Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד מתי בריונות בכביש? והפעם זה נגמר בטרגדיה

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו לא יכולים לתת להיבט הטרגי להסיח את דעתנו מהבנת הגורמים והדרכים למניעתם.

זו הבעיה עם דיווח על התנגשויות בתקשורת, גם בהקשרי חדשות וגם בהקשרי הסברה: ההתמקדות היתרה בהתנגשות כמאורע טרגי ולא כהתרחשות שניתנת למניעה על ידי צעדים שניתן למנות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למשאית כזו יש הגבלת מהירות עד 90 קמ"ש. כמו שאני אמרתי עוד קודם: מרחק הבלימה הייתה ארוכה בגלל המשקל הכבד (רואים בכתבה שצורפה לכאן).

אני לא חושב שקם נהג ואומר לעצמו שבמהלך העבודה הוא הולך לרצוח (או להרוג) 2 אנשים על הכביש באמצע הלילה.

יכול להיות שהוא זיהה את הרכבים מאוחר מדי, ולא ראה את האנשים שרבו על הכביש.

לצערי בגלל חוסר אכיפה, אנשים נוהגים כאן בג'ונגל. מצד אחד: איזה עברין שעושה עבירת תנועה חמורה, ומצד שני הנהג שבהלם ורוצה לצאת גבר. אמנם אני לא רוצה להשליך את האמירה הזו ל-2 הנהגים, כי אני לא חלק מהחקירה. אבל לא פעם זה קורה בארץ (אפשר לראות כמה סרטונים נחמדים לאחרונה משרשור של ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לתת להיבט הטרגי להסיח את דעתנו מהבנת הגורמים והדרכים למניעתם.

זו הבעיה עם דיווח על התנגשויות בתקשורת, גם בהקשרי חדשות וגם בהקשרי הסברה: ההתמקדות היתרה בהתנגשות כמאורע טרגי ולא כהתרחשות שניתנת למניעה על ידי צעדים שניתן למנות.

עזוב, אנחנו גם ככה לא יודעים כרגע כלום.

אבל לשמור על צלם אנוש, כן כן גם באינטרט ...

ואם כבר הסברה והבנה - לא חייבים לרדת לגופם של ההרוגים , ובטח לא בהצהרות על הוריהם ומשפחה קרובה .

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו בתור צעירים עשינו שטויות עם רכבים

דבר בשם עצמך. אני אף פעם לא עשיתי שטויות במודע עם הרכב וכך אני גם מחנך את הילדים שלי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר בשם עצמך. אני אף פעם לא עשיתי שטויות במודע עם הרכב וכך אני גם מחנך את הילדים שלי.

וואלה?

גם לא כשהיית צעיר יותר?

אז אתה חריג בנוף .

גם אבא שלי חינך אותי לא לעשות שטויות, יש דברים שמשתנים עם הגיל.

תמיד יש את החריגים , שגם לא עושים סקס עד גיל 40 אז מה?

קח את עצמך 34 שנה אחורה לגיל 18 -עדיין בטוח שלא עשית שטויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - הדיון לגיטימי לגמרי.

בעוד שבוע לא יהיה רלוונטי (עד פרסום ממצאיחקירת המשטרה).

מקובל לחלוטין בפורום זה. הרי ניתן ללמוד ממנו משהו על מניעת תאונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט , רק עם קצת כבוד בסיסי .

העיקר אם נכתוב אשה לא יודעת לחנות -יגידו שאנו פרימיטיבים.

אבל אם נגיד על הורים של אשה שנהרגה שהוריה בבונים שלא חינכו אותה כראוי... זה בסדר .

הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון לגטימי לחלוטין, שום דבר חריג שהמשפחות לא קראו או יקראו בטמקא ובשאר האתרים, דברים קצת יותר חמורים ופוגעים, תהיה בטוח.

לא צריך להתרגש ולא צריך לצאת עם דגלי הניחומים - קצת פרופורציות.

