Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c4 2012

Crapy
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להתאים את הרכב לבעלים.

אין לי ספק שדב ואלעד יודעים לבחור רכב צרפתי מזדקן באופן מושכל וכשכבר נתקלים בבעיה הם יודעים לאבחן ולתקן באופן מהיר, יעיל וזול.

פות"ש, לעומת זאת, לא.

פות"ש עלול ליפול על נבלה, לאכול אלמט ממוסך מזדמן ובאופן כללי "ללמוד דרך הרגליים".

כבחור צעיר שפחות מבין במכוניות ומחפש רכב שישרת אותו באמינות ובזול (לעניות דעתי זה מה שסטודנט צריך), חוזר ומציע מיני אוטומטית בסביבות ה 30 אש"ח.

אם היתה אופציה לידנית, המצב היה פשוט יותר. היות ויש רישיון אוטומט בלבד, פות"ש צריך להחליט אם רובוטית מתאימה (גם מבחינת חווית הנסיעה וגם מבחינת השימוש המיועד - כמה נסיעה עירונית בתנועה צפופה ו / או עליות). אחר כך יהיה קל יותר לצמצם לדגם ספציפי.

אני עדיין נוטה לכיוון מיני אוטומט פלנטרי זול יחסית, עם מינימום ידיים (פרטיות), ומינימום ק"מ והסטורית טיפולים מלאה. נניח יונדאי איי10 או פיקנטו. הייתי מחפש רכב מתוך כוונה להחזיק אותו עד תום הלימודים ותחילת עבודה, לפיכך שווה לשלם קצת יותר עבור רכב במצב טוב.

עריכה אחרונה על ידי Top Geek

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך "גילוי נאות", כשאין לך מושג מה בדיוק אני עושה?

אני מבקש שתיקח את דבריך בחזרה - אני בוודאי לא סוחר ולא "סוג של סוחר" - אני רואה בזה עלבון של ממש.

עיסוקי הוא בלעזור לאנשים לעשות קניה נבונה כשהם קונים רכב יד שניה, וכשסיטרואן C4 (עד בערך 2009) היא קניה טובה ממש, אני מכוון אותם לקנות אחת כזו שמורה מאוד ויש כאלה.

אני לא מתנגד לרכב אירופאי, נהפוך הוא.

אפילו במהלך השרשור.

רנו מגאן 2 הוא רכב גרוע מבחינת אמינות.

הc4 הקודמת גם כן לא מצטיינת.

גם אם יש לכם חבר שהc4 שלו הייתה נהדרת. (2012 לדעתי זה כבר דור חדש)

דוב קרדו הוא סוג של סוחר אינטרנט בצרפתיות משומשות. סתם גילוי נאות.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך ברצון למה לקנות 2008-9 - אחרי זה יש הרבה מכוניות עם גיר רובוטי כשהוא עדיין עם מחלות ילדות והתחזוקה שלו יקרה.

ורכב - כל רכב, שמטופל היטב (לפי הוראות היצרן או יותר), לא "מתקלקל" ולא "לא מניע בבוקר". אתה יכול לקנות היום באלפים בודדים ממש רכב מתחילת שנות האלפיים, עם 4 כריות אוויר, ABS, נוחיות מדהימה, חסכון משמעותי בדלק, שלא נראה גרוטאה בכלל, ואם תמשיך לתחזק אותו היטב, לא תצטרך לתקן שוב דבר ותוכל להניע בבקרים הכי קרים בנגיעה ולהגיע לבחינות, לעבודה ולרכבת בלי שום חשש.

באם התקציב יותר גבוהה מ10-15 אלף למה להמליץ על רכב בן 10-11 שנה? בלי קשר למותג או מקורו, ביותר כסף לרוב אפשר למצוא רכב עם נסועה נמוכה יותר, מודל חדיש יותר ואולי אפילו היסטוריית טיפולים עדיפה.

אם יש תקציב של 30-35 הוא יוכל לקנות רכב חדש יותר ועם פחות נסועה(אפילו אם זה C4 לדוגמא) לא כולם יודעים לטפל ברכב, להיתקע עם הרכב בבוקר לפני מבחן\לימודים זה לא נעים לא משנה אם התיקון יהיה זול ורכב חדש יותר ועם פחות נסועה שמטופל כמו שצריך הסיכוי שלו להתקלקל נמוך יותר - וזה חשוב לרובנו.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם, את זה שכחתי, מכוניות של קבוצת PSA ו VAG עם מנועים לא מוצלחים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק טעיתי. אתה אפילו לא סוחר, אלא מתווך ועוזר (בתשלום מן הסתם) לאנשים לקנות רכבים שאתה אפילו לא מוכר ושהמוכרים עצמם לא מצליחים למכור בדרך כלל לפי ההמלצות כאן.

