Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך מורשה עקב בעיית רעידות שהתפתחה בפורד s max 2012

basss
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה טובה וחג שמח,

לפני יומים הגעתי למוסך מורשה עקב בעיה של רעידות קלות ברכב בזמן נסיעה ובעמידה.

נציג שירות של המוסך שלל את הרעידות לאחר שישב ברכב ועשה עמי סיבוב, טען שזה רעידות טבעיות של הרכב.

הסברתי לו שאם זה הייתה תחושה רק שלי הייתי מקבל את זה אבל מכיוון שגם אישתי מרגישה את זה בטוח יש כאן בעיה.

הוא טען שוב שאין רעידות והרכב עובד תקין, שלח אותי לדרכי ואמר שאם ארגיש את הרעידות או שהן יתחזקו שאחזור.

אתמול בצהריים לאחר נסיעה קצרה ברכב הרעידות ממש התחזקו , התקשרתי למוסך על מנת להביא את הרכב אך טענו שאין מי שיבדוק אותו ושאביא היום בבוקר.

לאחר השיחה הטלפונית עם המוסך נדלקה נורת תקלה כללית במנוע.( לאחר שנדלקה הנורה העמדתי את הרכב ולא נסעתי בו, למעט הדרך למוסך)

הבוקר הכנסתי את הרכב למוסך הם חיברו אותו למחשב ובדקו אותו, מהבדיקה עלה כמה דברים.

1. למנוע כמעט ולא היה שמן( לא נדלקה נורה או התרעה כלשהי על חוסר שמן)

2. הרכב חובר למחשב והם אומרים שהמנוע מזייף השני צילינדרים שונים וככול הנראה הטורבו נתפס.

אציין שלא הרגשתי ירידה בכוח של הרכב כלל, ואפילו בנסיעה שביצעתי עם הנציג כשהכנסתי אותו לפני יומים הוא ציין שלאוטו יש כוח וכיף לסוע ברכב כזה.

כשערכתי עם האחד הטכנאים נסיעה לאחר הדיאגנוסטיקה אכן הורגש שלרכב חסר כוח.

כרגע האוטו עובר שלל בדיקות כולל פירוק של הטורבו לבדוק האם הוא נתפס ומה הבעיה.

ככול הנראה זה הולך להיות סיפור יקר,

כיצד עלי להתנהל מול המוסך , הרי אני הבאתי את הרכב לפני הדרדרות של המצב והם שללו את הבעיה ללא בדיקה מספקת.

אודה לעצתכם

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אצל חבר עם רכב דומה שנת 2013, לאחר חשד כבד בכיוון הטורבו, מצאו שבית פלאג מס' 1 נסדק ולכן היה גמגום בפעולת המנוע, שהלך והחמיר עם התרחבות הסדק.

הבעיה אצלו הייתה שלא רואים זאת בפירוק מכסה בית השסתומים וצריך היה ממש לבדוק את מיקום הפלאגים עצמם.

(אני לא מכונאי ומתנצל אם המונחים לא מדוייקים...).

אצלו הפתרון היה הדבקת בית הפלאג עם דבק מיוחד.

הוא כבר שנה וחצי מאז התיקון והבעיה לא חזרה.

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעניין יועצי השירות דובר פה לא מעט כך שחשוב לעקוב אחרי שירשורים שכאלה ולהבין שיועץ שירות לא הוכשר עדיין להיות מכונאי ורובם הגדול לא מבין פיפס בעניינים הטכנים והמכניים ברכב. אני לא מבין איך יועץ שירות לוקח החלטה שהכל תקין על דעת עצמו רק מסיבוב. פשוט בושה. קח את יועץ השירות הזה, כנס איתו למנהל המקום ושיהיה נוכחות גם של מנהל המוסך ותספר את כל הישתלשלול האירועים ושייקחו את האחריות שנתנו דיפלומה ליועץ שירות לשחרר רכב רועד ולקבוע שהכל בסדר. ההוצאות על הנזק שיכל להימנע לא אמורים ליפול עליך אלא על הפרופסור ששיחרר אותך או על המקום שאחראי לו! ותפסיקו להקשיב כבר ליועצי שירות בעניינים טכניים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה: אתה בודק שמן /מים פעם בחודש ?

