Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד מתי בריונות בכביש? והפעם זה נגמר בטרגדיה

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים יוצאים פה להגנת מי שבברור לא התנהגו נורמטיבית, מינימום כאילו האפיפיור, ישו, מוחמד ומשה רבנו קיימו שם דיון תאולוגי...

צאו מהסרט!

BAGIRA : אנחנו יצאנו מזמן מסרט , זה ששתי אנשים מתווכחים בכביש זה לא סיבה לדרוס אותם ,המשאית היתה צריכה לנסוע במהירות סבירה ולעצור בביטחה ,לקרוא למשטרה שאנשים הולכים מכות בכביש ,ישנם 3 הרוגים ועוד 2 בבית חולים בטיפול נמרץ,

מה השלב הבא ? נתחיל לדרוס נכים על כיסא גלגלים שעושים הפגנה בכביש במקום בשול? צריך לדרוס אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוני - על סמך מה קבעת שנהג המשאית התרשל? אתה מכיר את הנסיבות? אתה יודע מאיזה מרחק ניתן היה להבחין באנשים על הכביש. אתה יודע מתי הם עלו על הנתיב - אולי הם רבו בשולי הדרך ובחמתם לא שמו לב ופרצו לכביש? אולי מישהו הרים יד, האחר ברח והתפתח מרדף שגלש לדרך?

אף אחד מאתנו לא יודע את נסיבות הארוע לאשורן. התחושה היא שעיקר האשם הוא בחבורת המתפרעים, ושנהג המשאית, גם אם לא היה מושלם, הוא קורבן של הנסיבות ושל התנהגותם. אבל תחקור המשטרה וישפוט בית המשפט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא ניתן לקבוע אשמה או חפות אבל ממש כואב לי על הנהג המסכן

שפגע,אגב שמעתי שיצא למעצר בית.

ממש לפני 2/3 שבועות נסעתי מערד בואכה ים המלח אומרים שזה כביש מסוכן

ואני נוסע עם משפחתי בזהירות ונהנה מהדרך ומהנוף וממזג האויר הנפלא שהיה.

לפתע ככה פתאום עוקף אותי רכב במהירות, טוב, אחרי כמה דק' אני רואה אותו

ועוד רכב עצרו באמצע הכביש ורבו. אפילו לא עצרו בצד!! חסמו נתיב שלם והתקוטטו

בינהם,דבר הראשון שעלה בדעתי זה השרשור האלמותי הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?459573-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%9C-%D7%93%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D

להביא את ההצגה לחברי לפורום אבל מעשה שטן המצלמת הדרך לא פעלה לצערי הרב.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקיע בציוד יותר איכותי, אחר כך בוכים כשבאמת צריך.

תתפלא בטח לדעת שהיא במרבית המקרים לא עובדת ואינך מודע לזה כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקיע בציוד יותר איכותי, אחר כך בוכים כשבאמת צריך.

תתפלא בטח לדעת שהיא במרבית המקרים לא עובדת ואינך מודע לזה כלל.

תודה על הדאגה,קניתי חדשה

פעם הבאה תקבלו איכות 1080

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להיות תקלה גם בציוד תקין. אני, למשל, פירקתי את ה-A118 וכאשר החזרתי אותה לא כהנסתי את ה-USB עד הסוף. גיליתי את זה אחרי שכמעט התנגשתי במטרונית שלא עצרה בפס רוחבי ברמזור (תמרור 708, מדובר ברמזור של רק"ל, והסימן מקביל לאדום ברמזור כביש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGIRA : אנחנו יצאנו מזמן מסרט , זה ששתי אנשים מתווכחים בכביש זה לא סיבה לדרוס אותם ,המשאית היתה צריכה לנסוע במהירות סבירה ולעצור בביטחה ,לקרוא למשטרה שאנשים הולכים מכות בכביש ,ישנם 3 הרוגים ועוד 2 בבית חולים בטיפול נמרץ,

מה השלב הבא ? נתחיל לדרוס נכים על כיסא גלגלים שעושים הפגנה בכביש במקום בשול? צריך לדרוס אותם?

מה?

אתה מבין שהם היום על הכביש,על הכביש.

לא בשול!

ועוד מדובר על משאית,אין תמרוני חרום,חוץ מברקס עצבני אין יותר מידי מה לעשות.

