Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות כתבה היום בידיעות על ממרח שוקולד השחר - היש כאן אוכלי השוקולד הנ"ל

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלחת את הילדים עם זה לבית ספר?

כי היה להם שוקולד קשיח בתוך הסנדביץ.

עשקת להם את הילדות.

המורה הייתה צריכה לשלוח לך משטרה הביתה.

ואם אין לך ילדים, אז רק על זה שאתה נותן שוקולד קשה בתוך לחם לילדים זרים ברחוב :biggrin2: .

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כשהייתי ילד היו שמים לי ממרח אבוקדו או חביתה בסנדביץ'.

לגבי שטיפת הרעל האוטומטית שאנשים פה מוכנים לעשות לעצמם ולמוחם הצעיר - מצטרף לאנחות של בגירה.

שטיפת רעל? נוטלה ושות' מתוק לי מדי ומכיל כל מיני דברים שאני לא יודע מהם אז לא אוהב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפת רעל? נוטלה ושות' מתוק לי מדי ומכיל כל מיני דברים שאני לא יודע מהם אז לא אוהב.

הכוונה הייתה לשנאה עצמית של מוצרים מהארץ וסתם לכלוך על יצרן מקומי ועצמאי שנותר נאמן להצהרותיו בלי קומבינות. סליחה על אי הבהירות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להישאר בעסקים בזמן שיש לך מוצר נחות זאת גאונות בפני עצמה.

עוד חושבים שאפל יצרו כת סביב המוצרים שלהם. יש להם עוד הרבה מה ללמוד מהשחר, דובק ושות'

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה לשנאה עצמית של מוצרים מהארץ וסתם לכלוך על יצרן מקומי.

שוב, זה לא קטע של הלקאה ״עצמית״. זו אדישות לעצם השאלה האם היצרן ״מקומי״ או לא.

זה לא רלוונטי לכלום.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרם אגוזי לוז(פרלינה לוז) הןא השוס האמיתי,

מתקבל מטחינה של אגוזי לוז מקורמלים עד שמתחילים להגיר שומן, והוספת כמות קטנה של שמן להגעה של מרקם המתאים למריחה.

משתמש בעיקר לקינוחים, ומעדיף לשכוח שזה קיים במקרר ביום יום, כי זה הדבר הכי ממכר שיש.

לא אכלתי ממרח שוקולד כבר למעלה מ6 שנים, ממש נגעל מזה.

בתור ילד הייתי אןכל 2 לחמניות מפוצצות בשחר או נוטלה, ובמיוחד שנמכר בארץ הממרח הלבן והשחור בצורת ספירלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להישאר בעסקים בזמן שיש לך מוצר נחות זאת גאונות בפני עצמה.

כנראה כלל לא עקבת אבל המוצר לא רק שלא נחות בכלום, אלא בעל ערכים תזונתיים ובריאותיים עדיפים!

קרא את השרשור לפני שאתה מגיב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשרד שלי הגיעה צנצנת עם מיניונים, כמה מהחברים שלי אמרו שהטעם שונה מהרגיל. טעמתי והסכמתי איתם.

במקרה לאחד מהם היתה בבית צנצנת ישנה, אז למחרת הוא הביא אותה למשרד ועשינו מבחן טעימה עיוור.

התוצאות:

אדם אחד טען לפני מבחן הטעימה העיוור שאין הבדל בטעם, ובמבחן לא הרגיש הבדל.

שני אנשים שאמרו לפני המבחן שהטעם שונה לא הרגישו בהבדל במבחן.

אדם אחד שאמר לפני המבחן שהטעם השתנה היה זקוק לכמה טעימות ובסופו של דבר זיהה נכון את הצנצנת החדשה.

שלושה אנשים שאמרו לפני המבחן שהטעם השתנה זיהו את הצנצנת החדשה מייד ובוודאות.

החשד שלי: היצרן לא שינה את המתכון אבל החליף את אחד מספקי חומרי הגלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשד שלי, מי שחושב שהשתנה הטעם ירגיש שהשתנה הטעם. מי שלא, לא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שאלה- האם לפני האריזה של המיניונים האריזה של השחר הייתה שקופה?

(פעם אחרונה שראיתי השחר הייתה בצבא לפני עשרים ומשהו שנים)

אם התשובה היא כן, ועכשיו עם המיניונים היא לא, אולי זו הסיבה- אולי האור גורם למשהו בטעם להשתנות (כמו הסיבה שבקבוקי בירה באים בצבע ירוק או חום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקולד פרה של עילית ( אני מעדיף את הלבן )

מחממים פיתה במיקרו לחום בינוני

מקלפים את השוקולד מעטיפתו

מכניסים את כל החפיסה לפיתה

ואוכלים....

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן האמצעי לא נוגע בשום סנדביץ' שהוא לא עם שוקולד. אם אני מכין לו משהו אחר אז הוא פשוט יעבור את היום בלי לאכול כלום, עד שיחזור הביתה (יוצאים מהבית ב-7:15 והוא חוזר ב-14:00). בעבר היינו משתמשים בשחר אבל עברנו לנוטלה מסיבה אחת - הצנצנת.

מיותר ממקור אחד הבנו שמוצרי אוכל שומניים רצוי לא לאחסן בכלי פלסטיק כי איכשהו עוברים כימיקלים מהפלסטיק לאוכל. מאותה הסיבה אנחנו קונים טחינה גולמית שמגיעה בצנצנת זכוכית.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, באמת סליחה מראש, בכנות מתנצל...אבל כל יום הוא אוכל השחר בסנדביץ ואתה מוטרד מהכלי פלסטיק שלא יתרום לתזונה הבריאה שלו?

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיק זה לא וודו או כישוף, כל פלסטיק מסומן, אפשר לבדוק את התכונות של כל סוג וסוג באלף ואחת מקורות מהימנים באינטרנט.

כלים ומיכלים למיניהם מפלסטיק המיועד לשימוש עם מזון הם מרכיב קריטי בתעשיית המזון, מי שמנסה לחמוק מזה פשוט משלה את עצמו ברמות.

יש כל מיני תנאים שבהם גם פלסטיק מאושר למזון יפלוט חומרים רעילים, למשל בחום גבוה. אז לא כדאי להכניס את הקופסה של השחר לתנור. רגע, לא מומלץ להכניס שום קופסת פלסטיק לתנור בכל מקרה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוטרד מאוד מהתזונה של הילד והייתי שמח שהיה אוכל משהו אחר אבל משתדל לא להוסיף חטא על פשע.

להבנתי ההשפעה של כימיקלים באוכל (ולא צריך הרבה מהם) גדולה בהרבה מההשפעה של שני חצאי פיתה עם ממרח שוקולד.

דוגמא מתוך ה-huffingtonpost:

Avoid plastic whenever possible, and never heat your food in plastic. Foods that are higher in fat — meats and cheeses, for instance — are particularly prone to chemical leaching. Even BPA or phthalate-free plastic may contain harmful chemicals. Opt for glass food storage containers, and choose bottles and sippy and snack cups that are mostly stainless steel, silicone, or glass.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...