Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת כבישים במחאת הנכים (הכותרת נערכה, לא רלוונטי באיזה יום אתה נתקעת באיזו צומת)

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ועכשיו נחזור לשאלה ולמקור השרשור: מה עושה המשטרה כשמפגינים חוסמים את הכביש?

תשובה: תלוי מי הם המפגינים.

שוב, בלי שום קשר לדעתי על לגיטימיות המאבק - המשטרה מחליטה איזו הפגנה היא תפנה בכח, ואיזה לא.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בוא ספר לנו מה יקרה לשוטר שיופיע בכל מדיה אפשרית מצולם מרביץ לנכה (גם אם זה יהיה אחרי שהנכה יוציא עליו AK47).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להקים מפלגה סקטוריאלית בשם "משלמי המיסים ".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מה אתה רוצה שנעשה? נצא לחסום כבישים?

אמרתי את המילה לחסום? כבישים?

תעשה מה שבא לך, אם טוב לך עם המצב - הכל טוב. תמשיך להיות אזרח טוב ותהנה מהמצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה לשוטר שיופיע בכל מדיה אפשרית מצולם מרביץ לנכה.

אז הקריטריון הוא אם הפינוי מצטלם יפה? להרביץ לחרדי מתקבל טוב יותר על דעת הקהל?

אגב, לא צריך להרביץ לנכה כמו שלא צריך להרביץ לחרדי. צריך להפעיל את הכח הדרוש לפינוי או מעצר, וזהו.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להרביץ כאשר אין התנגדות אלימה. כאשר יש שימוש בכוח בגלל ההתנגדות, זה מצטלם איך שהצלם או הבמאי רוצה שזה יצטלם.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את המילה לחסום? כבישים?

תעשה מה שבא לך, אם טוב לך עם המצב - הכל טוב. תמשיך להיות אזרח טוב ותהנה מהמצב.

כנראה שהייתי צריך לשים אזהרה בהודעה בנוסח "זהירות, ציניות לפניך"

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20% מהאוכלוסיה = 24 מנדטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לא לתמוך בעבריינים.

אל תתנו להם תמיכה, תתנו תמיכה לכל הנכים שנשארים בבית ומכבדים את כולנו.

אם הייתי מחליט בממשלה, מתחילת שנה כל נכה מקבל מינימום, אבל כל נכה שהיה בארגון כלשהו שעבר על החוק, מפסיד את כל מה שקיים לו ל5 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לא לתמוך בעבריינים.

אל תתנו להם תמיכה, תתנו תמיכה לכל הנכים שנשארים בבית ומכבדים את כולנו.

אם הייתי מחליט בממשלה, מתחילת שנה כל נכה מקבל מינימום, אבל כל נכה שהיה בארגון כלשהו שעבר על החוק, מפסיד את כל מה שקיים לו ל5 שנים

אני דווקא תומך בנכים ב-100 אחוז גם אם הם חוסמים לי את היציאה מהבית. עבריינים ?

אם נתחיל לשפוט כול אחד על עבירות התנועה שלו קרי חסימה של רכב, חנייה בחניית נכים או חנייה כפולה ונשפוט אותו כמו אחרון העבריינים כנראה שחצי מדינה תשב יחד עם אליה קדוש באותו בית הסוהר.

אני מרחם על נכים שצריכים לחיות מ-2580 שקלים לחודש לכן מגיע להם לפחות שכר מינימום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה חנייה כפולה בעיר למשך דקות ספורות כאשר עדיין נשאר נתיב פנוי ליד, לעומת חסימה מוחלטת של כביש בין עירוני בשיא הלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבריינים ?

אם נתחיל לשפוט כול אחד על עבירות התנועה שלו קרי חסימה של רכב, חנייה בחניית נכים או חנייה כפולה ונשפוט אותו כמו אחרון העבריינים כנראה שחצי מדינה תשב יחד עם אליה קדוש באותו בית הסוהר.

שתי עוולות לא יוצרות צדק.

מה גם, שלפחות בחסימות הכבישים של הנכים שאני ראיתי היה גם מרכיב לא מבוטל של סיכון שנשקף הן לנכים המפגינים עצמם, והן לנהגים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...