Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפורמת הייבוא האישי

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך שלא תסובבו את זה, מכון התקנים הוא כנראה הקטן שבגנבים לאורך השרשרת.

אם תורידו את מה שהמדינה לוקחת לכיסה מהמחיר הסופי (מסים ישירים ועקיפים), דיינו.

בינתיים היא מוכנה לוותר עלכך במוצרים במחיר נמוך, כלומר עד 75$.

יכול להיות והפיתרון לקמעונאי הוא למכור מוצרים מעל הרף.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה

הייתי באותן ועדות לפני 20 שנה ובאופן סיטונאי אומצו תקנים אירופאיים.

מאז כנראה עברו הרבה מים בירקון

כאשר יש רשתות שמוכרות לך הכל בדולר או ב 5 ש"ח אז לחפש מוצרים שעלותם מעל 75 דולר ומהם להתפרנס לא פשוט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, הועדות הפכו למלחמה של אינטרסים. מצד אחד יצרנים שנכנסים לקרביים של המוצר כדי למנוע תחרות, מהצד השני יבוכנים שרוצים שוק פרוץ, מהצד השלישי מכון התקנים שלא רוצה עבודה קשה ומהצד הרביעי נציגים מטעם שכל מטרתם היא להרויח משהו מהצד.

אני היום חלק מועדת מומחים שיושבים בה נציגי הלקוח הסופי שרוצה דברים שאם ייושמו יעלו הון וייתרו את המוצר, נציגי ביטחון מים שלא מעניין אותם תפקוד, נציגי חברות הביטוח שעוד לא הצלחתי להבין מה הם רוצים ואני בצד הטכני צריך להוציא את הערמונים מהאש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה

לא השתנה דבר להיפך

אז היו אינטרסים של התעשיה יותר חזקים כי הייתה תעשיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שיש כאן בעייתיות שעסק צריך לשלם עלויות X והיבוא האישי לא צריך לשלם אותן.

לכן צריך להוריד את חסמי היבוא לחלוטין כדי שלכולם תהיה תחרות שווה.

"עידוד תעשיות" על ידי הממשלה זה לרוב כישלון חרוץ מכיוון שמי שמקבל את אותם התמריצים אלו לרוב האנשים בעלי כושר השכנוע הגבוה ביותר או בעלי הלוביסטים הגדולים ביותר. הפקידים במשרד הכלכלה שמנהלים את כל העניין הזה בוודאי לא יודעים האם יזם בתחום מסוים באמת צריך את הכסף או שהוא פשוט מנסה להתלבש על "מלגות" שמעניק משרד כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד שיטת המענקים. אני בעד לעזור לתעשייה להתקדם על ידי אשראי ארוך טווח (למשל אם משך חיי ציוד הוא כ 20 שנה אז תן מימון ל 15 בריביות שפויות) ובמקביל תקל על עובדי הדרגי הנמוכים והבינוניים על ידי הכשרות מסובסדות, הקלה במיסוי (לעובד. לא למעסיק) וכו'. זה נקרה ליצור אקלים שמאפשר לתעשייה להתקיים ולהתפתח.

אל תיתן מתנות אבל גם אל תשים רגליים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...