Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת כבישים במחאת הנכים (הכותרת נערכה, לא רלוונטי באיזה יום אתה נתקעת באיזו צומת)

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחאת הנכים. ולמי שניסה להגיע מחיפה למרכז היום חיכתה נסיעה של כארבע שעות בעקבות תאונת המשאית בצומת זכרון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפך לשגרה. הנכים סוגרים כביש, והמשטרה מחכה בסבלנות שיתפנו, ובינתיים סוגרת את כל הכבישים המובילים.

בלי להתייחס לשאלה האם המחאה מוצדקת (והיא מוצדקת!), אני לא חושב שלמשטרה יש את הזכות להחליט איזו הפגנה בלתי חוקית והפרת הסדר הציבורי יטופלו באלימות ובתקיפות (ע"ע הפגנת החרדים היום), ואיזו לא.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הפגנה פוליטית א-לה מחאת הדיור. כולם מסכימים שהיא צודקת, ובחיים לא תראה אותה מפריעה להסתדרות או לחכים...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקת? כנראה.

האם היו נותנים לי אפשרות להשתמש בכוח כדי להזיז אנשים נכים על כיסא גלגלים? חיובי ביותר.

הייתי גורר בכוח כל נכה מהכביש ברצון רב. אני בן אדם שעובד המון שעות ביום, חיי ממשכורת למשכורת ומשלם המון מיסים.

שיחסמו את הכביש המוביל לאחוזה של ביבי ושלא ידפקו לי את השעה וחצי בקושי ביום שיש לי בשביל להתקלח ולהיות בבית עם המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מפעיל כוח. אבל הייתי מצלם את הרכבים החוסמים ומגיש תביעה אזרחית נגד החוסמים. אם אני, נניח, מפסיד טיסה, זה יכול להגיע לעשרות אלפי ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צודקת? כי הם נכים ואתם מרחמים עליהם שהם צועקים שהם מסכנים? הם מקבלים קצבת נכות. נכים סיעודיים מקבלים בנוסף קצבת סיעוד. המדינה תומכת בהם המון, גם בכסף מזומן וגם באינספור הטבות אחרות.

אף אחד מהם לא רעב. אף אחד מהם לא הומלס. אף אחד מהם לא מסורב לטיפול רפואי.

יש גם שורה ארוכה מאוד של נכים שלא צריך לתת להם שקל של קבצת נכות. בן אדם שנהג שיכור ונתקע בקיר או ברכב של חפים מפשע? בן אדם שבלס את עצמו לדעת והתעלם מאזהרות הרופאים, חלה בסכרת ולא טיפל בעצמו ואז חטף נמקים שהכריחו לכרות לו גפיים? בן אדם שנפגע בעבודה וזכה לפיצויים במליונים? שקל לא מגיע לאלה... אם היו מורידים אותם מהקצבאות כנראה שניתן היה להעלות בצורה מאוד יפה את הקצבאות של אותה קבוצה שבאמת זקוקה להן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנכים לאט לאט הופכים להיות אויב הציבור מספר אחד.

יש עשרות (מאות?) אלפי אנשים בדיוק כפי שתיאר Alkash שפשוט מנסים להגיע לעבודה או לחזור ממנה.

לא מספיק שנוסעים 60-90 דקות לכל כיוון גם ככה, עושים 8-10 שעות ואחר כך עומדים עוד 60-90 דקות בפקקים שגרתיים לגמרי בדרך הביתה - עכשיו גם צריך לסבול את המחבלים האלה בעורקים הראשיים של המדינה.

במה אני ושכמותי אשמים? למה מגיע לנו לסבול? האם בגללנו לא מעלים להם את קצבת הנכות?

האם עיכוב בכפייה של 4 שעות בדרך הביתה יגרום לנו להזדהות יותר או פחות עם המחאה (הצודקת) של החבר'ה האלה?

התשובות די ברורות לדעתי.

בינתיים ביבי וכו' משתין על כולם בקשת מההליקופטר למעלה, מי ישמע הפקק הזה הזיז לו את אחת השערות בביצה השמאלית.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנכים לאט לאט הופכים להיות אויב הציבור מספר אחד.

יש עשרות (מאות?) אלפי אנשים בדיוק כפי שתיאר Alkash שפשוט מנסים להגיע לעבודה או לחזור ממנה.

לא מספיק שנוסעים 60-90 דקות לכל כיוון גם ככה, עושים 8-10 שעות ואחר כך עומדים עוד 60-90 דקות בפקקים שגרתיים לגמרי בדרך הביתה - עכשיו גם צריך לסבול את המחבלים האלה בעורקים הראשיים של המדינה.

במה אני ושכמותי אשמים? למה מגיע לנו לסבול? האם בגללנו לא מעלים להם את קצבת הנכות?

האם עיכוב בכפייה של 4 שעות בדרך הביתה יגרום לנו להזדהות יותר או פחות עם המחאה (הצודקת) של החבר'ה האלה?

התשובות די ברורות לדעתי.

