Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה עם VW JETTA 1.2 Trandline

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיעה העת לסכם שנה יחד עם הגטה 1.2 טרנדליין אשר גמאה קרוב ל 29,000 ק"מ עד כה.

כללי:

באופן אישי אני לא הייתי חושב לקנות את הרכב אם היה מדובר על רכישה פרטית , אך כיוון שמדובר על רכב מליסינג כאשר האלטרנטיבות היו האוקטביה ואו הסייד סטיישן החלטתי לקחת את הגטה.

הרכב מרווח מאוד , אין חוסר מקום לא קדימה ולא מאחור , קיים פתח מיזוג ליושבים מאחור דבר חשוב במדינה חמה כישראל.

מושב הנהג מאוד נוח גם בנסיעות ארוכות, אין בעיה למצוא תנוחת ישיבה נוחה מול ההגה.

המזגן המפוצל עושה עבודה נאמנה ומקרר את חלל הרכב ללא בעיה למרות הצבע הכהה של הרכב.

מסך 6.5 אינץ לא שימושי במיוחד, הרכב אינו מגיע עם מצלמת רוורס , התקנה של אחת אצל היבואן יגרעו מהכיס שלך ב 3000 ש"ח , אני ויתרתי על התענוג וחזרתי לנהוג ללא סיוע אלקטרוני בנסיעה לאחור.

כרכב ליסינג הרכב מאובזר ביותר וממש אין דבר אשר חסר לי ברכב.

יתרון ענק של הרכב הוא השקט המופתי במהלך הנסיעה, הרכב שקט מאוד , רעש המנוע כמעט ואינו נשמע , רעשי רוח וצמיגים מינימאלים בהחלט, מבחינתי מדובר על יתרון משמעותי.

איכות גימור ברכב משובחת , הכל מורכב כמו שצריך, אין רעשים וקירקושים, הכל מהודק למקומו.

תא מטען גדול ומרווח ועמוק מאוד, לעיתים קשה להגיע לדבר מה שנצמד לכיסאות האחורים.

חיסרון יחיד של תא הנוסעים היא מנהרת ההינע אשר פוגעת קשות במרווח הרגלים של הנוסע האמצעי.

מנוע \ ביצועים:

אודה ולא אבוש, אני מאילו אשר אוהבים ללחוץ, יתרה מזו נתיב הנסיעה שלי משלב תנועה פקוקה (15 דקות מ 50דקות הנסיעה) ובסופה עליה תלולה לגובה של 700 מטר אשר דורשת לחיצה בריאה על הגז.

שורה תחתונה, צרכיה ממוצעת של כ 13 ק"צ לליטר כאשר המזגן עובד קבוע, בחורף הצריכה הייתה כ 14.5 קמ"ל.

המנוע מספק את הסחורה החל מ 1500 סל"ד, מתחת לזה המנוע אנמי עד לא קיים , מעבר ל 1500 סל"ד הרכב מאיץ ללא בעיה , משתלב בתנועה בקלילות למרות ריצה של הגיר להילוך הגבוהה ביותר אשר ניתן.

חיסרון בולט של הגיר היא איטיות התגובה של הגיר במצב D , אם חשקה נפשך במעט עיזוז העבר ל S והגיר ימשוך את הסלד ויגיב מיידית לכל לחיצה על הדוושה.

אני בתקופה האחרונה מסגל נהיגה רגועה יותר ולומד לעבוד במצב הרגיל , מוריד את הקצב ואת צריכת הדלק במקביל.

התנהגות \ נוחות:

הרכב נוח, למרות היותו גרמני מעט נוקשה הוא אינו מתקשה לסנן את מרבית פגעי הכביש, נקודות תורפה היא כביש גלי וכביש מרובה מהמורות , הכיול הנוקשה גורם לחדירת הנידנוד של הכביש הגלי לרכב , והתרסקות המתלה לתוך המהמורות המלווה ברעש.

התנהגות הרכב ניטראלית לחלוטין כמובן תת היגוי מוחשי והתערבות של מערכות הרכב בכל זיהוי של אובדן אחיזה מלפנים ואו מאחור, לרכב משפחתי עם צמיגי מישלן אנרגי זה הרבה יותר ממספק , מרבית בעלי הרכב לא יגרדו כלל את יכולות הרכב.

ההגה בסדר גמור לטעמי , מעביר אינפורמציה בצורה טובה וסביר במשקל שלו.

