Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע הורדת קרטר שמן

George Chergadze
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל חברי הפורום שלום רב,

ברשותי מזדה לנטיס 2004 1.6 ליטר, כמעט 300K ק"מ, מטופלת במוסך מורשה ב5 שנים האחרונות.

אני מעוניין לפרק קרטר שמן מנוע בשביל לנקות את הרשת מעודפי שמן צמיגי, שיכול להיות שנשאר שם אחרי שהחלטתי (בנאביות) לסמוך על המוסך בו אני מטפל ולעשות פלאשינג למנוע.

לשאלותי:

1. האם יש צורך להחליף את האטם (הכוונה למחזיר השמן) ברגע שאני מפרק את הקרטר, או שברכב הזה נהוג בכלל לשים סיליקון ?

2. שאלה זהה לשאלה 1 רק בנוגע למחזיר השמן העליון.

3. מה העלות של אטם מקורי כזה?

4. האם יש הבדל באיכות בין אטם מקורי לתחליפי, ואם אין איזה תחליפי מומלץ ?

5. בנוסך לאטם יש צורך למרוח סיליקון למרות הכל ?

תודה מראש על זמנכם

עריכה אחרונה על ידי George Chergadze
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה http://www.mazdaspd.com/manuals.html

אתה מתכוון לאטם מכסה שסתומים, שים אטם מקורי שעלותו 120 שקלים.

בנוסף לאטם תמרח סיליקון במקומות שמסומנים, תסגור ממש בעדינות

71091Screenshot_2017_09_19_.png

וסיליקון בלבד לאגן שמן

469871Screenshot_2017_09_19_.png

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה, תוריד אגן שמן ותרים מיכסה שסתומים ובצע ניקוי יסודי. בסגירה של האגן גם אם לא מגיע אטם תשתמש בסיליקון של ויקטור ריינז הוא בול למטרות אלה ועמיד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה מאור ואדם,

קלאוטי- הפלאשינג בוצע לאחר התחממות המנוע והחלפת רדיאטור ובהמלצת המוסך, בגלל שהמנוע התחיל להרעיש קצת. הרכב נמצא בנסיעות ארוכות (בינעירוניות) כ-90% משעות הנסיעה, ללא איחורים בהחלפות שמן ומהמעט שראיתי (מפתח הפקק איפה ששופכים שמן) נראה שהגלים בפנים היו נקעים וללא בוצה לפני הפלאשינג ולאחריו.

בכל מקרה מהניסיון האישי שלי אני לא ממליץ לבצע פלאשינג למרות המלצות מוסך כזה או אחר כי הרעש חזר ובגדול, המזל שלי שלא נפתחו לי גם נזילות מהמחזירים..

וסורי על ההקפצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...