Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה על סשה מ SPL Car Labs בחדרה

jaguarr
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי המלצות שקיבלתי החלטתי לנסוע לסשה spl car labs להתקנת מערכת דאבל דין לאלנטרה 06 שלי.

נתחיל בזה שסשה המליץ לי על דגם מסויים של מולטימדיה של חברת JOYING (מתאים לצרכים שלי) ואפילו שלח לי לינק להזמין את המערכת ולחסוך הרבה (ולא לקנות ישירות מאצלו).

הגעתי לסשה בשעות הבוקר המאוחרות וישר שנכנסתי סשה הפנה אותי לפינת קפה ונתן לי להרגיש בבית .

אחרי כמה דקות סשה ניגש לעבודה, פירק בעדינות מירבית את הדאשבורד, המתאמי פלסטיקה שהבאתי לא ממש התאימו לכן סשה נדרש לנסר קצת את תא האחסון ע"מ שהמערכת תשב בול כמו שצריך.

סשה פדנט אמיתי! רואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה ! על הדרך הוא עזר ללקוחות מזדמנים בניטרולי אזעקות\פזומט שנתקע וכל מיני הצלות למניהם...

סשה אהוד מאוד באזור שלו, ומרגישים את זה באויר ! כל מי שנכנס מחמיא לו.

אחרי ההתקנה סשה הרכיב את הדשבורד ודאג שכל בורג יחזור למקומו!.

הוא לא שחרר אותי הביתה עד שראינו שכל הפונקציות במערכת עובדות (אפילו שלא קניתי את המערכת אצלו)

אין ספק שזה ה-בית להתקנות, חשמלאות וקסטומיציזה לרכב !

המחיר ששילמת זול משמעותית מעסקים מתחרים.. אז גם מחיר , גם אחלה שירות !

ממליץ בחום !

Spl Car Labs סאונג ואביזרים לרכב

רחוב קלז 9 חדרה

סשה 058-6396568

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצוען אמיתי וחבר קרוב, יש עליו כבר פוסט פה אבל בהחלט הגיע הזמן שיהיה אחד יותר חדש ועדכני עם פרטים של המקום החדש.

מחזק ואפילו מכפיל כל מילה שנכתבה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות על סשה.

התקנתי אצלו מערכת מולטימדיה+מצלמת רוורס+גלאי רוורס.

לאחר ההתקנה התברר שיש מספר בעיות.

איני יודע לומר אם הכשלים היו בציוד או בהתקנה, אך סשה לקח על עצמו אחריות מלאה וסידר הכול לשביעות רצוני בנעימות ולא כל טרוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גפ אני ביקרתי ביום שישי להתקנת נקודה נסתרת למצלמת הדרך שלי.

תיאמתי מראש איתו להיות הראשון.

ביצע התקנה נקייה.

חיפשתי את הטיוטה המופרסמת של חדרה ולא מצאתי יצאת קצת מאוכזב מהעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...