Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו רכבים סחירים יותר ואילו סחירים פחות?

kolarmi12
שימו לב! השרשור הזה בן 2395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על רכבים עד 100,000 אלף 5 דלתות (האצ'בק) לא ידניים.

בתקציב כזה נכנסות סופר מיני אוט׳.

אני ממליץ חד משמעית על יפנית כגון יאריס, אם ירידת ערך וסחירות בראש סדר העדיפויות שלך.

אופציה נוספת היא לקנות 208 אוט׳ שנמכרת באזור 80k במבצעים, אפילו שירידת הערך שלה תהיה גבוהה באחוזים, בפועל זה יהיה בערך כמו היאריס.

גם הקליאו שומרת יחסית על מחירה אך אין לי מושג כמה קל למכור אותה.

באופן כללי השוק של סופר מיני ביד-2 דיי חלש ולא מה שהיה פעם, היום כולם מחפשים ג׳יפון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוזוקי וטויוטה הכי סחירים.

כל השאר מדדים איפשהו בין המחירון מינוס 10% למחירון מינוס 20%.

צרפתיות קשה למכור.

אם אתה רוצה לקנות רכב חדש ולמכור אחרי שנתיים שלוש אתה תפסיד הרבה הרבה כסף.

אם כל הפואנטה שלך זה לבדוק כדאיות ליסינג פרטי \ מימון מלא, דע שתמיד יצא משתלם יותר לקנות לבד בלי מתווכים (להוציא מקרי 0 ק"מ).

בלי צורך בטרייד-אין וכשהכסף כבר בחשבון שלך.

מה הכוונה ב"ליסינג פרטי"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, לא מסכים על מה שנאמר על קטגוריית הסופר מיני. לדעתי היא דיי חזקה בהתחשב ששוק יד2 בקרשים. יד2 הציג לא מזמן סטטיסטיקה מעניינת שמראה שסופר מיני מאד חזק. הרכב שהכי מחפשים שם זה הקקטוס .הכי שומרת : יאריס. במיני: יונדאי גטס תמכר תוך יום וקאיה פיקנטו תמכר בממוצע תוך 4 ימים ובמחיר ממוצע של מחירון פחות 5٪ .כך עפ הסטטיסטיקה.

לדעתי קטגוריה דיי ערה. מי שמחפש סופר מיני בדרכ לא יוציא תקציב מספיק לרכישת ג'יפון.

אני מסכים לטענה שמי שמחפש משפחתית יעדיף ג'יפון על פני קורולה.

לפעמים הסטטיסטיקה מפתיעה. לאנסר לדוגמא , קשה מאד למכור .

http://m.ynet.co.il/Articles/4945965

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה שלא כתוב בכתבה זה שהונדה s2000 שנת 2008

שומרת מחירון הכי טוב. המחירון סביב ₪30000 . לא תמצא אחת טובה בפחות מ ₪90000. רכב ספורטיבי נדיר עושה בית ספר למחירון.

בכלל רכב שאינו מיועד לליסינג אינו קשור כל כך למחירון.

לכן ההמלצה שלי לפות"ש זה רכב ספורטיבי משומש, שישקיע בטיפוח שלו , יוסיף שיפורים ואז ימכור לאיזה צעיר מתלהב... לפחות הוא יהנה בדרך. מישהו צעק מיאטה ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר לחוד ומציאות לחוד.

לפני מספר חודשים פירסמתי פיאסטה 2014 למכירה.

הרכב עם נתונים מעולים, ק״מ נמוך, טסט לשנה, צמיגים חדשים, ללא תאונות.

היו שני טלפונים במשך שבועיים, מתוכם אף אחד לא הגיע לראות את הרכב...

ולפני שקופצים כאן חברי הפורום וצועקים ״אבל הגיר, הגיר..״ עשיתי סקר משלי בקרב כל האנשים הקרובים אלי (כמה עשרות) ואף אחד לא שמע על הבעיות גיר, כך שאני בספק שכל קונה פוטנציאלי של סופר מיני משומשת שמע על הגיר וזה מה שמונע ממנו להתקשר ולברר לגבי הרכב.

בכל מקרה זו התרשמותי האישית.

ותכלס, היום כאשר צריכת הדלק של משפחתומטית חדשה זהה כמעט לחלוטין לזו של מיני, והמחיר לא רחוק בניהן (בטח כמשומשות) אני גם מבין למה שהפופולאריות תרד.

לגבי פיקנט, גטס, או קקטוס, הן לא קשורות לקבוצה.

הפיקנטו היא מיני זולה מאוד כחדשה.

הגטס הייתה פעם סופר מיני דיי בינונית ומטה, היום נמכרת בגרוש וחצי, ובגודלה זהה למיני.

הקקטוס הוא דמוי ג׳יפון זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבועיים זה מעט מאוד זמן לרכב סופר מיני סטנדרטי , עם אלטרנטיבות רבות ויותר מבוקשות בסגמנט (במצב השוק של עכשיו). מי שבדרך כלל מתקשר בשבועיים הראשונים, אלה סוחרים, שכל הזמן עוקבים אחרי מודעות חדשות. פיאסטה לא רכב מושך סוחרים. ולקונים פרטיים לוקח זמן עד שנחשפים למודעה.