אמינות:

בעיה יחידה הופיעה ב 12,000 ק"מ כאשר נדלקה מנורת לחץ שמן נמוך, מבדיקה במדיד הסתבר שחסר כ 2.5 ק"ג שמן.., מסתבר שהבעיה ידועה ברכבים חדשים ולאחר הוספת שמן ולאחר מכן טיפול 15,000 הבעיה חזרה ללא שוב.

אני בודק לעיתים את מפלס השמן והרכב אינו צורך כלל שמן והמדיד נמצא על סימון המלא.

לסיכום:

רכב נעים ונוח לנהג אשר אוהב רכב סולידי , נוח ושקט אשר מנוע צנום נפח אינו מתקשה לגמוא ק"מ רבים בנסיעה יומיומית אשר בסופה אתה יוצא רענן ונינוח לעיסוקך.

אין ספק שאני באופן אישי לא הייתי רוכש את הרכב אם היה זה מכספי, אבל למר ישראלי הממוצע מדובר בחבילה טובה מאוד , למרות גילו של הרכב לטעמי אינו נופל מהטובות בקבוצה .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בגרסאת הדיזל ותוכנת ניהול, הרכב עם המון מומנט ויש לו פאנץ לא רע בכלל, אבל עדיין לא דינאמי ומכוייל לנוחות, פחות רכב להשתעשע איתו, אם כי מדובר לדעתי ברכב מושלם למשפחה, נוח, חסכוני, מרווח מאוד

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

אם הרכב כלכך טוב - למה בעצם לא היית רוכש אותו?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

אם הרכב כלכך טוב - למה בעצם לא היית רוכש אותו?

מהסיבה הפשוטה שהרכב אינו מדבר אלי כלל ועיקר, אני מחפש דברים אחרים לחלוטין כאשר אני שם את כספי על רכב.

לפני שלקחתי את הגטה בדקתי אפשרות לקקטוס דיזל דרך הליסינג...זו ההעדפה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו הפתעת אותי.

מה הקקטוס נותן שהג'טה ליסינג לא?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיבה הפשוטה שהרכב אינו מדבר אלי כלל ועיקר, אני מחפש דברים אחרים לחלוטין כאשר אני שם את כספי על רכב.

לפני שלקחתי את הגטה בדקתי אפשרות לקקטוס דיזל דרך הליסינג...זו ההעדפה שלי.

כן, קציני רכב שמחים לחלק בליסינג רכבים עם גיר ידני - שאני חיפשתי עבודה ביקשתי את זה אצל כל המעסיקים וכולם אמרו לי שגיר ידני זה לא אופציה כי במידה ואני אעזוב לא יהיה למי להעביר את הרכב.

אני מבין את הרעיון, בסופו של יום לבחור רכב ליסינג זה ברוב המקרים ברירת מחדל משולבת באילוץ ולכן לא משקפת בהכרח את הרכב שהיית רוצה כמו האופציה הכי טובה שאפשר לבחור.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו הפתעת אותי.

מה הקקטוס נותן שהג'טה ליסינג לא?

אישיות , עיצוב, יציאה מהמשבצת המשעממת של רכבי הסדאן, עיצוב פנים שלטעמי פוגע בול, בקיצור רכב ולא מכשיר להסעה שמכוון למינסטרים משעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

אבל לדעתי שני המתחרים שציינת עדיפים על הג'טה מהסיבה הפשוטה שהם לא בתצורת סדאן, כלומר האוקטביה הוא בתצורת סדאן אבל עם דלת חמישית והסיד בתצורת סטיישן.

לא מזמן היה כאן שרשור "למה בכלל צריך רכב סדאן" או כותרת דומה אחרת ואני מסכים עם פותח השרשור לחלוטין.

גם מספרי המכירות מדברים בעד עצמם והג'טה בקושי נמכרת, כאשר אחותה האוקטביה מובילה את פלח הרכבים המשפחתיים כאשר לדעתי הסיבה העיקרית או אפילו היחידה היא הבדלי התצורות.

למה בעצם בחרת דווקא את הג'טה מביניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

אבל לדעתי שני המתחרים שציינת עדיפים על הג'טה מהסיבה הפשוטה שהם לא בתצורת סדאן, כלומר האוקטביה הוא בתצורת סדאן אבל עם דלת חמישית והסיד בתצורת סטיישן.