עם כל הכבוד למעורבים באירוע,עצרו עם בליטה לנתיב,מה ציפו שיקרה? הרכב שבלט החוצה לנתיב,אשם במקרה הזה.

לפי המכה ולפי המרחק שהמשאית עצרה,אפשר להגיד בבטחון שהוא נסע במהירות סבירה מאוד.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולם, עם כל ההבנה כלפי נהג המשאית אבל... חברים, הוא בכל זאת נסע "עיוור" ופגע ב 2 כלי ורכב ואנשים על הכביש במיקום מואר היטב ובסבירות, שהרכבים היו מונעים ואורות הדרך היו דלוקים גם כן.

לכל הפחות, לכל הפחות עבור לנתיב האמצעי, לי כל הסיטואציה ברורה, הכל מובן אבל בחייכם, אתם מבינים שאם זאת לא הייתה משאית אלה רכב פרטי שנוסע על "עיוור" והיה עושה את אותו הדבר, מה אז הייתם אומרים?

יש אחריות לנהג המשאית ולצערי, גם הוא הולך לחטוף אותה היטב ולמעשה, כבר חטף אותה בדמות הרוגים.

יש ספק על הכביש? רכבים מפריעים? עבור לנתיב אחר ושלום על ישראל למה צריך להמשיך לנהוג כל כך צמוד?

לא משנה מה תגיבו אבל יש עובדות, והעובדה היא כל עוד לנהג המשאית לא הייתה מצלמה להוכיח חפות, לא היה רכב שחסם אותו מלעבור נתיב או סיבה כזו או אחרת, יש לו כאן חלק לא קטן בנושא, עם כל הצער גם אליו.

אולי, אולי במקרה מישהו עבר באיזור או מצלמה כזו או אחרת מאיזשהו כיוון תפסה משהו, אולי, את זה נדע בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נתיב אמצעי.

10 מטר אחרי איפה שהם עצרו זה כבר 2 נתיבים.

לנהג משאית יש אשם תורם ,אולי הוא חלם אולי בדיוק החליף תחנה ברדיו,שיחק בטלפון.

לפי ההערכה של המשטרה הם עמדו באמצע נתיב ימין(!) כאשר רכב אחד מקדימה חונה בשול ורכב אחד מאחורה בולט עד אמצע נתיב ימין.

אם אתה מספיק מטומטם להחנות רכב על אמצע נתיב,ועוד מספיק מטומטם לעמוד באמצע הכביש.

זבש"ך.

וגם לפי התמונות הוא ביצע איזה אקט של התחמקות שמאלה אחרת הרכב שעמד על הנתיב הימני לא היה נפגע בצורה קלה יחסית.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שרשור כזה כולם נהיים בוחני תנועה מדופלמים, וטוחנים מים בשמחה, למרות שאין לכם נתונים או שהם חסרים.

לפי דיווח אחד שאני שמעתי (ערוץ 10), דווקא באותו מקום הפנס בצד הדרך לא דלק, שזה כבר נתון שיש בו לשנות או לפחות לעדכן את התמונה. אין לי מושג אם הדיווח נכון, אבל זו בדיוק הנקודה שלי - אם אין נתונים, על מה אתם מתווכחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש את אל הנתונים - אז יודעים מה קרה.

כשאין את כל הנתונים - אז מעריכים מה קרה.

מה מאיתנו יחלוף אם יתברר שטעינו?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כנראה שכלום.

חן, אם אני צריך להסביר מה לא בסדר בספקולציות שעשו פה, למשל בנוגע לנהג או הרגלי השתייה של הנפגעים- קטונתי.

טמקא זה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה שכל מה שכתוב בתקשורת יכול להתברר כשטות אחת גמורה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר שמה שכתוב או מדווח בתקשורת היא שטות גמורה. אני גם מאמין שהרוב נכון מאוד אבל בטוח לא הכל מניסיון אישי.

כדאי לחכות לתוצאות המשפט ואז להתחיל להשמיץ/להאשים וכו.

אגב, ללא תמיד אפשרי להתחמק ממגע ואני אחרון שאגיע אליו. כשאחזור מחו"ל, אעלה לפה סרטון של התאונה שלי ואז סרטון של הנהג האשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...