בינתיים ביבי וכו' משתין על כולם בקשת מההליקופטר למעלה, מי ישמע הפקק הזה הזיז לו את אחת השערות בביצה השמאלית.

באותה פעם שיש פקק כזה, יש פגיעה במשק. לכן זה מזיז גם לו, וגם לחברי הקואוליציה.

עובדה: פתחו ועדה על מצב הנכים, וביטן מנסה להגיע למתווה מול הנכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקח זמן רב עד שההפגנות הפראיות האלו ידרדרו לאלימות פיזית.

מה שהם עושים הוא בלתי חוקי לחלוטין, ואם הם חושבים שכך הם יזכו להאהדת הציבור, טעות בידם.

מעטים הנכים שמקבלים רק את קצבת הנכות הבסיסית, רובם זוכים לכפל קצבאות ויותר מזה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד שהנכים יקבלו קצבה ראויה, אבל החסימות גורמות לכך שהם מאבדים את אהדתי למאבק ואני בטוח שגם את אהדתם של רבים אחרים ממשתמשי הדרך. חבל....הם מפספסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הנכים מנצלים את העובדה שאין אחד בשלטון ובמערכת אכיפת החוק שירצה לראות עצמו בתקשורת מפנה בכוח נכה או נותן הוראה לכך.

מישהו ייעץ להם לנצל לרעה את אחד הדברים היחידים שנשארו פוליטיקלי קורקט כאן...

למרות שיש קונצנזוס די נרחב שהנכים חייבים לקבל יותר (כמה זה דיון אחר), הם יצרו לעצמם תשתית של דעות ציבוריות נגדם - בסופו של יום זה מה שהציבור זוכר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צודקת? כי הם נכים ואתם מרחמים עליהם שהם צועקים שהם מסכנים? הם מקבלים קצבת נכות. נכים סיעודיים מקבלים בנוסף קצבת סיעוד. המדינה תומכת בהם המון, גם בכסף מזומן וגם באינספור הטבות אחרות.

אף אחד מהם לא רעב. אף אחד מהם לא הומלס. אף אחד מהם לא מסורב לטיפול רפואי.

יש גם שורה ארוכה מאוד של נכים שלא צריך לתת להם שקל של קבצת נכות. בן אדם שנהג שיכור ונתקע בקיר או ברכב של חפים מפשע? בן אדם שבלס את עצמו לדעת והתעלם מאזהרות הרופאים, חלה בסכרת ולא טיפל בעצמו ואז חטף נמקים שהכריחו לכרות לו גפיים? בן אדם שנפגע בעבודה וזכה לפיצויים במליונים? שקל לא מגיע לאלה... אם היו מורידים אותם מהקצבאות כנראה שניתן היה להעלות בצורה מאוד יפה את הקצבאות של אותה קבוצה שבאמת זקוקה להן.

אתה מהכנסת במקרה ? מאלו שהגיבו בבג"צ ש 2300 ש"ח ועוד כמה גרושים לחודש די בהם לקיום בכבוד, כל זה כזכור ממרום בטלנותם של משתכרי ה 40K פלוס שם בירושלים, וגם אם תוסיף את כל ה"הטבות המפליגות" עליהן אתה מרחיב, לא יגיעו לשמץ ממה שמדינת רווחה נורמלית מעניקה לחלשים וחסרי היכולת בעולם המערבי. והקביעה הזו לפיה מי שברשלנותו הגיע למצב הזה "לא מגיע לו שקל", פשוט מזעזעת לא פחות מכך. לגוף הענין החסימות הללו של הנכים מעוררות אנטגוניזם ואפשר להבין זאת, לא באמת מזיזות למי שמחליט וגם אם יהיה שינוי בקיצבאות וזה הסתמן עוד קודם לצעדים הללו, זה לא בזכותם. רוצים אפקטיביות, תחסמו את הכניסה למשרד האוצר לשר כחלון, את הכניסה לכנסת לפרזיטים שיושבים שם בעת הצבעה קריטית, כאלו דברים. אם אתם חושבים שאזרחים עצבניים יירתמו למאבק ויפעילו לחץ על מישהו, אתם פשוט לא יודעים באיזו חברה אתם חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקת? כנראה.

האם היו נותנים לי אפשרות להשתמש בכוח כדי להזיז אנשים נכים על כיסא גלגלים? חיובי ביותר.

הייתי גורר בכוח כל נכה מהכביש ברצון רב. אני בן אדם שעובד המון שעות ביום, חיי ממשכורת למשכורת ומשלם המון מיסים.

שיחסמו את הכביש המוביל לאחוזה של ביבי ושלא ידפקו לי את השעה וחצי בקושי ביום שיש לי בשביל להתקלח ולהיות בבית עם המשפחה.

מאחל לך רק בריאות ושעולם לא תרגיש את מה שנכים מרגישים נפשית ופיסית כשמדינה מצפה מהם להתקיים מ-2,400 שקלים בחודש. איך דיוק אתה רוצה הם יגיעו לדעת הקהל?! היה לך יום קשה בעבודה? תחשוב כמה קשה היה להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...