Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשת סוכות בחו"ל - איפה השמש?

Moonlight Theory
שימו לב! השרשור הזה בן 2409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחפשים יעד לכשבוע במהלך סוכות.

העדפה חזקה אך לא מחייבת היא לבטן גב, והתקציב הוא סביב ה-6 לזוג (גמיש לשני הכיוונים).

אני קצת חושש ממזג האוויר ממקומות שבתקציב (בעיקר יוון כרתים/סנטוריני) ומקווה שגם אם נופלים על יום גשום או ים קריר עדיין יהיו כמה ימי שיזוף.

תשברו אותי לאירופה? תמליצו לי על יעד חם בכל זאת? תשתפו אותי בדיל שישאיר לי תקציב לעץ ריח?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון הטיסות לזנזיבר עולות מחיר מגוחך ביחס לפעם.

חזרנו שבוע שעבר מיוון, בקושי השתזפנו,

לא נראה לי שבסוכות עדיין תהיה שמש לשיזוף.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זנזיבר הכי זול שמצאתי זה רק טיסה 1000$ כרטיס, וגם אז 2 קונקשיינים ו-13 שעות טיסה - מכיר משהו טוב יותר? לא יכול לגלוש בתאריכים מחוץ לסוכות.

בכרתים ובכלל ביוון כן עלול להיות מעט קר (שווה לקרוא בפורומים כמו טריפאדווייזר יותר מאשר לחפש מה גוגל חוזה), מקווה שתזכו לשמש כיאה לחופשה כזו, אני גם שוקל בייחוד מלונות באזור אלונדה.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף מבט באתרי הדקה ה-90, לפני שבועיים היה כרטיסים ישירים ב-455$.

הטיסות הישירות הם משישי עד שישי לפי מה שראיתי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות ישירות לזנזיבר זה ארקיע וישראייר, עונתיות, לעיני יודע מתי מסתיימת העונה. בדוק באתרי החברות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...