Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת כבישים במחאת הנכים (הכותרת נערכה, לא רלוונטי באיזה יום אתה נתקעת באיזו צומת)

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כמה היבטים חיוביים בהסכם - תוספת דיפרנציאלית לפי אחוזי נכות ואובדן כושר עבודה, ובעיקר עלית תקרת ההשתכרות, שלא תפגע בקצבאות נכות, מ 2800₪ ל 4300₪.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא יגיע לידי מימוש - יתקל בבעיות תקצוב, כי אף אחד לא לוקח בחשבון שנכה שעובד היום (ולא מקבל קצבה) ומרוויח 9-10K בחודש ישתלם לו לעבור לחצי משרה לקבל קצבה, ולהשאר בדיוק עם אותו סכום ביד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יגיע לידי מימוש -,,,,

שנכה שעובד היום (ולא מקבל קצבה) ומרוויח 9-10K בחודש ישתלם לו לעבור לחצי משרה לקבל קצבה,

ולהשאר בדיוק עם אותו סכום ביד.

אני לא מאמין לזה - הרבה נכים רוצים לעבוד, שתהיה להם סיבה לקום בבוקר

ולהרגיש שהם תורמים, להיות שווים - גם כשכואב לי ואני מוגבל קשות אני מגיע לעבודה.

ויש לי משפט לאנשים אשר אומרים לי, רואים שקשה לך, למה לא נשארתה בבית..

התשובה שלי - כואב וקשה לי בעבודה, אבל גם בבית כואב לי, בעבודה אני מרגיש שאני תורם..

ויותר מזה, זה גם קצת מקהה את הכאב, והזמן עובר.

לא כולם פרזיטים.. אומרים ש ה הדומה , הוא המסוכן ביותר - כי הוא כאילו מבין.

(אני נכה צה"ל - ובאחת הועדות הרפואיות היה רופא נכה צה"ל קטוע רגל

והוא נזף בי, כי התלונות שלי מוגזמות,.. ואמר - תראה אותי

כעבור כ 15 שנים התברר כי התלונות שלי נכונות - זיהו אצלי דלקת פרקים אשר

התפתחה עקב הפציעות המרובות - וסבלתי כ 15 שנה) -

ארגון נכה צה"ל התלונן על הרופא הנ"ל שחשב כי בגלל שהוא נכה, האחרים מגזימים.

והעיפו אותו מהוועדות הרפואיות.

אז אח"כ הוא התנצל.. באמת , אבל אני סבלתי 15 שנה..

אתה די מזכיר אותו - שחרר אתה לא יודע הכל.

(בד"כ את התשובות הנ"ל, אני מעדיף להתכתב בשקט בהודעות הפרטיות - אבל מאחר ואתה כותב

בפרהסיה בפורום.. דעתי היא - הגזמתה עם הידע שלך לכאורה)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל יקר!

אני מכיר קצת יותר ממך (לצערי) את תחום הנכים הכלליים - שרבים מהם (כולל מובילי המחאה) עסוקים מרבים זמנם במחשבה איך לסחוט את המערכת וכל ארגון מנסה למשוך לצד שלו כדי שנכים מהסוג "שלו" יזכו בהטבות וכל האחרים "יישרפו".

אם התחזית שלי תתממש או לא אנחנו נראה די מהר...

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את המחאה כפי שהיא מתנהלת, אבל אני מאחל לך שלעולם לא יהיה לך מושג כמה הוצאות נוספות באמת יש לנכים.

לא אתחיל לפרוס את כל הריעה - רק אומר שהרכב הוא לא מותרות והוא לא יכול להיות יונדאי גטס ב-10K, וגם שאני משלם כ-4000 ש"ח חודש רק עבור טיפולים פיזיותרפיים מכיוון שהטיפולים הדלים המוצעים בסל הבריאות לא מתאימים לנכות ממנה אני סובל.

אמא שלי ז"ל הייתה חולת לב, כליות, עם סכרת, לחץ דם ומה שלא תרצה. נכה בעלת שיעור נכות של 100 אחוזים. הייתה חיה ממה שהיה ומעולם לא חסמה כבישים ומעולם לא הפריעה לאף אחד. אישה שעבדה קשה מאוד מהיום שהגיעה למדינה האוממלה הזאת בשנת 1950 ועד יום מותה. היא לא הספיקה לקבל אפילו קיצבת זיקנה אחת כי היא לא הגיעה לגיל הפרישה. נפטרה צעירה.