לא מזמן היה כאן שרשור "למה בכלל צריך רכב סדאן" או כותרת דומה אחרת ואני מסכים עם פותח השרשור לחלוטין.

גם מספרי המכירות מדברים בעד עצמם והג'טה בקושי נמכרת, כאשר אחותה האוקטביה מובילה את פלח הרכבים המשפחתיים כאשר לדעתי הסיבה העיקרית או אפילו היחידה היא הבדלי התצורות.

למה בעצם בחרת דווקא את הג'טה מביניהם?

אין לי צורךבתא המטען הגדול של בגטה ולכן גם לא בזו של האוקטביה, שנית אני לא אוהב כלל את העיצוב של הסקודה , העיצוב החיצוני של הגטה נסבל כמו גם הפנימי שהוא לטעמי מוצלח יותר, המתלה האחורי שונה מזה של האורטביה והרכב נוח יותר בנסיעה, ולבסוףהרכב אינו נראה כמו מונית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

הגיעה העת להחזיר את הגטה בתום 3 שנות הליסינג , סיכום קצר לתקופה...

הרכב הפגין אמינות מוחלטת במהלך 3 השנים ו קרוב ל 84 אלפי הק"מ אשר הוא גמא.

מעבר לבלאי צמיגים \ בלמים סטנדרטי אין באמת על מה לדווח.

לרכב בוצע עדכון תוכנה לגיר אשר שיפר את יכולת היציאה מהמקום , מעבר לזאת הגיר בסדר גמור , לא הכי מהיר אבל בהחלט עשה את המוטל עליו גם אם לא בצורה הרהוטה ביותר..

הגטה אשר נלקחה כברירת מחדל הפתיעה לטובה והסתבר שמדובר ברכב טוב , אפילו טוב מאוד בתפקידו כרכב משפחתי.

השילוב של מנוע 1.2 טורבו וגיר רובוטי מניע את הרכב בקלילות גם כאשר הרכב עמוס בדרך לאילת , מרווח פנים נאות במושב האחורי עם נוחות טובה מאוד עקב מיתלי מולטי לינק מאחור אשר גם משפר את המרווח הפנימי ביחס לתאומה מבית סקודה.

צריכת דלק ממוצעת לנסיעה אשר ברובה עם מזגן בתוואי של 70 אחוז בין עירוני חלקם בדרכים הרריות עומד על כ 14.5 קמ"ל.

גם בגירסאת הבסיס מציעה הגטה איכות הרכבה ואיכות חומרים עדיפה בקבוצה בה היא משחקת, השקט כאשר קיבלתי את הרכב נשמר במהלך 3 השנים והרכב מוחזר ללא בלאי כלשהוא אשר ניכר לעין , מרשים.

המושבים נוחים מאוד אפילו , לא התקשתי למצוא תנוחת נהיגה נוחה במיוחד שגם ההגה מתכוונון בצורה אופטימלית.

חיסרון יחיד שהרכב לא הגיע עם מצלמת רברס , היבואן רצה כ 1500 שקל על מנת לפתוח את המסך לאופציה הנ"ל .., נאמר לו ש...

מערכת שמע טובה מאוד עם רמקולים איכותים משלימים חבילה נאותה ונוחה מבית VW.

תא המטען גדול ונוח, שפת העמסה מעט גבוהה אבל עדין לא מפריע להעמיס , זרועות תא המטען חודרות לתא ולכן יש לתכנן את ההעמסה בהתאם, מזודות גדולות למטה , הבינוניות מעל + טרול באמצע ואין ממש בעיה.

קיפול המושבים קל ונוח , ולא הייתה בעיה להעמיס 2 אופני שטח במרחב שנוצר , שימושי מאוד...

לסיכום , כרכב ברירת מחדל בזמנו הסתבר שמדובר באחד מרכבי המשפחה הטובים אשר היו ברשותי , נוח, שקט, מבצע כל מטלה בקלילות, זריז ...

אהבתי ...

מי שיקנה אותו יקבל רכב אשר ננהג בצורה זהירה , ללא כל מכה ואו נגיעה של צבעי \ פחח , רכב איכותי ונעים , מעולה לשימוש משפחתי סטנדרטי.

במחירים הנמוכים בהם הוא נסחר ביד 2 לדעתי מדובר באחת התמורות הטובות ביותר שניתן למצוא בשוק.

להתראות גטה , ברוכה הבאה איוניק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...