מה קרה אחרי שבועיים? הרכב נמכר? הסרת את המודעה?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר לחוד ומציאות לחוד.

לפני מספר חודשים פירסמתי פיאסטה 2014 למכירה.

הרכב עם נתונים מעולים, ק״מ נמוך, טסט לשנה, צמיגים חדשים, ללא תאונות.

היו שני טלפונים במשך שבועיים, מתוכם אף אחד לא הגיע לראות את הרכב...

ולפני שקופצים כאן חברי הפורום וצועקים ״אבל הגיר, הגיר..״ עשיתי סקר משלי בקרב כל האנשים הקרובים אלי (כמה עשרות) ואף אחד לא שמע על הבעיות גיר, כך שאני בספק שכל קונה פוטנציאלי של סופר מיני משומשת שמע על הגיר וזה מה שמונע ממנו להתקשר ולברר לגבי הרכב.

בכל מקרה זו התרשמותי האישית.

ותכלס, היום כאשר צריכת הדלק של משפחתומטית חדשה זהה כמעט לחלוטין לזו של מיני, והמחיר לא רחוק בניהן (בטח כמשומשות) אני גם מבין למה שהפופולאריות תרד.

לגבי פיקנט, גטס, או קקטוס, הן לא קשורות לקבוצה.

הפיקנטו היא מיני זולה מאוד כחדשה.

הגטס הייתה פעם סופר מיני דיי בינונית ומטה, היום נמכרת בגרוש וחצי, ובגודלה זהה למיני.

הקקטוס הוא דמוי ג׳יפון זול.

חברים שלך כנראה לא חיפשו פיאסטה, כי אם אתה לא מתעסק בתחום ברור שלא תכיר תקלות בגיר - אבל מחקר קצרצר באינטרנט מספיק כדי להרחיק אותך מהפיאסטה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלך כנראה לא חיפשו פיאסטה, כי אם אתה לא מתעסק בתחום ברור שלא תכיר תקלות בגיר - אבל מחקר קצרצר באינטרנט מספיק כדי להרחיק אותך מהפיאסטה.

ואתה חושב שכל מי שמחפש רכב משומש מתחיל במחקר קצר באינטרנט?

ממש לא

שבועיים זה מעט מאוד זמן לרכב סופר מיני סטנדרטי , עם אלטרנטיבות רבות ויותר מבוקשות בסגמנט (במצב השוק של עכשיו). מי שבדרך כלל מתקשר בשבועיים הראשונים, אלה סוחרים, שכל הזמן עוקבים אחרי מודעות חדשות. פיאסטה לא רכב מושך סוחרים. ולקונים פרטיים לוקח זמן עד שנחשפים למודעה.

מה קרה אחרי שבועיים? הרכב נמכר? הסרת את המודעה?

כאשר פירסמתי את הקאמרי לא הפסיקו טלפונים, עם אנשים רציניים שרצו לרכוש ולא קשקשנים.

את המודעה של הפיאסטה הסרנו לאחר שאישתי החליטה לבטל את ההזמנה על הקקטוס (שהיה אמור להחליף את הפיאסטה שלה).

היא החליטה שהיא אוהבת את הרכב ורוצה להישאר איתו עוד מספר שנים, זכותה. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היית מפרסם ג'אז או יאריס עם אותם הנתונים, אשתך לא היתה מספיקה להתחרט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של היום לא קל אבל למכור רכב פרטי : טויוטה קורולה,סוזוקי קרוסאובר או מאזדה 3 ספיריט יהיה כנראה קל יותר מכל רכב צרפתי/גרמני.

יש בפורום בזמן האחרון לא מעט שכותבים נגד הסחירות ושמירת הערך של הגרמניות, ואני תוהה ממתי תוצרת גרמניה הפכה לחיסרון ובעיקר - האם אפשר בכלל להכליל לגבי ה"גרמניות"? האם דין מותגי היוקרה הגרמניים כדין המותגים העממיים? על הצרפתיות ההכללה לא מופרכת - פיז'ו, סיטרואן ורנו נמצאות באותם פלחים ומיצוב, אבל מה הקשר בין מרצדס לאופל?

נראה לי שמקור הדיבורים נגד תוצרת גרמניה הוא ממי שנכווה מה-DSG והם לא משקפים את כל התמונה. הרכב המשומש היחיד שקניתי במחיר מחירון (והייתי מוכן לשלם גם יותר אם הייתי נדרש) היה BMW. זה כמובן מקרה פרטי אבל להזהיר רוכש רכב חדש שיתרחק מ"תוצרת גרמניה" בגלל סחירות נשמע לי מאוד מרחיק לכת, במיוחד לגבי דגמים שלא קיימים בליסינג.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני יד2 מראים שרכב גרמני מקבוצת פולקסווגן מפוזרים לפי דגמים אבל בכללי יותר ימים בלוח. יותר מקורולה .

אבל יש חריגים . BMW x6 ימכר מהר ולעומתו x5 שקשה למכור. פלואנס דיזל עוד חריג וכו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי זה תלוי ברכב הספציפי. תמיד אמרו לי ש "אלפא זה רכב בלי שוק".

רק שאני קיבלתי לא מעט הצעות לקניה של הרכב שלי, שאלו אותי כאן בפורום, בטלפון וגם סתם ברחוב.

כנראה למישהו חוץ ממני זה בכל זאת מתאים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...