Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 08 או I30CW

maglan
שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מתלבט בין יונדאי I30CW 2012 עם 110K ק"מ יד 2 (ראשונה ליסינג), לבין קורולה 08 רובוטית יד 1 עם 41K ק"מ (!!).

מה עדיף?

בגדול צריך משפחתית, אין מהותיות לגבי הסטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפותיו. הטויוטה תהיה כנראה חסכונית יותר - אם היא נסעה הרבה נסיעות קצרות בדוק אם הוחלף המצמד בתיבה הרובוטית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפותיו. הטויוטה תהיה כנראה חסכונית יותר - אם היא נסעה הרבה נסיעות קצרות בדוק אם הוחלף המצמד בתיבה הרובוטית.

לא הוחלף..

מה השיקולים לכאן ולכאן? אתה אומר שזה בעצם די זהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב יסע הרבה בעיר,היונדאי עדיפה.

הגיר הרובוטי של הטויוטה חסכוני מצד אחד אך מצד שני לא מתאים לכולם והוא מלווה בהעברת הילוכים לא חלקה שמקורה בד"כ בקלאץ'/מפעיל דפוק שעלות החלפתו יכולה להגיע לאיזור ה 3000 כולל שאר ירקות מסביב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במחיר דומה לשתי המכוניות היונדאי תהיה הימור טוב ונכון יותר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך קודם כל לנהוג בקורולה ואז תדע אם להתסדר איתו או לא.

נהגתי, אין לי בעיה להסתדר עם זה, מה גם שבשיחה עם כמה בעלים כולם אומרים שמתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הק"מ המפתה של הטויוטה?

אני לא רואה את זה כפיתוי - אני רואה בלאי יתר בגלל נסיעות קצרות - וזה נזק הרבה יותר גדול מבלאי סטנדרטי.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את זה כפיתוי - אני רואה בלאי יתר בגלל נסיעות קצרות - וזה נזק הרבה יותר גדול מבלאי סטנדרטי.

יכול לפרט? אני מתאר לעצמי ברקסים? מה עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל - לא רק ברקסים. מצמד כבר אמרתי, המנוע שנסע נסיעות קצרות לא הכרח הגיע לטמפרטורת עבודה - ועוד.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכל מה שכולם כבר אמרו לך,מדובר ברכב משמעותית ישן יותר.

שתיהן משפחתיות ולא מדובר ברכב מיני חדש מול משפחתית ישנה.

היתרון היחיד כביכול הוא הק"מ הנמוך וגם פה כמו שכבר אמרו לך-עליה וקוץ בה.

בנוסף,יש גם את הגיר הרובוטי שזה לא סתם קוץ אלא קוץ בתחת מכל מי ששמעתי שנהג עליה(וגם מסיבוב קצר כששקלתי לקנות אותה).

תשים רגע את הקורולה בצד,היונדאי גם נשמעת עם נתונים טובים(נסועה שנתית לא גדולה בהרבה מהממוצע)ואם היא שמורה ועוברת בדיקה חלק אין לי ספק שלא הייתה לי פה התלבטות בנעלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...