Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW GOLF 2013 בעיות בגיר DSG7

D1winner
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מפרסם בשביל חבר שהרכב בבעלותו

ברשותו רכב VW Golf TSI 1.2, תאריך עלייה לכביש הינו מאי, 2013.

התגלתה תקלה בגיר DSG7, מתקבלת התראה Gearbox Error זמן קצר לאחר ההנעה וההילוכים המשולבים לא מגיבים.

ככל הידוע לי, VW הרחיבו את האחריות על הגיר ל 5 שנים, רציתי לוודא שזה חל על גולף שעלתה לכביש ב 05/13.

החבר מאזור הדרום אז הרכב נגרר למוסך מורשה באזור הדרום, זה יכול להשפיע על משהו במסגרת הטיפול?

תודה וחג שמח.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם שלילי. זה רכב לימון ;)

בכל מקרה נראה לי שהשנתון הזה כן באחריות וגם אם לא, תגיד לחבר שיגיד למוסך (אני מקווה שזה מוסך של צ'מפיון) לפנות ליבואן ולבקש תיקון של רצון טוב (אם לא עשו את זה עד כה) כנראה שהלך המכטרוניקס. עלותו מחוץ לאחריות כ ₪8000+

לא מזמן כתב פה אחד עם סיאט 2014 עם אותה בעיה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נשמע בעיית מכטרוניק. האם בוצע קמפיין בזמנו של החלפת השמן ביחידה למינרלי או החלפת כל המכטרוניק? מקווה שהרכב באחריות המורחבת. תעדכן.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, כמה ק"מ הרכב עבר?

לי גם יש כזאת מיולי 2013 ויש הרחבת אחריות ל 5 שנים.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, כמה ק"מ הרכב עבר?

לי גם יש כזאת מיולי 2013 ויש הרחבת אחריות ל 5 שנים.

נאמר לי בסוכנות שהוא אכן במסגרת האחריות, אני רק מקווה שזו הבעיה ולא אחרת.

לשאלתך, 99 ק"מ.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח להמשך עדכונים מה התקלה ומה הפתרון שנתנו.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הרכב עוד במוסך, כנראה שעקב החג זה עלול לקחת זמן.

בכל מקרה, משיחה עם המרכזיה, נאמר לי שהחלק הוזמן בדואר אוויר.

לא היתה לי אפשרות לדבר עם נציג VW בשל ערב החג בכדי לאמת שאכן מדובר בבעיה הנפוצה, אך המרכזנית הניחה כי אם הוזמן החלק מבלי ליידע את הלקוח, סביר להניח שזה עקב תוקף האחריות שחל עליו.

אעדכן בהמשך שבוע הבא אם אכן כך.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום ובהצלחה...תעדכן .

שנטובה!

תודה רבה :)

ניגשתי למוסך לאסוף את הרכב ושאלתי לגבי הרכיב המוחלף, בכדי לנסות להבין האם אני עשוי לחוות את אותה התקלה בעוד 3-4 שנים. נאמר לי שהרכיב הינו המשודרג (כולל החלפת הנוזל המדוברת, כפי שהוזכר כמה תגובות לפני כן).

ע"מ להרגיע אותי עוד יותר, נאמר לי גם כי מעבר ל - 5 שנות האחריות החלות על הגיר, קיימת גם אפשרות של "תיקון של רצון טוב" לבערך עוד שנתיים (גם, כפי שהוזכר כמה תגובות לפני כן), כאשר עיקר התשלום של הלקוח מועמס על העבודה הנדרשת להחלפת הרכיב. לא יודע אם אפשר להסתמך על זה אך מקווה שכן.

מכאן אני לא סגור לאן אני אתקדם, האם בנסיון למכור את הרכב בכדי להמנע מכך בעתיד או להשאיר איתו עוד כמה שנים (כי הרכב באמת טוב) ולקוות שלא אחווה זאת בעתיד.

לגבי נהגים שברשותם רכב עם מערכת זהה, אני מציע אולי לבדוק את האפשרות לביצוע תחזוקת מנע ולא להקלע למצב דומה כאשר תוקף האחריות כבר פג. אם היה קמפיין שכזה בעבר, הכרחי לבחון האם רלוונטי בהווה.

תודה רבה לכל העוזרים.

עריכה אחרונה על ידי ktempl4r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...