עמדתי והסתכלתי על כיכר מול הבית כאשר 10 כלי רכב, ביום חופש ביום חמישי הכל רגוע, נינוח... אין תנועה ואף אחד מ 10 כלי הרכב לא עצר לילדה הקטנה עם קורקינקט שרצתה לחצות וזה חביבי 10 דבילים בפוטנציאל לא פחות חריג גם כן, כך ששוב, קח הכל בפרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה זה דבילים בפוטנציאל?

אז אם יקראו בטמקא זה לגיטימי פה?

או שאני נותן יותר מדי קרדיט לפורום?

שנוא עליי ששופטים ומדברים בלי להכיר עובדים = מנסה לא לעשות זאת בעצמי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה דברים שצריך לדייק בהם - ולדעתי נוכל לדייק רק לאחר שתהיה עדות מדוייקת (ומפורסמת) של הנהג הפוגע. דבר אחד בטוח: התנהגות כזו בכביש היא פסולה ומסכנת חיים. לאור המקרה הזה לדעתי מיותר להרחיב עד כמה היא מסכנת חיים...

א-ב-ל

כולנו התייחסנו דווקא לרכבים שעמדו באמצע הכביש כגורם עיקרי לתאונה - אך לאחר שקראתי את הכתבה כמה פעמים והתעמקתי קצת יותר בטקסט, ראיתי שנרשם כי המשאית פגעה ישירות באנשים ולא ברכבים. לא שמתי לב לזה במדוייק בפעם הראשונה.

אני מצטט:

בלהט התגרה גלשו הניצים אל הכביש. ואז אירע האסון: משאית שהגיעה מאחורה, נהוגה ע"י גבר בן 30, התנגשה בחבורת הניצים אף שהכביש היה מואר

התמונות מעידות שיש גם פגיעה ברכבים עצמם, לא ברור באיזה סדר כרונולוגי נוצרה הפגיעה (איפה הם עמדו ביחס לרכב המצולם) - האם הם עמדו לפני הרכב או אחרי הרכב וכד'.

מה שכן - גם אם נהג המשאית ראה אותם מרחוק והאט או התרחק מהרכב הבולט לכביש, יכול להיות מצב (לפי מה שכתוב בכתבה שפורסמה בידיעות אחרונות) שהם בעצם גלשו למקומות מאוד מסוכנים בכביש (ממש אמצע המסלול\כבוש) ומשם הפגיעה.

דבר כזה יכול לקרות בשבריר שניה מבלי שתהיה לנהג אפשרות להתחמק מהם (כדוגמא למה שיכול לקרות כמעט לכל אחד: כמה פעמים קרה לכם שבעל חיים רץ לכביש והפתיע אתכם ? בין אם זה חתול או כלב או אפילו חיה קטנה יותר ? ברוב המקרים אתה לא מספיק לעצור ורק מתפלל שלא פגעת בו !).

שבוע טוב ובשורות טובות

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - תשובה חלקית לשאלתך נמצאת באחת התמונות בטמקא - גופה על פס ההפרדה בצד שמאל של הנתיב השמאלי, סמוך לאחורי מקום העצירה של המשאית. לדעת מעידה על מקום המצאו של ההרוג בעת הפגיעה. כמובן שהיה יכול להיות מועף על ידי המשאית, אבל זה כל כך סמוך אליה עד שאני סבור שאותו אדם נפגע במהירות יחסית נמוכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנשים לא מיומנים קשה להבין זירת תאונה. זהו תפקידם של הבוחנים שיכולים לחשב לאחור מה שקרה ולקבוע במידת מהימנות כזו או אחרת את המיקומים של הרכבים והמהירויות.

לא הייתי מסיק מסקנות מהתמונות. תזכורת למי שראה סרטון תאונה עם משאית שפורסם פה לפני כמה ימים, ניתן לראות לאיזה מרחק עפה המכונית לאחר ההתנגשות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...