אני ממש נעלב ומבקש ממך שתחזור בך מההמלצה לקנות את אחד הרכבים הכי מושמצים שיש (מגאן II) שאפילו היבואן טוען שהאמינות שלו לא הייתה טובה.

אני חושב שתשקול טוב למי אתה ממליץ ומה. כי להכניס בחור צעיר ומבולבל לתוך מגאן II או C4 דור ישן בלי להסביר לו כמו שצריך את היתרונות והחסרונות (ושיש לו מנוע של PSA לא מוצלח כפי שכתבת) זה ממש לא אחראי.

יש לך כל מיני פנינים שאתה שולף. כמו הסיפור שלא לקנות רכב אחרי 2008-9. כנראה שאתה סיימת להחליף רכבים. לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכם על התגובות אני רואה בתגובות שלכם עזרה גדולה בקניית הרכב שלי לשנתיים + הבאות, כעיקרון ראיתי שהמליצו לי על האייגו כמו שאמרתי שיש לי אייגו 2013 ב26 אלף שדי התלבטתי אם לקחת או הסיטרואן C4 2012 בגם 26 אלף

כרגע מחפש עוד אופציות שקורצות לי, ויותר המשפחה שלי המשיכה להגיד לי להתרחק מצרפתיות וללכת ולקנות רק טיוטה, יונדאי וכו' לא יודע כמה זה נכון אבל כרגע מחפש רכב אמין וטוב עד 30 אלף בערך אוטומט קטן משהו אולי כמו יונדאי i10 שהוא מבין הקטנות גם נראה לי הכי טוב מבפנים ומבחוץ, הייתי בשלמה סיקסט והציעו לי אותו 2014 ב41 אלף זה שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייגו רובוטית, קח את זה בחשבון.

אם תחליט שדווקא אייגו מתאימה, הייתי שוקל דווקא סיטרואן סי1. אותו הרכב, ללא המותג, פחות כסף.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייגו רובוטית, קח את זה בחשבון.

אם תחליט שדווקא אייגו מתאימה, הייתי שוקל דווקא סיטרואן סי1. אותו הרכב, ללא המותג, פחות כסף.

זה באמת משנה משהו שהיא רובוטית? אני קצת מרגיש את זה בהשוואה לאוטומטית אבל כעיקרון אני יכול להסתדר אם זה השאלה אם זה אומר עוד משהו חוץ מזה? ובאמת סיטרואן סי1 ואייגו זה אותו רכב? מה זתומרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרן בשם PSA טויוטה צ'כיה הוקם ב50% אחוז של קונצרן PSA(פיג'ו סיטרואן) וטויוטה - ומייצר,מפתח את שלישיית המיני C1 פיג'ו 107/8 וטויוטה אייגו שהם מעשית אותו רכב שמפותח ביחד ע"י 2 היצרנים ומיוצר ע"י חברה בבעלותן, מעשית? 1 ל1 אותו הרכב בדור שאתה מדבר עליו(בדור החדש יש קצת שינויים קוסמטיים ביינהן).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרן בשם PSA טויוטה צ'כיה הוקם ב50% אחוז של קונצרן PSA(פיג'ו סיטרואן) וטויוטה - ומייצר,מפתח את שלישיית המיני C1 פיג'ו 107/8 וטויוטה אייגו שהם מעשית אותו רכב שמפותח ביחד ע"י 2 היצרנים ומיוצר ע"י חברה בבעלותן, מעשית? 1 ל1 אותו הרכב בדור שאתה מדבר עליו(בדור החדש יש קצת שינויים קוסמטיים ביינהן).

זהו רכב מומלץ? לדעתי אני אקח אותו המחיר שלו נמוך יחסית (בסביבות ה30 - 40 לדגמי ה2015)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת משנה משהו שהיא רובוטית? אני קצת מרגיש את זה בהשוואה לאוטומטית אבל כעיקרון אני יכול להסתדר אם זה השאלה אם זה אומר עוד משהו חוץ מזה? ובאמת סיטרואן סי1 ואייגו זה אותו רכב? מה זתומרת?

הבעיה ברכב רובוטי זה שצריך להחליף קלאץ כול כמה זמן בעלות של 3500-4000 שקל. בניגוד לאוטומט ששם לא צריך לעשות כלום.

באסה עכשיו לקנות רכב כזה לנהוג בו שנה ואז לגלות שאתה צריך להוציא סכום כזה.

רק בגלל זה בתור רכב ראשון משומש, לא הייתי קונה רכב רובוטי אלא רק אוטומטי רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...