Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל ברלינה

alexkite
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. קיבלתי הצעה לרכוש רכב אופל ברלינה שנת 2013 מליסינג עם קילומטראז' מצחיק 71000 ק"מ וגם המחיר מפתה מאוד. עשיתי נסיעת מבחן על האוטו אחר עם קילומטראז גבוה פי 2 והוא היה נפלא. גם מגיב מצוין ללחיצה על גז, גם יושב טוב על הכביש וגם נוח.

מאוד מתלבט האם ללכת על העסקה. חשבתי אולי גם על דגם 2014. האם יש הבדל בין שנתונים? איך האמינות של הרכב ומה "המחלות" שלו?

תעזבו רגע בצד את חוסר הסחירות ואובדן הערך כי זה לא מעניין כרגע.

אשמח לקבל חוות הדעת שלכם , במיוחד מאלה שהתנסו עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת רוצה לרכוש רכב בן 4 שיצא מעסקת ליסינג ?

אגב, אם אני קורא נכון בין השורות, יכול להיות שמדובר בקנייה ממגרש רכבים של שלמה סיקסט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה אופל משלמה סיקסט. לא מדובר בעסקת רכישה. זה יותר השכרה. ויש שם מכוניות ממש " טריות". אני גם חשבתי על איך אמכור את המכונית בעוד 4 שנים ולכן לא רוצה לרכוש אותה אלא רק לשכור.

על כל פנים, יש לך ידע לגבי האמינות ועלויות האחזקה של המכונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לפרסום באתר חדשות הרבב - wheel,

אופל אסטרה ברלינה (סאדן) דיזל אוטומט חדשה 2017,

רישוי 00 נמכרת במבצע במחיר: 99,000 ש"ח.

מנוע הטורבו דיזל בנפח 1.6 ומפיק 136 כ"ס,

הרכב בעל תיבה הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שאתה מדבר עליו (1600 טורבו דיזל) הוא פשוט מצוין

חזרתי עכשיו מ - 8 ימים באיטליה וזה הרכב שהיה לי שם (גרסת סטיישן אמנם, אבל פחות רלבנטי)

מדובר ברכב נוח מאוד, שעות של נהיגה רצופה ללא שום כאב, הגב לא נתפס ואתה קם כאילו כלום (ממש הופתעתי מזה).

הרכב גם חזק מאוד, חסכוני מאוד (דיזל) ובהחלט תמורת 99,000 שקל מחיר בהחלט שווה.

אם כי אני קיבלתי שם את הגרסה המאובזרת ביותר כולל קרוז דרייבר ועוד מיני תוספות, אבל הרכב לכשעצמו - מצוין.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין מחלות ידועות לרכב הזה.

כן הוא בזבן דלק, כן הגיר מרגיש איטי ומסרס והרכש מרגיש כבד מאוד, אבל סה"כ רכב סביר בלי מחלות ידועות אבל עם שוק, כמו שאמרת, על הפנים.

אותו מנוע וגיר כמו בשברולט קרוז.

בתחילת השנה כשחיפשתי מחליפה, שקלתי את ההאצ'בק, ורוב הרכבים שאני ראיתי במגרשים של שלמה סיקסט באזור חיפה והקריות היו איך נאמר, לא להיט.

והיה המון רכבים כאלו.

בלי קשר לרכב שתבחר,

הייתי ממליץ לך לחפש את צמד המילים "שלמה סיקסט" בתיבת החיפוש למעלה או בגוגל, לקרוא קצת ולשקול שנית אם באמת כדאי להכנס למחוייבות כלכלית מולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל מבחני הדרכים שקראתי, צריכת הדלק הייתה רגילה . לא מוגזמת בכלל. בזמן נסיעת המבחן , האוטו הרגיש לי יחסית נמרץ. מה שמושך אותי במיוחד, זה המחיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגרשים מלאים באופלים והמחירים שלהם ממש נמוכים ועוד ניתן להוריד.תהיה בררן בבחירה ,לא במקרה רכבים תקועים במגרשים ,לא תראה יותר מדי הונדות או טויוטות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מחלות ידועות?

כל מערכת הקירור שם זוועתית - כמעט כל חלק שם תחליף/ החליפו כבר .

ותתכונן לנגלה שניה אם כבר הוחלף .

גם אני שמעתי (ממקור ראשון, שמתעסק ישירות ברכבי ליסינג) על חולשה במערכת הקירור - כל מיני נזילות שונות ומכל מיני מקומות.

בהתחשב בכך שאילו רכבים דיי חדישים - זה ממש לא נראה כמו אוסף של מקרים זניחים וללא קשר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...