Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק מאמזון אירופה. מה כדאי והאם יהיו בעיות עם הרדיו?

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לאחר שהבנתי שבכל הקשור לסדרות נמוכות של קומפוננטים המחירים בארץ יחסית טובים אמרתי שנעבור לנושא הבא.

אני מחפש רדיו דיסק שישמש למערכת הבסיסית שאני אתקין בהמשך. מה שחשוב לי מאוד הוא שהוא יוכל לשמש כדיבורית בצורה איכותית.

הבנתי שהbluetooth של Pionner מאוד מוצלח אז התחלתי להציץ בדגמים.

הבנתי שהיבואן הרשמי מתמחר את המוצרים בפרמיה די גדולה. מצד שני שמעתי סיפורים על היבוא הלא רשמי, ואז שאלתי את עצמי למה לא אמזון?

באמזון גרמניה/צרפת/איטליה/ספרד/בריטניה ניתן להזמין כולל חישוב של משלוח ומס. עשיתי קצת בדיקות וההפרש הכספי נוטה לכיוון אמזון.

אם מדברים על המחירים של הייבוא המקביל חוסכים כ-200 שקלים. אם מדברים על המחיר של היבואן הרשמי כבר חוסכים הרבה יותר.

אז בשביל 200 שקלים יש אנשים שיגידו חבל לטרוח, אני רק אומר שמהנסיון שלי האחריות של אמזון עדיפה כמעט תמיד על האחריות שניתנת פה בארץ אצל נותני השירות.

אחרי שהסברתי למה לדעתי שווה לרכוש משם ולא פה, ואני אשמח לשמוע הסתייגויות אם יש, יש לי כמה שאלות ואני אשמח להמלצה.

האם יכולה להתעורר בעיה עם הרדיו של המכשירים האלה? להזכיר הם מגיעים מאירופה.

האם יש הבדל באיכות הBluetooth בין הדגמים השונים?

מה זה DAB? ראיתי מכשירים שמצוין במפרט שלהם DAB, הם יקרים יותר ולא הבנתי מה זה.

שני דגמים שלכדו את עיניי:

דגם ראשון, DEH-X8700, ראיתי שבארץ נמכר 8750, לא ממש הצלחתי להבין מה ההבדל. המחיר כולל מיסים ומשלוח הוא כ710 שקלים.

דגם שני, DEH-X5900, המחיר כולל מיסים ומשלוח כ-500 שקלים.

אני נוטה יותר לכיוון הדגם הזול בגלל שאני לא יודע עד כמה ההבדלים באמת מורגשים ויורגשו בסטאפ שלי (מגבר, סאב וקומפוננט בסיסיים מאוד על רכב ישן ולא מבודד).

אשמח לשמוע מה דעתכם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DAB זה רדיו דיגיטלי. אין בארץ ולכן לא רלוונטי.

סיומת 50 זה ארץ שיווק שונה. ארצות ערב/דרום אמריקה ואחרים.

הבדלים מינוריים בדר"כ. לעיתים תחומי תדרים נוספים/פחותים (אבל בכל מקרה תואמים לארץ, למעט מכשירים מצפון אמריקה/יפן/רוסיה שהסיומת אותיות בדר"כ שונה או אחרת).

אם אתה מתכוונן לדגם זול, למה לא לקנות ה-3950 (גם ה-4950 למעשה) בארץ בפחות מ-500?

יש לך איזשהן דרישות ספציפיות מלבד שינגן MP3 מ-DOK ו/או שיהיה לו BT?

מחו"ל יכול לרכוש גם מכשיר מסדרת ה-MVH, ללא דיסק.

אגב, שם גם התחילו כנראה למכור את הסדרות החדשות של פיוניר עם האות S במקום X או כלום אחרי התחילית (ולפני המספרים), למשל DEH-S4000BT. הפערים במחיר לא נראים משמעותיים. מה הם עושים יותר טוב, לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום תודה רבה על המידע.

יבוא לא רישמי אכן עומד במחירים שרשמת.

יבוא רישמי כבר לא.

אם במחיר של יבוא לא רישמי אני יכול להשיג מכשיר טוב יוצר או לחסוך 200 שקלים למה לא?

לא דיברתי עדיין על האחריות והשירות של אמזון...

מה שחשוב לי הוא שתי יציאות למגבר (רמקולים וסאב). בלוטות׳ איכותי מבינת הזרמת אודיו ודיבורית איכותית. תמיכה באייפון.

רדיו דיסק זה אחלה בונוס, אבל לא הכרחי, מקסימום אבצע ריפ לדיסקים שיש לי.

הדגמים שציינתי יעמדו במשימה?

מה הדגם הכי זול בארץ שיעמוד במשימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל בן יבוא רישמי ליבוא מקביל זה בדיוק אותו מכשיר בפחות כסף היבואן הרישמי פשוט מגרזן את המחירים מבחינת אמינות פיונר זה המכשיר הכי אמין שיש בשוק אז אין לך ממה לחשוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים שציינתי יעמדו במשימה?

מה הדגם הכי זול בארץ שיעמוד במשימה?

כן. יש להם אפילו 3 (זוגות) יציאות להגברה.