המדינה הרוויחה עליה.

אבא שלי ז"ל הפך נכה בעקבות תאונת עבודה. עמוד ברזל של 15 ק"ג נפל לו על כף הרגל והוא היה צריך לעבור קטיעה. בעקבות מחלת הסכרת הפציעה גרמה לסיבוכים ובסופו של דבר הוא נפטר גם כן. אדם עצמאי שכל חיו שילם הון תועפות במיסים. גם עליו המדינה הרוויחה שהרי הוא לא זכה לקבל אפילו קיצבת זיקנה פעם אחת. נפטר צעיר. אז המדינה הרוויחה על הוריי ועל עוד הרבה אחרים.

אז אני כן יודע מה זה להיות במחיצתו של אדם נכה.

והנה,

התבשרנו שהמדינה העלתה את הקיצבה ועדיין ישנם כאלה שזה לא מספיק להם והם קוראים להמשיך במאבק ביום ראשון.

עצוב מאוד שהנכים מבאים את השוטרים למצב שהם צריכים לפנות אותם בכוח. הם הרים עושים את עבודתם ובגלל הנכים הם חוטפים קללות והשמצות.

עצוב מאוד שאותם אזרחים תמימים צריכים להתעכב ולסבול, אחרי הכל אותם אנשים הם אלה שעובדים, משלמים מסים שמיהם הנכים מקבלים את הקיצבאות שלהם. עצם העובדה שאנשים איחרו במשך שעות לעבודה והפסידו שעות עבודה זה פגע להם במשכורת.

לפיכך, לא מעניין אותי מי, מה ומדוע. ברגע שמישהו עוצר את התנועה הוא הופך לעבריין נטו וצריך להיות מטופל בכל מידת הכוח הדרוש על מנת להחזיר את החוק והסדר על כנם.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. "נציגות" הנכים איתה נחתם ההסכם לא מייצגת (כמעט) אף אחד חוץ מעצמה.

2. כל עוד יתנו דגים במקום חכות שום דבר לא ישתנה מהותית.

3. לא צריך לדון על כסף אלא על עקרונות.

4. אתמול נוצקו היסודות לעוד טלאי במערכת הרווחה של מדינת ישראל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב אופנוע. וככזה אני וייתר רוכבי האופנועים משלמים המון כסף בתעריף הביטוח. נעזוב לרגע אם זה מוצדק או לא ונתרכז בנקודה אחרת.

החברה במועדון האופנועים הישראלי רצו גם כן בזמנו לחסום כבישים. אני אמרתי שזה טעות וזה אסור. המטרה בכל הפגנה ומאבק היא לגייס את אהדת ותמיכת הציבור ולא לגרום לו לקלל אותך ולהסתייג ממך.

אז הם שאלו אותי מה אני הייתי עושה.

אמרתי להם שפשוט מאוד. הולכים לצומת סואנת ביותר לדוגמא צומת עין המפרץ אחרי עכו למי שיודע. יש שם פקקים עצומים כל בוקר משעה 7:30 ואילך. הפקק משתרך לאורך קילומטרים.

אז, קבוצת רוכבים עומדים בשוליים בביטחה ומניפים שלטים ובהם פשוט נאמר שכל רוכב שעומד ומניף שלט זה היה יכול להיות מכונית. ואז רושמים למשל :"הביטוח היקר לאופנוע הוריד אותי לארבע" כלומר ל4 גלגלים. ואז שאדם שתקוע בפקק רואה את זה הוא חושב שזה באמת נכון. אם היו מוזילים את הביטוח הרבה יותר היו עוברים לדו גלגלי. ככה אתה מגייס את אהדת ותמיכת הנהגים ולא גורם לשליליות.

לגבי הנכים, אני במקומם הייתי הולך להפגין ומקים אוהל מחאה מחוץ לביתו של חבר הכנסת גפני יושב ראש ועדת הכספים שהכריז בגאווה "שום שקל לא יעבור במדינה הזאת בלי אישור שלי", ח"כ ליצמן הנכבד וכמובן הגדול מכולם מכלוף אריה דרעי. שלושת המוסקטרים הללו העבירו הון תועפות לציבור שבחר בהם. 1.2 מילארד שקלים לבחורי הישיבות והכוללים. שיא השיאים של כל הזמנים.

