Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על מהירות על אוטו לא שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נהגתי על אוטו של חבר , והאוטו רשום על שם אבא שלו.

אני לא מבוטח על האוטו , נהגתי במקום שהמהירות המותרת היא 60 קמש ומצלמת מהירות צילמה אותי נוהג 81 קמש.

קיבלתי דוח של 750 שקל ו8 נקודות.

אני צריך להעביר את הדוח על השם שלי כדי שאבא שלו לא יקבל את הנקודות.

לאיפה צריך ללכת כדי להעביר? האם העובדה שלא הייתי מבוטח תהווה בעיה?

כרגע אני נהג צעיר עד החודש הבא שאני בן 24 , האם זאת גם בעיה?

אני מעוניין לרשום מכתב לביטול הנקודות מכיוון שקראתי שעד 20 קמש מעל המהירות המותרת לא מקבלים נקודות ואני נתפסתי ב81.

תודה על העזרה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 20 קמ"ש גם משלמים 250₪ ולא 750₪. זה גם סעיף אישום אחר.

למצלמה אין שיקול דעת, היא מצלמת, מפחיתים 5 קמ"ש ומה שיוצא - יוצא.

לא תוכל לשנות סעיף אישום לסעיף ללא נקודות, אלא במשפט/ עסקת טיעון לפני המשפט ( בשביל זה צריך לבקש להישפט וכדאי מאוד שיהיה לך טיעון רציני, כי השופט לא מוגבל לקנס המקורי ).

לא צריך ללכת לשום מקום בשביל להעביר את הדוח עליך. תיכנס ללינק, תמלא ביחד עם בעל הרכב טופס "דיווח על נהג אחר ברכב ", תצרף מסמכים דרושים לטופס המכוון ותמתין לדוח המוסב.

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

אם אתה כבר לא נהג חדש, אין משמעות לגיל .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 20 קמ"ש גם משלמים 250₪ ולא 750₪. זה גם סעיף אישום אחר.

למצלמה אין שיקול דעת, היא מצלמת, מפחיתים 5 קמ"ש ומה שיוצא - יוצא.

לא תוכל לשנות סעיף אישום לסעיף ללא נקודות, אלא במשפט/ עסקת טיעון לפני המשפט ( בשביל זה צריך לבקש להישפט וכדאי מאוד שיהיה לך טיעון רציני, כי השופט לא מוגבל לקנס המקורי ).

לא צריך ללכת לשום מקום בשביל להעביר את הדוח עליך. תיכנס ללינק, תמלא ביחד עם בעל הרכב טופס "דיווח על נהג אחר ברכב ", תצרף מסמכים דרושים לטופס המכוון ותמתין לדוח המוסב.

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

אם אתה כבר לא נהג חדש, אין משמעות לגיל .

הייתי בטוח שאפשר יהיה לערער על הקמש הנוסף. ראיתי שיש אפשרות להמרת דוח באזהרה , חובה בשביל זה טיעון רציני?

העובדה שלא הייתי מבוטח על האוטו בזמן העבירה לא מהווה בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין את אף אחד הביטוח.

אני מניח שאינך עומד בקריטריונים להזהרה ( 7 שנות וותק רישיון נהיגה מתוכן 5 אחרונות ללא עבירות ) .

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאינך עומד בקריטריונים להזהרה ( 7 שנות וותק רישיון נהיגה מתוכן 5 אחרונות ללא עבירות ) .

הנחת נכון חחח

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אילו זה היה אבא שלך בעל הרכב, והוא היה זכאי להזהרה, אולי היה אפשר היה לבקש יפה להשאיר את הדוח עליו ואז שיבקש הזהרה ( למרות שזה לא חינוכי ).

אבל כאן זה אבא של חבר, נסעת לא מבוטח...

עזוב, תעביר עליך של הדוח, תשלם ותשתדל לא לעשות שטויות, לפחות לא להיתפס בשנתיים הקרובות ולא לצבור עוד נקודות ( צבירת הנקודות מתאפסת אחרי שנתיים במקרה שלך ו 4 שנים אם צוברים הרבה נקודות ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המצלמה תפסה אותך על 86 קמ"ש והורידו לך ל 81 קמ"ש או תפסה אותך על 81 קמ"ש ואז היו צריכים לתת לך דו"ח על 76 קמ"ש שמדובר רק ב250 ש"ח ואפס נקודות!!

מציע לך אם החלק הראשון הוא הנכון להסב את הדו"ח אליך כפי שכבר הוסבר לך ולבקש כי בהתחשב בימים הנוראים ימי סליחות בלה בלה בלה, לבקש כי יורידו לך ק"מ נוסף מן המהירות ולקבל את הדו"ח עם העונש המוקטן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

אתה בטוח יודע שמאז כניסתו לתפקיד של דורון ידיד, העסק נהיה פחות ידידותי לעברייני תנועה.

כך שהסיכוי להקטן את העונש נמוך מאוד. במנגנון הרגיל של מרכז פניות הנהגים אין אופציה להחליף סעיפים לפחות חמורים.

אילו היה מדובר בשוטר בשטח ולא מצלמה, אפשר היה לנהל שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המצלמה תפסה אותך על 86 קמ"ש והורידו לך ל 81 קמ"ש או תפסה אותך על 81 קמ"ש ואז היו צריכים לתת לך דו"ח על 76 קמ"ש שמדובר רק ב250 ש"ח ואפס נקודות!!

מציע לך אם החלק הראשון הוא הנכון להסב את הדו"ח אליך כפי שכבר הוסבר לך ולבקש כי בהתחשב בימים הנוראים ימי סליחות בלה בלה בלה, לבקש כי יורידו לך ק"מ נוסף מן המהירות ולקבל את הדו"ח עם העונש המוקטן.

בדוח שאבא של חבר שלי קיבל רשום:"נהגת ברכב הנ"ל בדרך עירונית המסומנת בתמרור 426 במהירות של 81 קמש..."

בגלל זה אני מעוניין למצוא דרך כלשהי שיקלו על הקמש הנוסף הזה שגורם כל כך הרבה נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי לימדו החיים לנסות.

לא הולך, נשארת עם מה שיש לך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבקש לראות צילום.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום שבו רואים את הרכב של אבא של חבר עובר על המהירות ב 86 קמ"ש.

אולי בכלל וזה לא הרכב של האבא של החבר?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבקש לראות צילום.

צילום שבו רואים את הרכב של אבא של חבר עובר על המהירות ב 86 קמ"ש.

אולי בכלל וזה לא הרכב של האבא של החבר?

יש צילום מרחוק של האוטו נוסע וגם צילום מקרוב של המספר.

רשום שהאוטו נסע 81 קמש לפי הציטוט שרשמתי מקודם.

אני ארשום מכתב ואקווה שיתחשבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצילום יש פס למטה שחור כזה אם תאריך, פרטי מצלמה בין השאר ...

תסתכלו טוב אולי תזדקקו לזכוכית מגדלת תראו שם את המהירות בה הוא צולם

אם 86 פחות טוב, אם 81 קמ"ש הרי אתה יורד למדרגה של 250 ש"ח אפס נקודות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...