Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת... מי תובע את מי,

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

עמדתי ברמזור אדום ולפניי רכב גם במצב עומד.

הגיח רכב מאחריי פגע בי, ורכבי נגע ברכב מלפניי.

אני אומר נגע, מאחר ויש לו שריטה קלה מאחור, אבל הוא מתעקש להפעיל ביטוח.

אני מבחינתי לא מעוניין לתבוע את הביטוח של הרכב שפגע בי,

מאחר וגם לי יחסית לא קרה כלום. לרכב הפוגע דווקא נגרם נזק גדול יותר.

בכל אופן, איך מתקדמים מכאן....

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב הקדמי ביותר יתבע אותך, אתה תתבע את הרכב שפגע בך ותגלגל אליו גם את תביעתו של הרכב שעמד לפניך.

2. אם לרכב שמאחוריך נגרם נזק משמעותי כנראה שגם לך נזק כזה. פשוט לא ראית אותו. התחל בכך שתיגש לפחח שיציץ על המכונית. אני מהמר על נזק משמעותי שנסתר מעיניך, בטוח מאחור ויש סיכוי שגם מלפנים.

3. כעקרון הנהג שעמד לפניך יתבע אותך, לא את הביטוח שלך. הוועץ בסוכן הביטוח כיצד לפעול על מנת לגלגל את כל הנזקים לרכב שגרם לתאונה. באחריותו (ואם יש לו ביטוח הוא יכול להשתמש בשירותיו) לתקן את נזקיך וגם את נזקי הרכב שלפניך.

4. בחר בשמאי ובמוסך לפי הבנתך. אל תתפתה למוסך "של אח שלו" או למוסך הסדר שאינו איכותי. בסופו של דבר לא צריכה לצאת מכיסך אגורה שחוקה, כל התיקון על הפוגע מאחור וביטוח צד ג' שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הראשון רוצה להפעיל ביטוח על כלום צפה לצרות

לכן תבע את הרכב שפגע בך על הנזק שנגרם לך הן במוקד האחורי והן במוקד הקדמי, תוך הדגשה כי כתוצאה מכך נפגע גם הרכב שלפניך.

וכפי שכתב ספריאל בדוק את רכבך על ידי בעל מקצוע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...