Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד/פורטה /ריו/ או מיצובישי לנסר?

Andrey Kuzin
שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר התייעצויות פה בפורום, סקר שוק וקריאה מרובה הגעתי ל4 מועמדים סופיים,גרסאות הסדאן שנת 2012 מינימום, לרכב משפחתי אוטומט. התקציב הוא עד 40,000 . כרגע בלי ילדים, הם יבואו במשך הזמן. יצא לי לנסוע על פורטה וריו ו בסה"כ לא מצאתי שום דבר רע.

תעזרו לי להחליט מה עדיף?

מבחינת בטיחות, עלות, יוקר תחזוקה הם פחות או יותר אותו הדבר. חיצונית אני נוטה ללנסר יותר.

אישתי תנהג בתור נהגת חדשה אך לא צעירה (עלות ביטוח).

הנסיעות הם כ70/30 בעיר.

על מה אתם הייתם הולכים ולמה?

עריכה אחרונה על ידי Andrey Kuzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתמצא במצב יותר שמור. אין הבדלים גדולים מבחינתך בין כל הרכבים האלה. לנסר, סיד ופורטה יותר מרווחות ( לא משהו גבוה בסדר עדיפויות לזוג ללא ילדים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם למיצובישי כמותג יש בעיות צבע באקלים של הארץ? יש לי לאנסר מהדגם החדש ליד הבית והתחילו לה קילופי לכה במכסה מנוע ובגג. לאחותי יש לנסר מתחילת שנות האלפיים וגם הרכב שלה כולו קילופים. הייתה לי סופרלנסר מ1995 והייתה גם כולה מקולפת. סתם צירוף מקרים או שיש למיצובישי בעיה בקטע הזה? לא זכור לי קילופים בקאיות למיניהם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צירוף מקרים - אכן תופעה מוכרת בצבע מטאלי במיצובישי ( בעיקר כחול, אפור ). בלבן אין את הבעיה הזאת.

לא יכול להיות שרק בעלי מיצובישי לא יודעים לטפל בצבע הרכב.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה גם במותגים אחרים ובהרבה מהם, רוב האנשים בארץ לא מבינים את ההשלכות של שטיפה במכונה וניקוי ידני עם מטאטא.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיצובישי משום מה, בצבעים שכתבתי, זה באופן גורף אחרי 7-8 שנים. משהו פחות עמיד לשמש/ לחות מאשר אצל יצרנים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיצובישי משום מה, בצבעים שכתבתי, זה באופן גורף אחרי 7-8 שנים. משהו פחות עמיד לשמש/ לחות מאשר אצל יצרנים אחרים.

ה95 שלי הייתה צבע שחור, אצל אחותי תכלת והכי חדשה ליד הבית בצבע אדום. זה נראה כמו שיקול רציני כנגד הלאנסר לא?

בלבן זה לא קורה בטוח, רק בצבעוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבן אין ציפוי מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה גם במותגים אחרים ובהרבה מהם, רוב האנשים בארץ לא מבינים את ההשלכות של שטיפה במכונה וניקוי ידני עם מטאטא.

אז...כל רכבי הליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר היטב את השאר אבל,למיצובישי גיר רציף,שמחייב טיפול כל 6 שנים או 90/100,000 (החלפת שמן,טיפול מעט יקר-משהו בסביבות 1000-1,500).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר היטב את השאר אבל,למיצובישי גיר רציף,שמחייב טיפול כל 6 שנים או 90/100,000 (החלפת שמן,טיפול מעט יקר-משהו בסביבות 1000-1,500).

1500 ש"ח בנוסף לעלות הטיפול השנתי או שזה המחיר של הטיפול השנתי שכולל בתוכו את הגיר?

**אחרי התגובות על צבעי המיצובישי, התחלתי להסתכל על הלאנסרים ברחוב. בנוסף לאלה שכבר כתבתי, עוד לאנסר כחולה - קילופים, אדומה- קילופים, לבן-כמו שנאמר ללא שום קילוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול 90/100 אלף קילומטרים בלנסר זה לא טיפול שנתי רגיל. מחליפים בטיפול הזה גם פלאגים יחסית יקרים ( אירידיום ), גם שמן גיר ( שמן גיר רציף מקורי עולה כ 800-900₪ , ואסור להשתמש בשום שמן אחר חוץ ממקורי ).

בדגמים יותר ותיקים עם מנוע 1.5 מדובר בגיר אוטומטי רגיל, והטיפול בו קצת יותר זול.

בקיצור, במקרה של לנסר, אם אתה מוצא צבע לבן ואחרי טיפול פלאגים + שמן גיר, הרווחת. בכל מקרה תיקח בחשבון עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הלאנסרים שמתאימות לי הם מחברות הליסינג אז אני מאוד מקווה שיהיה שם קילומטרז' קצת יותר גבוהה מ100K ובצבע לבן ואז אני לוקח, אם לא, כנראה שזה יהיה או פורטה או סיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...