה, לא נראה לי שבפעם הבאה פות"ש לא ישים תגית, גם אם זו מזוודה שהוא משכיר בליסינג בהלוואת בלון.

אהבתי את התירוצים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא צריך לקנות, בדלפק של הצ׳ק אין בשדה התעופה - ברגע הצ׳ק אין עצמו - אפשר לקבל תגית כזו ולשים על המזוודה. זה נראה לי המינימום שצריך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הטמטום חוגג.

היום התקשרתי ללאופר, כדי לבקש מהם לעשות חילוף בין המזוודות, הם הבינו את הטעות (לכאורה) ושוב שלחו לי את המזוודה של הבחור השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהביאו לי אותה פעם ראשונה - החזרתי להם אותה, כי זאת לא היתה המזוודה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...