אם המדינה הסכימה להעלות לנכים את הקיצבאות בכמה פעימות בעלות כוללת של 4.2 מילארד שקל אז הרי ששולשת המוסקטרים הצליחו לשדוד 1.2 מילארד שקל וזה לשנה אחת בלבד.

אבל די לבאס את עצמי שהרי אני רק נעצב שאני חושב על מה שהולך במדינה הזאת.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוצפה של הנכים , בשילוב אוזלת היד של המשטרה זה פשוט דבר מדהים.

4 אנשים שיתקו היום את איילון צפון למשך 7 שעות. כאילו אין חוק ?

ורק נותנים להם קנס?

למה לקח כל כך הרבה זמן לפנות להם את הרכבים ?

למה לא מגישים נגדם כתבי אישום בהליך מהיר ?

שמתנגדי ההתנתקות עשו דברים דומים הם מצאו את עצמם במעצר מהר מאוד עם כתב אישום בהליך מהיר.

עברתי היום בנתיב הנגדי למזלי. הפקק שהשתרך ב 431 היה פשוט לא להאמין , אלפי רכבים עומדים.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי, מדובר במדיניות מכוונת.

כל עוד נתניהו לא נפגע פוליטית, מצידו שנעמוד שבועיים בפקק.

את הזעם הלא מוצדק באופן מוחלט שלהם, הם מוציאים על ציבור שגם אם רוצה אינו יכול לעזור להם.

שום תועלת לא תצמח להם מזה, למעט זעם הולך וגובר מצד הציבור.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יגיע לידי מימוש - יתקל בבעיות תקצוב, כי אף אחד לא לוקח בחשבון שנכה שעובד היום (ולא מקבל קצבה) ומרוויח 9-10K בחודש ישתלם לו לעבור לחצי משרה לקבל קצבה, ולהשאר בדיוק עם אותו סכום ביד.

במשהב"ט - הקצבאות יחסית נמוכות אבל

יש שם מנגנון אחר של השלמת הכנסה למשרה מלאה.

והוא מותנה בכך שתעבוד בחצי משרה, אחרת אתה לא תקבל את התוספת הזו...

אם ינהגו גם כך בביטוח לאומי, זה יכול לעודד אנשים לצאת לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי נהג משאית והיה צריך לעשות הובלה מנמל אשדוד. אבא שלי הגיע מוקדם בבוקר ושם לב שהתור לא מתקדם.

ירד מהמשאית ושם לב שיש מחאת הנכים (הוא היה המשאית השניה לדבריו).

חזר חזרה למשאית, דיווח לחברה שהוא תקוע והתקשר למשטרה. המשטרה אמרה שהיא יודעת על המקרה, והיא תטפל. אבא כיבה את המשאית, ראה מקום מוצל ויש יחד עם עוד נהגים.

בנוסף אבי התקשר לעוד נהג שהיה בכניסה לאשדוד, וגם הוא נתקע. שעה וחצי לאחר שאבא שלי התקשר למשטרה, המשטרה הגיע לפנות את המחאה בכניסה לאשדוד.

עוד שעה השוטרים הגיעו וניסו לפנות את הנכים. הנכים לא היו מעוניינים והחלו לרשום דו"ח. הנכים אמרו "תרשמו כמה דו"חות שאתם רוצים, אנחנו לא נתפנה".

השוטרים הזמינו גרר בשביל לקחת את הרכבים. הגרר (לדברי אבי) יש לו מזלג ולוקח את הרכבים. הנכים חסמו את המזלג. אחרי זמן הנכים קיבלו טלפון לזוז וכך קרה.

אבא שלי נתקע 4 שעות בכניסה לנמל אשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זה היה מהיר מהמצופה; עכשיו גם החרדים חוסמים כבישים, וגם אצלם זה "יהרג ובל יעבור". הם גם מתלוננים שהם לא מקבלים יחס מועדף כמו הנכים. והנה, נולדה לה מדינת כל חוסמיה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5030924,00.html

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מה אתה רוצה שנעשה? נצא לחסום כבישים?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...