Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת מכסה מנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

יש לי מאזדה 3 2008 צבע שמפניה, כלל הרכב יחסית במצב טוב מבחינת צבע, במכסה מנוע יש כתמי שמש אני מניח ממש גדולים

תמונה:3911822.jpg

ההתלבטות היא אם להשקיע 500 שקל בצביעה של החלק, קראתי שבמקרה של רכב ישן עדיף כבר להשאיר ככה או לצבוע את כל האוטו, העניין הוא שלהשאיר ככה זהלא פתרון כי זה נראה נורא ולצבוע הכל זה לא אופציה מבחינה כספית

בעצם אני שואל, כדאי למצוא איש מקצוע שיוכל לצבוע לגוון זהה כמעט לגמרי ואתחיל לכסות את הרכב מהשמש ולשטוף בחומרים שלא פוגעים בלקה, או להשאיר כבר ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין מפגעים בולטים בלכה בשאר הרכב אין טעם לצבוע מחדש.

אגב צביעה איכותית למכסה מנוע לא עולה 500 שקל(זה מחיר עבור עבודה חאפרית) עבודה נורמאלית תעלה לך החל מ800 שקל ובכיף יכול לעלות גם 1200,צביעה איכותית דורשת שיוף מלאה של המכסה+צבע בסיס+צבע עיקרי+לכה(ככה זה בצבע מטאלי לפי מה שזכור לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היה מצב שכל המכסה מנוע היה מלא ב"road rash" הרבה נקודות של אבנים... קורולה 2007 צבע תכלת. לא היססתי לרגע וביצעתי צביעה לכל המכסה מנוע.

כמו שנאמר מעלי. אם שאר הצבע במצב טוב או במצב שאפשר להביא למצב טוב על ידי ביצוע דיטיילינג אז אל תהסס לצבוע את המכסה מנוע. רק תעשה בראש ותבחר מקום איכותי שיעשו שלייף בסוף על המכסה מנוע.. קליפת תפוז = קקי גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשייף את זה עד הבסיס.

לצבוע צבע בסיס.

צבע שמפניה - במקרה שלך זה מתייבש להיות מט.

ואחרי זה לרסס לקה.

ואז זה יהיה בעיקרון כמו הצבע המקורי אם הוא יעשה התאמת צבעים טובה.

אני ממליץ שתגש לדיטיילר כדי שיוכל להחזיר חתיכה מסויימת על המכסה או הכנף לצורה המקורית שלה שהיא לא עכורה או משהו. כי אם יהיה התאמת צבעים לא טובה זה יהיה בעיה אחרי זה.

איפה אתה גר נראה איך אפשר לעזור לך.

כמובן אחרי כמה זמן שיהיה לך בתציב גם תוכל לעשות לכל שאר האוטו טיפול דיטיילינג מקיף ולסגור הכל עם ציפוי כלשהו.

אתה יודע... כדי שזה יראה נורמלי ולא חלק צבוע והשאר ישן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשייף את זה עד הבסיס.

לצבוע צבע בסיס.

צבע שמפניה - במקרה שלך זה מתייבש להיות מט.

ואחרי זה לרסס לקה.

ואז זה יהיה בעיקרון כמו הצבע המקורי אם הוא יעשה התאמת צבעים טובה.

אני ממליץ שתגש לדיטיילר כדי שיוכל להחזיר חתיכה מסויימת על המכסה או הכנף לצורה המקורית שלה שהיא לא עכורה או משהו. כי אם יהיה התאמת צבעים לא טובה זה יהיה בעיה אחרי זה.

איפה אתה גר נראה איך אפשר לעזור לך.

כמובן אחרי כמה זמן שיהיה לך בתציב גם תוכל לעשות לכל שאר האוטו טיפול דיטיילינג מקיף ולסגור הכל עם ציפוי כלשהו.

אתה יודע... כדי שזה יראה נורמלי ולא חלק צבוע והשאר ישן..

אהלן, אני חיפאי זאת אומרת אגיע לרוב הצפון והאיזור, אני צריך איזה פתרון לטווח של השנתיים בוא נגיד, אני רוצה להנות מהמראה של הרכב ולא כל כך אכפת לי אם אצליח למכור אחר כך או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לאורן(נאנו קאר דיטייליג) הוא נמצא בנשר, שיעשה לך פוליש על הפאנלים התקינים כדי לקבל מראה מחודש ולאחר מכן תצבע את המכסה מנוע, אני משאר שיש לו גם המלצה למקום פחחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...