Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות כתבה היום בידיעות על ממרח שוקולד השחר - היש כאן אוכלי השוקולד הנ"ל

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיתון של כולם יש היום כתבה שמתנוססת בדפי האמצע על פני 3/4 דף, לדברי העיתון יש מהומת צרכנים בגלל שינוי הטעם בממרח שוקולד השחר ויש אף צרכנים שזרקו (שומו שמים) את ממרח השוקולד לפח.

כל זאת מתברר בגלל דמויות המיניונים שהודבקו על הקופסאות ו"רימו" את חוש הטעם של האוכלים כאילו יש לממרח השוקולד טעם של בננה.

סוף טוב הכל טוב ומתברר שמתכון הממרח לא שונה.

הכי טוב זה המסקנה בסייפא של הכתבה, ממרח השחר יותר טוב מנוטלה וחבל להוציא כסף על נוטלה אם אפשר לקנות את ממרח השחר.

רק לי זה נראה כמו פרסומת מוסוות, בליע טיפת בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוקולד ? השחר העולה הוא ממרח , ממרח של מה? אף אחד לא מתחייב .

אז שמדברים על השחר העולה צריך להגיד ממרח ועדיף במבטא .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה המסקנה בסייפא של הכתבה, ממרח השחר יותר טוב מנוטלה וחבל להוציא כסף על נוטלה אם אפשר לקנות את ממרח השחר.

רק לי זה נראה כמו פרסומת מוסוות, בליע טיפת בושה.

אני לא חושב שמי שכתב את זה חשב על זה בתור פרסומת. אתה מבין, בגלל שהשחר הוא "שלנו" אז הוא איכשהו אמור להיות יותר ערב לחיכנו מאשר הנוטלה של הנוכרים. אויש, כמה שאני שונא פטריוטיות. פוי!

מה שמצחיק הוא שאף אחד מן השניים הוא לא שוקולד. נוטלה זה ממרח אגוזי לוז, והשחר העולה זה איזשהו תזקיק נפט ו/או:

דבק עצמות

נסורת

גללים

טיט. :lol:

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מנסיון אישי, הטעם זהה! אנשים טיפשים, רואים בננה על האריזה ומיד מדמיינים טעם של בננה.

2. לטעמי האישי, השחר הרבה יותר טעים מנוטלה ומשאר המתחרים. מה הקשר לפטריוטיות? סתם כתבת שטות!

3.

א.למה אין שוקולד? אם אתה לרגע חושב שבנוטלה יש שוקולד כמו שאתה מגדיר אותו, אתה טועה. לא רק טועה, אלא שיש בנוטלה בדיוק אותה כמות של אבקת קקאו כמו בשחר. להגיד שאין שוקולד כי יש רק אבקת קקאו זה חוסר הבנה מוחלט של מזון.

ב. ואם כבר מתלוננים על יש שוקולד או אין שוקולד, או על ממרח כל שהוא, חשבת פעם למה קוראים לנוטלה, נוטלה? אם זה היה מבוסס שוקולד, היו קוראים לזה שוקלה, אבל זה נקרא נוטלה ע"ש טעם האגוזי לוז, "רק" רכיב הטעם שיש אותו בכמות הכי גדולה בנוטלה, אתה בעצם אוכל ממרח אגוזים בטעם שוקולד.

4. חן,ג, תזקיק נפט, דבק עצמות? לא אופייני לך לכתוב קשקוש שכזה.

תכין שיעורי בית, תוציא רשימת רכיבים של השחר ושל נוטלה, תחזור ותגיד לי מה ההבדל שלדעתך כ"כ מוחשי שהופך את זה לתיאורים המגוחכים שלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי, השחר הרבה יותר טעים מנוטלה ומשאר המתחרים. מה הקשר לפטריוטיות? סתם כתבת שטות!

אני נוטה לחשוב שכאשר דעה כזו עולה על הכתב בעיתון, כנראה יש לה מרכיב של "להעדיף תוצרת כחול-לבן", אבל מצד שני אני לא פולח לב וכליות.

אם זה יותר לטעמך האישי (שלא מכורח הטיה כזו) אז אחלה.

תזקיק נפט, דבק עצמות? לא אופייני לך לכתוב קשקוש שכזה.

תכין שיעורי בית, תוציא רשימת רכיבים של השחר ושל נוטלה, תחזור ותגיד לי מה ההבדל שלדעתך כ"כ מוחשי שהופך את זה לתיאורים המגוחכים שלך.

זו:brickwall: היתה:brickwall: בדיחה!

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, נעשה לך שרות לציבור, מצא את ההבדלים...

השחר : סוכר, שמנים מהצומח, קקאו (7.4%) אבקת חלב נוכרי, אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין סויה) ונילין, חומר טעם וריח.

נוטלה: סוכר, שמן צמחי, אגוזי לוז (13%), אבקת קקאו דל שומן (7.4%), אבקת חלב רזה (6.6%), אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין (סויה)), חומר טעם וריח.

מחכה לתובנות שלך.

או שאמרח לך נוטלה על הכובע, שלא יהיה יבש...:wink:

מה שכן, ההבדל המוחשי לאיכות המוצר דווקא בנתונים התזונתיים.

בשחר 504 קלוריות אל מול 540 בנוטלה.

בשחר 25.5 שומן לעומת 31.6 בנוטלה.

בשחר 7.3 שומן רווי לעומת 11 גרם בנוטלה.

בשחר 2.5 מ"ג כולסטרול אל מול 4 בנוטלה.

שאמשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה קצת מבולגנת אבל בסה״כ מקיפה ומתארת היטב את הבעיה העתיקה והמוכרת

של יכולות השכנוע העצמי שהן מנותקות מהמציאות וחזקות ממנה.

יש לי את שתי הדוגמאות בבית, עם המיניונים ובלי, וכמובן שאין שום הבדל ביניהם בגרוש, כפי שמעיד היצרן.

ולא רק זאת, אני זוכר היטב את הבטחות היצרן מאז ומתמיד, בערך, שהם לא מתכוונים לשנות את המתכון.

לכשעצמו, אני חושב שהממרח מוצלח ומתאים למצבי רוח מסוימים, לא משהו חובה / יום יומי.

כן, אני יודע שזאת אבקת קקאו עם סוכר ושמן ולציטין וונילין. חוץ מהלציטין שאין לי כ״כ גישה אליו

או צורך להשתמש בו, כל אלה מרכיבים נפוצים בכל מקרה בקינוחים שאני אופה, הן של ילדים והן של מבוגרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה שלי קפצה בראש וזאת דעתי והתרשמותי בלבד היא שאם יש כתבה בעיתון על מוצר X רק בגלל שינוי באריזה ופתאום מזכירים מוצר Y וטוענים שמוצר X הוא העדיף, אז כנראה שזה משתלם למישהו.

מה עוד שזאת כתבה שמתאימה לעיתון נחות ולא לעיתון שחושב שהוא מוביל דעה.

באמת, ילד לוקח ממרח לבית ספר (לא רואה כרגע את הקופסא, רק ממרח שארוז בין שני פרוסות לחם), נותן ביס ואומר "אוי, אמא נתנה לי בננה בתוך הלחם" ומחזיר את הכריך הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לתובנות שלך.

או שאמרח לך נוטלה על הכובע, שלא יהיה יבש...:wink:

ההבדל הוא כמו שאמרתי קודם, נוטלה הוא ממרח לוז. השחר העולה הוא ממרח שוקולד.

ואין לי כובעים.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחות? מוביל דעה?

תמחק מהר את הביטויים האלה מהלקסיקון, זאת עיתונות.

עיתונות -> כר של ריגושים למכירת פרסומות ותו לא.

ולא, פעם לא היה טוב יותר. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחר : סוכר, שמנים מהצומח, קקאו (7.4%) אבקת חלב נוכרי, אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין סויה) ונילין, חומר טעם וריח.

חוץ מקקאו, 100% חרא. טהור.

נוטלה: סוכר, שמן צמחי, אגוזי לוז (13%), אבקת קקאו דל שומן (7.4%), אבקת חלב רזה (6.6%), אבקת מי גבינה, חומר מתחלב (לציטין (סויה)), חומר טעם וריח.

87% חרא, פחות טהור.

תמכת בחן בטעות.

לא שזה משנה, כי להשוות ערכים תזונתיים בממרחי קקאו/אגוזים זה כמו להשוות אמינות בין רכבי VAG: חסר טעם (pun intended).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשחר 504 קלוריות אל מול 540 בנוטלה.

בשחר 25.5 שומן לעומת 31.6 בנוטלה.

בשחר 7.3 שומן רווי לעומת 11 גרם בנוטלה.

בשחר 2.5 מ"ג כולסטרול אל מול 4 בנוטלה.

כשאתה מגדיר מה 100%חרא ומה 85% חרא, עדיף שתתיחס להשוואה הזו שצרפתי ותחשוב שוב מי ה 100% ומי ה 85%.

אין ספק שלא מדובר במוצר "בריא" אבל כל עוד נצרך במתינות הראויה, מדובר במוצר טעים ולא מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

%98 מהעיתון מבוסס על כתבות שמוכנות על ידי יחצנים ומוגשות לעוסות לעיתון.

הכלל הוא שיהיה בידיעה פן חדשותי.

אצל הנכדים שלי, נוטלה עולה על השחר העולה.

בזמני השחר העולה שלט בשוק ללא עוררין

לגבי תזקיקי הנפט

ייתכן , כי הוא ממוקם לא רחוק מבתי הזיקוק בחיפה ועוד מספר מפעלים מזהמים

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מגדיר מה 100%חרא ומה 85% חרא, עדיף שתתיחס להשוואה הזו שצרפתי ותחשוב שוב מי ה 100% ומי ה 85%.

אין ספק שלא מדובר במוצר "בריא" אבל כל עוד נצרך במתינות הראויה, מדובר במוצר טעים ולא מזיק.

הסתכלתי. כל מה שצירפת חסר משמעות מבחינת איכות. האם התכוונת להגיד בריא (או פחות מזיק)? אז אין שום דבר בריא יותר בשחר. אם התכוונת איכותי כמו מוצרים איכותיים, אז WELL, בנוטלה יש 13 אחוזי אגוזים, שזה משהו שאשכרה מזין (שוב, לא שזה משנה), לעומת השחר שאין בו שום דבר מזין.

כמו שאמרתי, ההשוואה הזו מיותרת לחלוטין ואני קצת מתבאס על עצמי שאני בכלל ממשיך להתדיין לגביה, אבל היצר חזק מדי.

אני גם לא אוכל לא את ולא את זה, לא מענייני בריאות, סתם כי הם מתוקים מדי ואני לא אוהב קינוחים מתוקים ברמה כזו. זה מאבד טעם הופך להיות גוש מתיקות לא אכיל, כמו כל מיני קינוחי בית קפה עם 16 שכבות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...