Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך מורשה עקב בעיית רעידות שהתפתחה בפורד s max 2012

basss
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה הזה החלפת מנוע תתבצע על ידי היבואן ורק במוסך היבואן (אני מקווה). כל מקרה אחר הלקוח ישלם הרבה.

טוב שגרר את הרכב למוסך היבואן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

ראשית עלי להודות לחבר הפרום

על ההמלצה והקישור לפנות לסמנכ"ל שירות הלקוחות של דלק מוטורוס, עקב הפניה אליו היחס מהמוסך השתנה לחלטוין ולסוף אושר לי השתתפות של היצרן ב70% מעלות החלקים והעבודה על מנוע וטורבו חדשים.

אתמול קיבלתי את הרכב חזרה החנתי בבית ולאחר מכן כל נוזל הקירור של הרכב נזל בחניה,

יצרתי קשר עם המוסך וגררתי לשם את הרכב בלילה.

הבוקר הרכב נבדק ולטענתם יש נזילה ממהמשאבה של זול הקירור ( מהמשאבה עצמה)

הם טוענים שאין לזה קשר לתיקון מכיוון שהם עשו לרכב נסיעות מבחן ולא הייתה שום נזילה, הם ינסו להכניס את זה בהשתתפות יצרן אך הם לא מבטיחים שיצליחו,

אני מנגד טוען שהיא כנראה ננזקה בהחלפת המנוע כאשר הוציאו פירקו והרכיבו את המנוע החדש,

האם אני צודק? האם שוב הם מנסים להתחמק מאחריות?

אשמח לשמוע את עצתכם

עריכה אחרונה על ידי basss

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העדכון, שמח לשמוע שדלק מוטורס נרתמו לעזור כמצופה. 70% השתתפות זה יפה, אבל אני מניח שגם 30% זה סכום לא קטן להוציא מהכיס. כמה יצא החשבון הסופי ?

לגבי הנזילה - נשמע כמו צירוף מקרים מוזר מאד שבדיוק הלכה משאבה כשהחליפו מנוע (NOT). תתעקש על זה, ותפנה שוב לליאור שיעזור לך עם זה, ברור שהמוסך ינסה להתנער ולהפיל את העלות עליך, זה הכי קל להם. כמה עולה התיקון הזה? (וטוב שזה קרה לך בחניה ולא בכביש המהיר, כי יש מצב שהיה הולך לך המנוע החדש גם עקב התחממות מהירה בלי התראה, כי אין נוזל קירור, זה מה שקרה לי בפוקוס).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות התיקון יצאה 15,000 ש"ח פחות כמה שקלים,סכום לא קטן - אך עדיין זה פחות משמעותי ממה שביקשו על מנוע משומש מייבוא כאשר לא ידוע אם הוא מגיע עם טורבו ואם כן מה מצבו

עלות משאבה חדשה 1,200 ש"ח במידה ולא יצליחו להכניס את זה להשתתפות יצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, 15,000 עלות של מנוע וטורבו חדש מהשקית? כולל עבודה וחלקים נלווים? ואתה שילמת 4500 מתוך זה? נשמע ממש זול אם כן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מנוע חדש מגיע בלי משאבת מים חדשה עליו?

מה עוד העבירו מהמנוע הישן?

מנוע חדש זה רק הבלוק והראש והבוכנות, הברזלים. את כל השאר מעבירים מהישן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף:

החליפו משאבת מים ברכב, לאחר דין ודברים הם הכניסו את זה להשתתפות יצרן (70%) למרות שהיצרן טרם אישר את זה בנוסף הם לא גבו כלום עבור העבודה, החלפת המשאבה עלתה 350 ש"ח כולל מע"מ.

הם הראו לי את המשאבה התקולה, האטם שלה נבקע, על פניו ( למרות שאינני מחשיב את עצמי למבין גדול) נראה שאכן זה לא נזק שנגרם עקב ההחלפה, מנהל המוסך הסביר שככול הנראה זה נגרם עקב זה שלא היה נוזל במשאבה כחודש.

כמובן שהסאגה לא נגמרה,

נסעתי מהמוסך לעשות סידורים ( כ10 ק"מ מהמוסך בכביש מהיר) הרכב עמד בחניה כשעה, הנעתי אותו והתעכבתי לשוחח מחוץ לרכב עם אישתי , לפתע מופיע ריח של גומי שרוף,

מתקשר למוסך הם מבקשים שאבדוק כמב דברים כמו חום מנוע או האם אני רואה נזילות כלשהן במנוע, לא מצאתי שום דבר חשוד אז ביקשו שאגיע לבדיקה תוך כדי שאני שם לב לחום מנוע.

במוסך בדקו את הרכב ולא מצאו שום דבר מבלבד הריח שהופיע, טוענים שככל הנראה הריח עולה משאריות נוזל הקרור שנזל.

ושאני יכול לסוע כרגיל והריח יפוג בנסיעות הקרובות ( לאחר הפעם הקודמת שאמרו אתה יכול לסוע כרגיל הלך המנוע).

בשלב זה אני מרגיש קצת פרנואיד ודי מפחד לנוסע ברכב למרחקים למקרה שתצוץ תקלה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדת אמון ברכב - מבין את התחושה. מבאס :( מקווה שבאמת כבר הכל הסתדר ותסע בדרכים בטוחות. תמיד יש לי תחושה שבהתחלה מוסכים מורשים מקטינים ראש ואז בסוף שמתגלה בעיה גדולה ומפעילים את היבואן, לוקחים את הדברים ברצינות יותר. אני שמח בשבילך שלבסוף קיבלת מענה ושירות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...