Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה מרכזית עם מסך 8" כמצלמת דרך ולא רק

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אור,

בין היתר הגדג'ט כולל דיבורית, מצלמה קדמית ואחורית לתיעוד הדרך ,אנטנת gps חיצונית ומקום אחסון לאפליקציות שונות.

להלן סרטון קצר להמחשה-

liob5cmx1hp4hqoh4bk0h00410.1505789830735156

אני שוקל לרכוש את המוצר, מה שמפריע לי-

1.המראה לדעתי קטנה וקצרה מדי, אני משתמש (כעשור) במראה פנורמית קמורה ,כמו של מורי נהיגה.

המראה שלי מצוינת בניטרול שטחים מתים.

2.אם אשתמש בניווט דרך המראה, הרי המראה תאבד מהיעוד המרכזי שלה כי חלק ממנה יוסתר על ידי התמונה של אפליקציית הניווט או שאני טועה ?

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודמיי - לא בטיחותי, וגם בזבוז כסף. המראות הללו גדולות וכבדות, ושהן מתלבשות באמצעות קליפסים על המראה הרגילה, הן גורמות לאחיזה שלה להיחלש, בעקבות המשקל. תאמין לי שאתה לא רוצה כל יומיים לכוון שוב את המראה, בגלל שהיא זזה לאחר כל בור או פס הרעדה.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה חלופה מעניינת בדמות טאבלט שעומד באמצא הדשבורד

סרטון להמחשה -

[video=youtube;v-Prxkn-cfo]

גם איתו יש 2 בעיות:

1.הדשבורד של הקורולה אינו מישורי ,קשה לי לדמיין מקום נוח עבורו

2.אין פתרון להתקנה נסתרת של כבל הטעינה הראשי , לי אישית האסטטיקה חשובה לא פחות מפונקציונליות

עריכה אחרונה על ידי Uri-V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכב שלי עם המראה הזאת,

לגבי מה שאמרו פה שהמראה זזה בבמפרים אז אצלי המראה לא זזה בכלל זה יושב חזק מאוד.

חוץ מהמצלמה שמצלמת את הדרך אין לי שימוש בכל האנרואיד שם,

ה Waze אתה חייב לשתף Wifi דרך הטלפון כדי שיהיה שם אינטרנט.

אם אתה רוצה לנסות את המראה אתה מוזמן לקפוץ אלי שים את המראה אצלך ברכב ותראה איך זה יושב אצלך.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מראה דומה, עם מצלמה וללא אנדרויד, לדעתי מעבר לשימוש בתור מצלמת דרך או מצלמת רוורס זה מיותר ולא בטיחותי, לרוב המצלמות בינוניות והמראה עצמה בסדר גמור ולא נופלת או זזה בנסיעה או במעבר על במפרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדג'ט כולל דיבורית, מצלמה קדמית ואחורית לתיעוד הדרך ,אנטנת gps חיצונית ומקום אחסון לאפליקציות שונות.

לא בטיחותי.

אני משתמש (כעשור) במראה פנורמית קמורה ,כמו של מורי נהיגה. המראה שלי מצוינת בניטרול שטחים מתים.

לא בטיחותי ובכלל לא כל כך יעיל בנטרול שטחים מתים. ע"ע שרשור מקביל בטכני.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כמו שאמרו קודמיי - לא בטיחותי, וגם בזבוז כסף. המראות הללו גדולות וכבדות, ושהן מתלבשות באמצעות קליפסים על המראה הרגילה, הן גורמות לאחיזה שלה להיחלש, בעקבות המשקל. תאמין לי שאתה לא רוצה כל יומיים לכוון שוב את המראה, בגלל שהיא זזה לאחר כל בור או פס הרעדה.

לא רק שזה יצריך כיוון מחדש של המראה מדי פעם, אם המראה המקורית מוצמדת בדבק לשמשה זה עלול להפיל אותה בגלל המשקל.

בקצרה, אם אתה חייב מולטימדיה ברכב תתקין מערכת בדשבורד וקנה בנפרד מצלמת דרך. השטות הזאת

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מראה רגילה רק עם מצלמה, בלי מולטימדיה. יש מסך קטן בצד שניתן לכיבוי עם טיימר וגם ידני. עלתה 15$. החיסרון היחיד שמידי פעם צריך לכוון את המראה.,שולי לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה הפנורמית שיש לי כרגע מאוד נוחה .

בזכותה אני רואה מה מתרחש מאחור ומצדדיי

מה דעתכם לגבי הגדג'ט השני שמצאתי ?

יש אולי קישור למוצר או איך לחפש אותו ברחבי הרשת

דגם המראה phisung e06

עריכה אחרונה על ידי Uri-V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה הפנורמית שיש לי כרגע מאוד נוחה .

נוחות (במובן של הרגל) זה נחמד, אבל בשרשור המקושר יש כמה וכמה טיעונים של טעם כנגד זה. הייתי מטה להם אוזן.

אני אבדוק מחר אם באמת יש תרומה למראה הפנורמית במצב של כיוון מראות רחב, אבל גם ישנו כזה אין לי ספק שהוא יהיה זעום.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...