Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה קבועה של גלאי ראדר וחיישני חנייה

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , צריך עזרה בהתקנה קבועה של גלאי רדאר וחיישני חנייה קדמיים .

אני נוהג על סיוויק 2008 סדאן .

את הפירוק של הדשבורד אני יודע לעשות, יש לי 2 שאלות:

1)מאיפה אני מספק חשמל לשתי האביזרים?

2)החיישני חנייה מותקנים בטמבון הקדמי והמעבד שלהם נמצא בתוך הרכב , איפה אמורים להיות פתחים שאוכל להעביר דרכם חוטים מהטמבון אל פנים הרכב?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) חשמל אתה יכול לקחת מקופסת פיוזים ע"י פיוז 'עלוקה'. עוד אפשרות זה להתחבר לחוט שהולך לשקע מצת המקורי אם יש לך גישה קלה אליו.

2) ההתקנה של ה'חיישנים' לא ממש קלה, צריך למצוא את הכניסה של צמת חוטים המקורית מתא המנוע לתא הנוסעים, יש תמיד פתח עם כיסוי גומי שדרכו דוחפים את החוטים. לרוב יש גם פתח באיזור של מוט ההגה וגם באיזור של מאחורי תא הכפפות. זאת עבודה שכדאי לעשות בארבע ידיים, וכדאי להשתמש ב'שטלבנד' או סתם פס מתכת שאליו מלפפים את החוטים של החיישן עם איזולירבנד, ודוחפים דרך הפתח, ומושכים מתוך תא הנוסעים. אני תמיד עוזר למתקין שעושה לי את זה, אבל לא הייתי עושה את זה לבד, לא עבודה כיפית. גם ההשחלה לטמבון והקיבוע של העיניות זה לא עניין פשוט במיוחד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) חשמל אתה יכול לקחת מקופסת פיוזים ע"י פיוז 'עלוקה'. עוד אפשרות זה להתחבר לחוט שהולך לשקע מצת המקורי אם יש לך גישה קלה אליו.

2) ההתקנה של ה'חיישנים' לא ממש קלה, צריך למצוא את הכניסה של צמת חוטים המקורית מתא המנוע לתא הנוסעים, יש תמיד פתח עם כיסוי גומי שדרכו דוחפים את החוטים. לרוב יש גם פתח באיזור של מוט ההגה וגם באיזור של מאחורי תא הכפפות. זאת עבודה שכדאי לעשות בארבע ידיים, וכדאי להשתמש ב'שטלבנד' או סתם פס מתכת שאליו מלפפים את החוטים של החיישן עם איזולירבנד, ודוחפים דרך הפתח, ומושכים מתוך תא הנוסעים. אני תמיד עוזר למתקין שעושה לי את זה, אבל לא הייתי עושה את זה לבד, לא עבודה כיפית. גם ההשחלה לטמבון והקיבוע של העיניות זה לא עניין פשוט במיוחד.

יש לך מתקין שאתה ממליץ עליו בירושלים וסביבתה?

וכמה אמורה בערך לעלות התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא קיבע לך את העיניות ? ע"י קדיחה בטמבון או הדבקה?

היו לי כל מיני וריאציות, זה תלוי במבנה של הטמבון והמיקום המועדף. כרגע זה מותקן באמצעות קדיחה של שני חורים קטנים והשחלת אזיקון ביניהם (לא משהו שרואים).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיוויק סדאן 2008 יש נקודה טובה יותר מאשר לעבור דרך קיר האש

קשה להגיע אליה אבל היא ממש נוחה

זה מאחורי קופסאת הפיוזים יש עיגול שחור שצידו השני הוא בקשת מתכת מעל הגלגל השמאלי

אני העברתי משם את החשמל של המגבר ושל מצלמת רוורס קדמית (מוחבאת בסמל H בגריל)

מדריך עם תמונות של התקנת מגבר

http://www.8thcivic.com/forums/diy-honda-civic-audio/116535-amp-sub-installation-guide-factory-hu.html

עריכה אחרונה על ידי toshigun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...