הדגמים שציינתי גם יעשו את העבודה. עם רק 2 (זוגות) יציאות להגברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי פיוניר פשוטים לא כדאי להביא מחו״ל בכלל.

פיוניר deh-8700 יותר משתלם להביא קח בחשבון מגיע ללא שלט בערכה(בארץ מגיע עם שלט)גם גבולי עם תוסיף שלט.

אני הוספתי שלט הגה.

לפיוניר 8700 3 זוגות rca

לפשוטים יותר 2 זוגות rca.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-5900 שהוא הציע, יש גם 3 זוגות. אבל בכל מקרה הוא צריך רק 2 כרגע.

סדרות 8 ו-9 אמורות להציע לכאורה רכיבים ייעודיים יותר לאודיו באיכות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

אם כבר התחלנו (או ששוב פתחנו) את הדיון בייבוא HU מאמזון, אז קבל כמה אפשרויות לדוג' ,

ולמה לא ללכת כבר על אלפיין !!? :wink:

האופציות הן סתם לדוג', יש מספיק דגמים \ משנות קודמות וגם עכשווי, אבל מה שמשנה זה איכות המכשיר - פיצ'רים,

כתובת אמזון גרמניה : http://www.amazon.de *(לביצוע חיפוש וקבלת דפים-באנגלית- מציע לשנות הגדרות שפה באתר ל EN ):idea:

Alpine_UTE81R.jpgAlpine CDE-173BT.jpgAlpine units-AZ-DE.jpg

בחרתי לדוג' מוכר ששולח לישראל, והנה התוצאה - עלויות כולל שילוח.

לא משתלם ?!! אתם תגידו!

לפירוט אודות כל מכשיר אני מציע לבדוק באתר אלפיין:

https://www.alpine.co.uk/p/Products/cd-head-units19/cde-173bt

משתלם .8)

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אלפיין היא חברה נהדרת, אבל מה שחשוב לי מאוד ברדיו דיסק הוא עניין הקישוריות והממשק.

נאמר לי שהbluetooth של אלפיין פחות מוצלח, ושל פיוניר מאוד מוצלח. זו הסיבה שהתמקדתי בדגמים שלהם.

קראתי גם קצת על הפיצ'רים השונים של המכשירים שלהם. תכלס נראה מעניין. לא יודע איך הביצוע בפועל. לא התעמקתי בקריאה על הפיצ'רים אצל אלפיין.

הכוונה שלי לפיצ'רים היא התממשקות לנייד, דיבורית טובה והזרמת מוזיקה. פחות פיצ'רים שנוגעים לאיכות הסאונד פרט ליכולת לקריאת FLAC שאולי תהיה משמעותית. אלו הדברים שאני מחפש כי גם ככה הסביבה בה תותקן המערכת והרכיבים יכתיבו את הביצועים הסופיים ולא משנה איזה HU יותקן הם יגבילו את התוצאה.

גם לא יהיה שדרוג בעתיד כך שגם בנושא הזה אין טעם להשקיע בשביל העתיד.

כרגע DEH-S5000BT נראה לי כמו אופציה טובה ומתאימה. המחיר עד הבית מאמזון הוא כמעט 600 שקל. לא נמוך, ובגלל זה אני מחכה. גם היורו קצת יורד בזמן האחרון, וגם BlackFriday חודש הבא.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

אני מבקר בארה"ב בקרוב. Pionner DEH-S5000 נמכר באמזון שם בכ85$ כרגע. הבעיה שאני לא יודע אם יש שם אפשרות לשנות את הגדרות החיפוש של הרדיו ככה שיתאימו לארץ. חיפוש אחר תתי דגמים אחרים הראו שקיים דגם נוסף S5050. בעמוד המוצר (עמוד המוצר) מצויין בתכונות הרדיו "Auto Alternative Frequency Search" אני לא יודע אם זה קשור.

שלחתי מייל לפיוניר וגם השארתי שאלה באמזון, אבל אולי למישהו כאן יש תשובה ויכול לחסוך לי זמן חשוב כי אני צריך להזמין את המוצר בהקדם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: קיבלתי תשובה מפיונר ארהב שהמכשיר לא מתאים לאירופה. מאוד מוזר כי באתר של פיוניר אירופה הדגם שמופיע זהה, S50000. אחכה גם לתשובה מאמזון. אם למישהו יש הסבר אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה אפשר איכשהו להבדיל בין מכשיר אמריקאי לאירופאי באמצעות שילוב אותיות אחר. אבל זה כבר לא המצב.

אלו עם סיומת 50 הם לשווקים אחרים ומגוונים, דרום אמריקה, אוסטרליה, תאילנד, ארצות ערב וכן הלאה.

למיטב ידיעתי, בכל המקרים, הרדיו תומך בטווח ובמרווחים בישראל. אבל תמיד מוטב לבדוק מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין בשביל מה לקנות מכשיר מאמזון שהמחירים בארץ כל כך נמוכים (פיונייר).

דגם 3950 נמכר ב 419 ש"ח

דגם 4950 נמכר ב 450 ש"ח

גם דגמים עם 3 יציאות נמכרים במחירים נמוכים.

לא רואה את היתרון במיוחד אם אף אחד לא בטוח מה עובד ואיך עובד.

אבל זאת רק הדעה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...