Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן II 2005 בנזין, נורת STOP נדלקת ונכבית, אשמח לעזרה

Gunner
שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו מגאן II 2005 בנזין (ידנית), נורת STOP נדלקת ונכבית באמצע נסיעה, בסיבובים, בירידות, כשהאוטו קר או חם, בתחילת וסוף נסיעה. פשוט סתם. כבר מעל חודש וחצי ולא ברור מדוע זה קורה.

הרכב היה במוסך, לא נמצאה שום תקלה במחשב, הרכב מתנהג כמו תמיד מכל הבחינות, נהיגה, צריכת דלק.

ניסיתי להבין מהיכן ומתי זה קורה, וזה פשוט קורה באופן מאוד רנדומלי, האם מישהו מכיר תופעה כזו?

מצ"ב סרטון- https://streamable.com/pqt4r

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר המנוע קר,בדוק מפלס שמן ונוזל קירור-אלו שני החשודים הראשונים שעולים לי לראש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוקב... בד"כ כשנורת ה"סטופ" נדלקת, זה מלווה בנורה אחרת, וכאן, נראה שזה לא קורה.

היות ומדובר בדגמים הראשונים של המגאן II, בהחלט יכול להיות שיש איזו בעייה אלקטרונית שקשורה רק באחד החיישנים שמדליק את הנורה ולא ברכיב עצמו. אם לא מוצאים כלום, והמנורה לא דולקת קבועה, הייתי ממשיך לעקוב (אחרי בדיקת כל המפלסים, כמובן).

בדגמים האלו וגם בקודמים היו לפעמים בעיות חשמל/אלקטרוניקה קלות שלא הפריעו לכלום (במגאן 2001 שלי, המוכר הראה לי שלעתים, בסל"ד סרק, כל לוח המחוונים מהבהב, נחלש וחוזר, ואמר שזה ככה כבר הרבה זמן, ואין עם זה בעיה. אכן, נסעתי אם הרכב כך 5 שנים, וכך גם מכרתי אותו, מבלי שחוויתי בעייה כלשהי).

בד"כ אני לא בעד לנסוע עם בעיות לא פתורות, אבל במקרה הזה... הייתי כאמור רק ממשיך לעקוב.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו מגאן II 2005 בנזין (ידנית), נורת STOP נדלקת ונכבית באמצע נסיעה, בסיבובים, בירידות, כשהאוטו קר או חם, בתחילת וסוף נסיעה. פשוט סתם. כבר מעל חודש וחצי ולא ברור מדוע זה קורה.

הרכב היה במוסך, לא נמצאה שום תקלה במחשב, הרכב מתנהג כמו תמיד מכל הבחינות, נהיגה, צריכת דלק.

ניסיתי להבין מהיכן ומתי זה קורה, וזה פשוט קורה באופן מאוד רנדומלי, האם מישהו מכיר תופעה כזו?

מצ"ב סרטון- https://streamable.com/pqt4r

הרכב נבדק עם סורק מקורי של רנו? לפעמים יש תקלות שעולות רק בסורק מקורי של היצרן ולא מופיעות כלל בסורק גנארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...