Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ניקיתי את הידיות של הדלתות שלי (עם מסיר שומנים ואח"כ APC), הורדתי מהן ג'יפה אנושית שהצטברה במשך שנים אבל גם הורדתי קצת את הצבע.

עכשיו הידית טיפה איבדה צבע והיא אפרפרה במקום שחורה (אני לא יודע מה היה אמור להיות הצבע המקורי שלה). הבעיה המרכזית היא שזה לא ירד באופן אחיד.

יש לי בדרך gtechniq c4 בשביל לתקן פלסטיק חיצוני שדהה ברכב, ותהיתי אם מישהו השתמש בו כדי לתקן פלסטיק פנימי, וספציפית כזה שנוגעים בו. זה מחזיק מעמד? זה מרגיש נעים למגע? יש המלצות על חומרים אחרים? אולי עדיף בכלל לצפות את זה בדמוי CF או משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש חומר לדשבורד ברכב, הציפוי שלו זה כמו דמוי עור רך כזה(מדובר על פאביה 2012), חומר שינקה, ישמור עליו ויעניק לו ברק עדין(שלא יסנוור בשמש).

בנוסף אשמח לקבל המלצה גם על חומר לפלסטיקה הקשיחה בתוך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן

חשוב לציין שאני מעוניין בחומר עמיד לאורך זמן ולא כל שבועיים למצוא לזה שוב זמן...

לפי מה שאני מכיר החומר הישן הוא של כימיקל גייז g6, לא היה לי איתו ניסיון אך ראיתי אצל חבר פעם את התוצאה.

יש את החומר של מגווירס בשם Ultimate Black שאותו אני לא מכיר כלל.

לפי כמויות של החומר המחירים שלהם זהים...

אשמח לחוות דעת מאנשים שכבר ניסו את שני אלה ולכמה זמן הם מחזיקים מעמד בגשם/שמש.

*אם יש חומרים יותר מומלצים אשמח לשמוע כמובן.

אין לי בעיה להזמין מחו"ל גם.

ת6דה לעוזרים.

5681491-3002.jpg

3747963-8387.jpg

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ועוד כמה חברים משתמשים ב G6 לפלסטיקה חיצונית והחומר הזה עושה את העבודה שלו טובה מאוד

שומר על הפלסטיקים מהלבנה ונותן להם צבע שחור יפה וטבעי

עם המגווירס לא התעסקתי

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפסיק להשתמש ב- Carplan Flash Dash:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A9-%D7%93%D7%A9-%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-Carplan

- מחדש פלסטיק וגומי למראה חדש.

- משאיר ברק אבל בטעם טוב, לא גבוה.

- ריח נפלא תפוז עדין.

- דוחה אבק\ לכלוך.

- מחיר מנצח, זול משמעותית מכול המותגים היקרים.

זה דעתי עליו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני משתמש ב-PLASTX של מג'ס כי הייתי לחוץ לחידוש וקניתי בארץ והוא סה"כ טוב. אין לי ניסיון עם חומרים קודמים להשוואה. התוצאה היא פלסטיק שנראה חדש עם ברק טבעי לכמה חודשים טובים, תלוי בהכנה, ביישום ובאופן שהרכב חשוף לשמש וכו'.

גם בפורום וגם בחו"ל ממליצים מאוד על ה-C6, אני בפעם הבאה ארכוש כזה.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע PLASTX הוא סוג של פוליש לפלסטיקה. הוא מיועד לפלסטיקה שקופה בלבד, כמו פנסים ואסור לעבוד איתו על פלסטיקה שחורה כי הוא עלול לגרום נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עד עכשיו השתמשתי בCG INNER בצבע צהוב שהוא מגן מפני קרני השמש ובלהבלהבלה.

מחפש כיוון אחר למחדש פלסטיה של הרכב וגם מנקה אותה, וגם אני מחפש מנטרל ריחות שבאמת עושה את העבודה.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש כיוון אחר למחדש פלסטיה של הרכב וגם מנקה אותה, וגם אני מחפש מנטרל ריחות שבאמת עושה את העבודה.

ממליץ מאוד על המוצרים הנ"ל מ KOCH תחפש ב KOCH CHEMIE ISRAER בפייס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי משחזר פלסטיקה, ישנה משחת צבע על בסיס מים ביישום ידני לחלקי פלסטיק שרופים מאוד שרק צבע יוכל להציל את מצבם - KOCH CHEMIE - PLASTIC DYE PASTE BLACK היישום בעזרת ספוגית מסופקת בערכה ובעזרת טיפה מים להחלקה על הספוגית, המריחה קלה וחלקה ומנסיון אישי החזיק לי חצי שנה על פגוש אחורי כשהאוטו כל היום בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכם, אני מחפש צבע שחור למריחה, שמחדש את כל הפלסטיקים שדהו מהשמש בחלק החיצוני של הרכב, ראיתי דברים מדהימים באמזון והם לא שולחים לארץ.

ידוע לי שהחומרים האלה מגיעים בבקבוקונים קטנים ומספיקים לכמה רכבים אפילו.

אשמח לדעת אם מישהו מכיר - מאיפה ניתן לקנות חומר כזה מהמרכז, רמלה רחובות ראשון לציון

תמונה להמחשה:

maxresdefault.jpg

תודה

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...