Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זה נורא לקנות רכב בלי תיעוד טיפולים?

moshe128
שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על הכפילות - לא הצלחתי לערוך כותרת...

אני בדרך לראות רכב. בעל הרכב אמר שיארגן את היסטוריית הטיפולים מהמוסך אבל עכשיו אומר שאין לו.

כמה זה קריטי? מדובר על רכב חדש יחסית (2014) עם קילומטראז' 46000. יד ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת -

האם במכון בדיקה יעלו על בעייה בשגרת הטיפולים של הרכב?

ז"א - אם הרכב יוצא תקין בבדיקה אני יכול להיות רגוע מבחינת מצב התחזוקה שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי? אל תמהר וקח את הזמן. שיפקססו לו את היסטוריית הטיפולים ושישלח לך אותה (או מנגד שהמוסך ישלח לך).

האם מדובר במוסך מורשה שטופל בו בכל מהלך האחריות? על איזה רכב מדובר? (ניתן להשיג היסטוריה גם אצלך היבואן).

מכון בדיקה בודק את תקינות הרכב ולא את הטיפולים (ז"א תקינות מכלולים ובדיקה האם עבר תאונה וכו').

כל עוד אתה קונה רכב יד שנייה אתה לא יכול להיות 100% רגוע, אבל כל המוכר יהיה שקוף מולך ובמיוחד שמדובר ביד ראשונה שצריך להשיג לך את כל המידע לגבי הרכב אתה יכול לישון יותר בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שאפשר ללכת למוסך. השאלה אם המוסך שלו אמין מבחינתי?

או שאתה מתכוון למוסך אחר?

הפוך גוטה.

ללכת למוסך להוציא היסטוריה.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך. מקום שכונה. מוציא קבלות בקופה רושמת כך שאין לו תיעוד מעבר לכך..

המוכר צעיר שלא נראה מבין יותר מדי..

בסופו של דבר - נניח אם היה חוסר בטיפולים וכעת בבדיקה כל המכשולים תקינים, יש בעיות אחרות שיכולות להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטפלים ברכב כזה במוסך כזה. אני אפילו לא הולך לראות רכב שאין בידי המוכר היסטוריה מלאה, עם עדיפות ברורה למי שטיפל כל ימיו במוסכי היבואן (רק בגלל שזה מראה שהוא לא התקמץ...)

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ניראה לא טוב, אבל בגדול הכול תלוי מחיר.

רכב שעבר 46 אלף לא אמור לעבור יותר מדי טיפולים, ואני מניח שהוא עבר משהו לפחות.

אם הבנאדם דורש את מחיר השוק לרכב(זאת אומרת מה שדורשים לרכב עם נתונים דומים ביד 2), אז אין מה לדבר ותחפש רכב אחר.

אם זה משמעותית זול יותר, אז אולי יש אפשרות לבדוק.

אבל כמו שאני מכיר את המוכר הישראלי הממוצע, כניראה האופציה הראשונה תיהיה נכונה.

על איזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקות בסיסיות של לפתוח מכסה מנוע לדוגמא-להוציא את המדיד של השמן ולראות עם השמן בצבע בהיר יחסית(מה שמעיד על כזה שהוחלף לא מזמן)או בצבע שחור פחם.

לדעתי תמשיך הלאה,במיוחד אם זה רכב שאתה מתכנן להחזיק שנים קדימה.

לרוב ההזנחה הזאת(אם הייתה)לא פוגעת בבעלים הראשון אלה בגיל טיפה יותר מתקדם של הרכב.

46 אלף ק"מ משמע 3 טיפולים ברוב הרכבים.

מעבר לכך גם מוכר שלא מבין במיוחד ולא מטפל גם ברכב חדש במורשה(או לפחות במוסך מוכר ומסודר)זה מתכון לדברים לא טובים.

הקילומטראז' סביר ולא יותר מזה וכל עוד לא מדובר ברכב נדיר או במחיר סופר מפתה-לדעתי תמתין שיעלה משהו יותר טוב/תהיה מוכן להוסיף עוד קצת לרכב עם היסטוריה מסודרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...