Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מבצעים לקראת החורף להחלפת צמיגים?

alphonso88
שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית לא מת על הפלקן, הם סבירים ולא יותר מזה.

תבדוק כמה עולה קונטי/גודייר וכד.

בכל מקרה סינים עלומי שם אני לא הייתי שם בחיים על הרכב שלי.

עד 1200 שח לסט זה סביר מבחינתי.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיע מהקוטב השני - מרכיב את הכי טוב. הבחור מחפש את הכי זול.

גם אני לא חושב שפאלקן צמיגים הכי טובים, אבל הם הכי זולים ממה שהמצפון שלי מאפשר להרכיב על רכבי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית משתמש בפאלקון מהרגע שהיו בארץ, הם זולים ויש להם אבא ואמא, יש להם ליין של צמיגי שטח וצמיגי מרוצים ולכן אני מאמין שרמת הפיתוח והאיכות זולגת גם לצמיגים העממיים, מה שאי אפשר לומר על חברות סיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החיים שלך לא שווים לך כמה מאות שקלים עזוב אותך,גל תחליף צמיגים בכלל עד שהם לא יעברו טסט. בהצלחה.

Sent from my D6503 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...