בכל מקרה אני זוכר איך במוסך יבואן פיג'ו אמרו לי שרעש בהתנעה זה רק המרימים והכל בסדר.

שבוע אחכ החלפתי שרשרת תזמון שהיתה ארוכה ב 2-3 ס"מ בגלל מותחן בעייתי.

(כמובן החלפתי במוסך פרטי, כי מאז אני לא סומך על מה שהם אומרים)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - יצרו איתי קשר מהמוסך

טוענים שאין קומפרסיה בצילינדר 3 ,

ואת הטורבו עוד לא בדקו

מדברים איתי על החלפת מנוע, יתנו הצעת מחיר אחרי החג

דיברתי איתם על האחריות שלהם ומה הם משתתפים , הם מנסים להתנער מהאחריות .

מנהל המוסך גם לא נמצא שם הוא בחופשה

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו אכן התקלה אז מדובר בתהליך הדרגתי, לכן גם אם היו מאתרים את התקלה בביקור הראשון במוסך זה ככל הנראה לא היה משנה דבר. דובר כאן בפורום על השרות הטוב של דלק מוטורס, תנסה לפנות אליהם אולי יעזרו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טיפלת רק במורשה היבואן לאורך השנים,פנה לשירות הלקוחות של דלק מוטורס.

עד אז,גם אם צריך להעמיד את הרכב ולשכור אחר האופציה עדיפה,אלא אם המוסך יכול לתת לך רכב חלופי-אנחנו בתקופת חגים עכשיו ועד יום ראשון אין מוסכי יבואן שעובדים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היד השניה אבל הרכב טופל במוסכים מורשים מהיום הראשון,

כרגע הרכב נמצא המוסך עד אחרי החג

יש לנו רכב שני שנסתדר איתו בינתים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לליאור ברנד, מנהל שירות לקוחות בדלק מוטורס בבקשה (תקיפה) לכיסוי הנזק תחת אחריות של רצון טוב, לאחר שתהיה אבחנה סופית והצעת מחיר מלאה מהמוסך. במקביל בקש מהמוסך לפתוח במחשב בקשה לדלק מוטורס לכיסוי תחת רצון טוב.

עלות תיקון כזה יכולה להגיע לסביבות 25-35K.. מאד לא נעים לספוג דבר כזה, מנסיון כואב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יודע את האיי מייל או כל דרך שאליה אני יכול לפנות לליאור ברנד?

לא מצאתי עליו מידע מלבד פסקי דין שבהם הוא העיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני מאחל לך הצלחה עם השירות של דלק מוטורס ומקווה שיסכימו לפתור את הבעיה ללא עלות או בעלות נמוכה עבורך.

אני רוצה להתייחס לנושא כללי - לדעתי לרכב בן 6 אין מה לחפש במוסכי היבואן אלא אם כן הוא באחריות. מניסיוני מוסכי יבואן יקרים משמעותית וגם פחות ערוכים לטפל בבעיות של רכבים מזדקנים. דווקא מוסכים "רגילים" - מורשי משרד התחבורה אך לא מורשי יבואן - מתעסקים יותר בבעיות זיקנה של רכב. צריך למצוא מוסך טוב ולדבוק בו.

דבר נוסף - רכב מזדקן צריך פיקוח יותר צמוד של בעל הרכב. למשל, לבדוק כל שבועיים שלושה את מצב השמן. לפתוח את מכסה המנוע ולראות שאין משהו בולט לעין וכדומה.

כל מה שכתבתי מבוסס על הניסיון האישי שלי ובהחלט יתכן שקיימות דוגמאות הפוכות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...